Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΣΤΗ ΜΕΝΝ


Recommended Posts

kαλησπερα σε ολες!!!!

σημερα βγαλανε και απο τη μικρη το σωληνακι και φαγαμε 39γρ απο το μπιμπερο και η μεγαλη 40 και θηλασε κι ολας!!

και ειμαστε 1910 και 1960!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kαλησπερα σε ολες!!!!

σημερα βγαλανε και απο τη μικρη το σωληνακι και φαγαμε 39γρ απο το μπιμπερο και η μεγαλη 40 και θηλασε κι ολας!!

και ειμαστε 1910 και 1960!!!

 

αντε μπραβο!!! με το ενα ποδι στην εξοδο εισαστε!!!! σε δυο τρεις μερες θα τις εχεις παρει σπιτι!!!

t7XLp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!χθεσ φτασαμε τα 2 κιλα!!!!2.010 η μια και 1980 η αλλη!!

μαλλον αυτη την βδομαδα θα τις παρουμε!!χΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΕΧΘΕΣ ΣΕ ΟΛΟΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου alejandra! Σήμερα είδα το ποστ σου! Να σας ζήσουν οι ηρωίδες κοριτσάρες σας!! Να τις χαίρεστε και να είναι πάντα υγιείς και χαρούμενες!!! Σύντομα όλοι μαζί στο σπίτι! :)

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αλεξανδρα να σου ζησουν τα μωρα σου και με το καλο να τα παρεις και ολα να ειναι μια αναμνηση,σε καταλαβαινω απολυτα γεννησα και εγω τα διδυμα μου 33 εβδομαδα 1700 και 1750 κατσανε 1.5 μηνα και 2 αντιστοιχα στην μοναδα ητανε αρκετα δυσκολο ολο αυτο αλλα τωρα τα εχω κοντα μου και ειναι ολα καλα,καλη δυναμη σου ευχομαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια πηγαμε 2080 και αυριο βγαινουμε!!!!!

παμε σπιτακι μας!!!!!

ευχαριστω ολες σας για τις ευχες!!!

φιλακια!!!

 

Τέλεια!! Σήμερα λοιπόν όλοι μαζί στο σπίτι για όμορφες οικογενειακές στιγμές!! Καλή συνέχεια και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! :)

μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!

απο την τεταρτη που ηρθαν σπιτι οι μικρες δεν προλαβα να γραψω καθολου!!

κοιμαμαι 3 ωρες καθε βραδυ και αλλες 2 το μεσημερι!!

και το βραδυ βοηθαει και ο συζηγος και την ημερα εχω κοπελα αλλα παρ ολααυτα......η κουραση και το ξενυχτι ειναι αρκετα γιατι βεβαια ειναι και οι δουλειες που πρεπει να γινουν...(αποστειρωσεις,πλυσημο,σιδερωμα,αλλαγμα,μπανιο και ολα εις διπλουν!)και βεβαια εχω και το γιο μου που ειναι ακομα μικρος(3 χρονων)που θελει και αυτος φροντιδα και προσοχη!!

οι μικρες ειναι πολυ ησυχες ,ξυπνανε μονο για να φανε αλλα επειδη ειναι μικρες και κουραζονται θελουν 1 ωρα ταισμα!!

αλλα ειναι η πιο γλυκια κουραση!!

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να πανε ολα καλα κ στο σπιτι κ με ηρεμια!

 

συμβουλη: το νου σου στον μεγαααααλο! θελει κ πρεπει να εχει ισαξιο μεριδιο προσοχης απο εσενα απο τωρα. μην χασεις το παιχνιδι στην αρχη οπως εμεις. θα πρεπει να παλεψεις πολυ σκληροτερα μετα για να ''ξαναβρεις'' εσυ τον γιο σου.

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

tzini εχεις δικιο!!

και εγω κανω τα απολυτως απαραιτητα με τα μωρα!

οχι υπερβολες!

προσπαθω να ασχολουμαι οσο το δυνατον περισσοτερο μαζι του και λιγοτερο με τα μωρα!με τα μωρα περισσοτερο η κοπελα!

οσο μπορω προσπαθω να του δωσω να καταλαβει οτι η αγαπη μου για αυτον δεν εχει αλλαξει!αυτο που εχει αλλαξει ειναι οτι τωρα εχουμε αλλα 2 μελη στην οικογενεια μας που ειναι πολυ μικρα και δεν μπορουν να κανουν τιποτα μονα τους οποτε ειναι εξαρτημενες απολυτα απο εμας.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

  • Δημοφιλή μέλη

×
×
  • Δημιουργία νέου...