Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

συνάντηση στο allou fun park


Afrodite

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Άντρες επιτρέπονται ή μονο εμεις και τα μωρα μας?? :D

 

απ όσο ξέρω επιτρέπονται... το θέμα είναι... υπάρχει τέτοιος ήρωας που θέλει να έρθει μαζί μας? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.. εκει που θα παμε τι θα κανουμε? Γιατι δεν εχω παει ποτε και δεν ξερω ουτε καν πως ειναι .. εννοω θα πιουμε καφε? θα κανουν τα παιδια παιχνιδια? εχει παιδοτοπο? Γιατι ο χαρουλης ειναι σε περιεργη ηλικια.. ουτε αρκετα μεγαλος για τα παιχνιδια των λουνα παρκ, ουτε αρκετα μικρος ωστε να καθεται στο καροτσακι και να μην θελει να κανει.. και υποθετω πως θα τρελαθω μαλλον..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

μη στεναχωριέσαι dora μου! και η ευα μου είναι στην ίδια ηλικία και απλά να βλέπουν τα μεγαλύτερα να κάνουν διάφορα τους φτάνει! Πάντως και εγώ δεν ξέρω αν είναι για την ηλικία μας εκεί, λογικά θα πάμε στο kidom έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

μη στεναχωριέσαι dora μου! και η ευα μου είναι στην ίδια ηλικία και απλά να βλέπουν τα μεγαλύτερα να κάνουν διάφορα τους φτάνει! Πάντως και εγώ δεν ξέρω αν είναι για την ηλικία μας εκεί, λογικά θα πάμε στο kidom έτσι δεν είναι?

 

ετσι λεω, και εχεις δικιο βλεπουν τα παιδακια και παθενουν πλακα εχει και μουσικη......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να έχει καλό καιρό μόνο γιατί απ ότι το βλέπω σήμερα... πάει να μας το χαλάσει :?

αν δεν έχει ήλιο εμείς (ως μικρούτσικα πολύ) δε θα έρθουμε :?

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια ειμαι κ χαζη... Μολις συνειδητοποιησα οτι εμεις δε μπορουμε να ερθουμε μιας και η Δανάη εχει λαρυγγιτιδα (τωρα ερχιζει να περνάει)

η οποια ειναι κολλητική και δε λεει να την εχω σε καραντινα απο τον ερωτά της :cry::cry::cry::cry::cry:

lenagr, δωσε σε καποια αλλη κοπελα το κινητο σου κ κρατα το δικό μου για επόμενη συναντηση (στο εστειλα πριν την συνειδητοποιηση).

Κριμα ρε γμτ......

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις δεν θα ερθουμε γιατι εχουμε μυξες απο χτες το πρωι και σημερα βηχει, βγαζει φλεματα και το πρωι εκανε δυο φορες εμετο... και το απογευμα μια διαρροια.. Ο γιατρος λεει δεν ειναι ιωση, ειναι κρυωμα αλλα που να τον παω..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια ειμαι κ χαζη... Μολις συνειδητοποιησα οτι εμεις δε μπορουμε να ερθουμε μιας και η Δανάη εχει λαρυγγιτιδα (τωρα ερχιζει να περνάει)

η οποια ειναι κολλητική και δε λεει να την εχω σε καραντινα απο τον ερωτά της :cry::cry::cry::cry::cry:

lenagr, δωσε σε καποια αλλη κοπελα το κινητο σου κ κρατα το δικό μου για επόμενη συναντηση (στο εστειλα πριν την συνειδητοποιηση).

Κριμα ρε γμτ......

 

περαστικα απο μενα και απο τον Χριστοφορο.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις πήγαμε πάντως αλλά δεν βρήκαμε κανένα!! Βέβαια πήγαμε αργοπορημένες. Κατά τις 11:30 Ο καιρός ήταν μια χαρά κάνει πολύ ζέστη έξω και δεν έχει ήλιο για να σε τυφλώνει. Πάντως περάσαμε ωραία τα δυο μας. Κάναμε και carousel. Πήγε κανείς αλλος??

Link to comment
Share on other sites

εμεις πήγαμε πάντως αλλά δεν βρήκαμε κανένα!! Βέβαια πήγαμε αργοπορημένες. Κατά τις 11:30 Ο καιρός ήταν μια χαρά κάνει πολύ ζέστη έξω και δεν έχει ήλιο για να σε τυφλώνει. Πάντως περάσαμε ωραία τα δυο μας. Κάναμε και carousel. Πήγε κανείς αλλος??

 

Και εμείς πήγαμε αλλά στην ώρα μας οπότε δεν είδαμε καμία σας και κάναμε την βόλτα μας...Ήταν ωραία αλλά πολύ ζέστηηηηηηηη...!!! Ελπίζω την επόμενη φορά να συναντηθούμε...!

Σ 08/07/2007

Α 07/08/2011

Θ 06/06/2013

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πρεπει να οργανοθουμε καλυτερα για την επομενη φορα :D

λιγο πιο αργα ομως γιατι ο γιος μου εχει γινει τεμπελης........

η απογευμα που δεν κοιματε ποτεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηταν σιγουρο οτι θα χαθειτε.. καλυτερα ειναι να δινουμε τα ραντεβου σε εναν κλειστο χωρο που να μπορουμε να κατσουμε γιατι σιγουρα παντα ερχονται καθυστερημενοι λογο των παιδιων.. :cry:

Και τελικα δεν ξερω κατα ποσο ενδεικνυται για συναντηση το allou.. δεν γινεται πανικος εκει? το θεμα ειναι να μπορεσουμε να πουμε και καμια κουβεντα

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδια ηταν σιγουρο οτι θα χαθειτε.. καλυτερα ειναι να δινουμε τα ραντεβου σε εναν κλειστο χωρο που να μπορουμε να κατσουμε γιατι σιγουρα παντα ερχονται καθυστερημενοι λογο των παιδιων.. :cry:

Και τελικα δεν ξερω κατα ποσο ενδεικνυται για συναντηση το allou.. δεν γινεται πανικος εκει? το θεμα ειναι να μπορεσουμε να πουμε και καμια κουβεντα

 

το allou αν πας ωρες μη αιχμης ειναι πολυ ωραιο :D

εμενα μου την εκανε ο μικρος τι να πω......

ισως να κανουμε συναντησεις απογευμα για καλυτερα??

Link to comment
Share on other sites

Ασε να ανοιξει ο καιρος να ειμαστε σιγουροι και το συζηταμε παλι.. παντως νομιζω οτι απογευμα βολευει (δεν δουλευουμε κλπ κλπ) αλλα απο την αλλη Σαββατο απογευμα οπου και να πας γινεται χαμος.. :cry:

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλά δεν πήρα χαμπάαααααρι. Ετσι κι αλλιώς λείπαμε για Ναυπλιο αλλά θα 'ηθελα πολύ να έρθουμε την επόμενη που θα κανονίσετε.Να ζητήσω χάρη;;;Επειδή μπερδευομαι ακόμα με τα topics και δεν μπορώ να τα παρακολουθω[δεν έχω μάθει ακόμη...που θα πάει!!] παρακαλώ κάποια σας στείλτε μου ενα πμ να ξυπνήσω.Ευχαριστώ.

1008309um52of8bs4.gif

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...