Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γαλακτοκηλη σε θηλαζουσα με μωρο μηνων!


Recommended Posts

Παρακαλω θα ηθελα τη βοηθεια σας για την ξαδελφη μου που αντιμετωπιζει μετα απο την υπεροχη προσπαθεια και επιτυχια της για αποκλειστικο θηλασμο μια γαλακτοκηλη 2 εκατοστων. Η γυναικολογος και η παιδιατρος της μιλησαν για χειρουργικη επεμβαση και φυσικα εκεινη φοβαται για αποθηλασμο.

Παρακαλω οποια γνωριζει κατι σχετικο η ειχε παρομοια εμπειρια να μου απαντησει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Έχει κανει υπέρηχο για τη διάγνωση ή απλα τη ψηλαφησαν;

Οι γυναικες με γαλακτοκηλη μπορούν να θηλάσουν κανονικα, δεν ειναι κατι επικίνδυνο ούτε για τις ίδιες ούτε για το μωρο που θηλάζουν. Ουσιαστικά αν θελει να συνεχίσει μπορει και να την αφαιρέσει μετα τον αποθηλασμό ή και ποτε! Αλλιώς μπορούν να της την αδειάσουν με βελόνα η οποία ειναι προσωρινή λύση καθώς θα ξαναγεμίσει καποια στιγμη.

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...