Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ψηφοφορίες της Ελληνικής Εταιρείας Ενημέρωσης Γονέων!


Μαρια Στυλιανακη

Recommended Posts

Με το να ψηφίζετε σε αυτές τις ψηφοφορίες βοηθάτε στην καλύτερη ενημέρωση. Ήδη μας έχουν ενημερώσει για περιοδικά που αναφέρθηκαν σε αυτές μας τις ψηφοφορίες. Δώστε λοιπόν το παρόν σας :)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απλώς αναφορά σε κάποια συγκεκριμένη ψηφοφορία και χρησιμοποίησή της, σε άρθρο, σε περιοδικό που είχε αφιέρωμα στο παιδί,

δεν έχει σημασία ποιό (είναι και διαφήμιση) πάντως απο τα αρκετά γνωστά, με αναφορά ότι είναι απο το site της Ελληνικής Εταιρείας Ενημέρωσης Γονέων.

 

τέλος πάντων το έγραψα για να μην ξεχνάτε να αφήνετε την δική σας "ψήφο" :)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Εκείνο που καταλαβαίνω εγώ είναι πως με την συμμετοχή στις ψηφοφορίες διαμορφώνεται μια "εικόνα" , και εφόσον η συμμετοχή στην ψηφοφορία είναι μαζική αποκτά και το αντίστοιχο "βάρος" κι έτσι γίνεται αποδέκτης από τους άμεσα εμπλεκόμενους ( πχ περιοδικά του χώρου ...παιδί , οικογένεια...) ή ακόμα καλύτερα από τον αντίστοιχο τομέας της δημόσιας διοίκησης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βέβαια...!

 

 

αλλά φυσικά είναι σημαντικό να είναι πολλές οι ψήφοι.

ακόμα δηλαδή, δεν είναι αντιπροσωπευτικό το δείγμα.

πρέπει να είναι νομίζω 1000 ψήφοι να πεις ότι έχει επιστημονική βαρύτητα.

για αυτό έβαλα το θέμα, για να ψηφίζουν όλοι.

έχουμε ακόμα μπροστά μας καιρό.

το ότι σήμερα οι αριθμοί είναι ακόμα μικροί δεν σημαίνει τίποτε, όλα αυτά κάποια μέρα θα συσσωρετούν. (έτσι όπως ανεβαίνει και ο αριθμός των γονέων που επισκέπτονται κάθε μέρα την ιστοσελίδα αυτή).

:)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

οι ψηφοφορίες

μετά την αναβάθμιση,

είναι πλέον ανοιχτές σε όλους τους αναγνώστες ακόμα και τους μή εγγεγραμμένους.

 

ο σκοπός είναι να συγκεντρωθεί ακόμα μεγαλύτερος αριθμός ψήφων σε κάθε θέμα.

 

παρακαλούμε όσα μέλη έχουν ιδέες για σημαντικά θέματα τα οποία θα ήταν καλό να γίνει ψηφοφορία,

να στείλουν τις προτάσεις τους, οι οποίες θα πρέπει να είναι πλήρεις - με ανεπτυγμένα τα ερωτήματα,

αλλά και να συνοδεύονται απο το έναυσμα που έκανε τον συγγραφέα να αναρωτηθεί αυτό το θέμα, ή απο τις σκέψεις του για το θέμα καθώς και κάποια στοιχεία που θα έχουν σχέση με το θέμα της ψηφοφορίας.

 

τα θέματα για ψηφοφορία θα δημοσιεύονται απο τους διαχειριστές - έτσι θα μπορούν τα μέλη να δημοσιεύσουν μια ψηφοφορία και ανώνυμα.

εάν επιθυμούν να δημοσιεύσουν μια ψηφοφορία επώνυμα θα μπορεί να γίνεται σε συνεννόηση με την διαχείριση.

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είναι πολύ σημαντικές οι ψηφοφορίες.Απ ότι καταλαβαίνω μέσα απ΄αυτές μπορεί να δεί κανείς οτι η πραγματικότητα που ζεί δεν είναι μόνο δικιά του.Υπάρχουν πολλοί άλλοι που ζουν το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ψηφοφοριες που δεν εχω ψηφισει και παρόλα αυτα καθε φορα που μπαινω στην αναλογη δημοσιευση μου δειχνουν οτι εχω ψηφισει.

Δεν ξερω αν ο λογος ειναι οτι εχουν κλεισει.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...