Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καφεδάκι για μέλη που να μένουν δυτικά προάστια


iliaxtida

Recommended Posts

Τι λέτε αγαπητά μέλη που μένουμε στα δυτικά προάστια , μαζευόμαστε για καφεδάκι ? Εγώ μένω στη Δροσούπολη ( λίγο πιο ψηλά απο τα Άνω Λιόσια ).Θα χαρώ να τα πούμε και από κοντά . Είμαι καινούρια στη περιοχή και δεν έχω παρεούλα :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!!!

καιν εγώ είμαι μέσα..

μένουμε στο Ιλιον και μέχρι τον Ιούνιο μπορούμε να πίνουμε καφεδάκι και τα πρωινά..(Ιούλιο επιστρέφω δουλειά)..

μόνο που θα έρθω με την κορούλα μου,γιατί πάμε πακέτο :lol::lol:

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και απο μένα. Και εγώ θα ήθελα να κανονίσουμε για καφέ,αλλά πρωί αν γίνεται και εννοείται ότι θα έρθω και εγώ με τον γαμπρό ( τον μπέμπη μου).

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΑΣ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και απο μένα. Και εγώ θα ήθελα να κανονίσουμε για καφέ,αλλά πρωί αν γίνεται και εννοείται ότι θα έρθω και εγώ με τον γαμπρό ( τον μπέμπη μου).

συμπεθέρα θα γνωρίσεις τη νύφη σου!!!!!!!

αν και μου φαίνεται πως σας ρίχνουμε 2 εβδομάδες :lol::lol::lol:

 

iliaxtida μου μην στεναχωριέσαι,εδώ είμαστε..λοιπόν εγώ αρκετά συχνά πηγαίνω με τη νονά μας για καφέ στο Μπουρνάζι,το πρωί..δεν έχουν πολύ κόσμο οι καφετέριες και είναι καθαρή η ατμόσφαιρα..αφήστε που με το μωρό μας προσέχουν όλοι :lol::lol::lol::lol::lol:

τί λέτε να κανονισουμε μια μέρα να πάμε???????

4Z1vp3.png

είμαι ερωτευμένη με την κόρη μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις πειγαμε την Παρακευη το πρωι για καφε με τις νονες μας σε εναν παιδοτοπο στο Ιλιον που ειναι πισω απο τον Ζαφειροπουλο διπλα στα σχολεια(δεν τον ειχε παρει το ματι μου ποτε) και περασαμε τελεια..

ειναι ο μονος παιδοτοπος στο Ιλιον που ανοιγει απο της 10 το πρωι και εμεις πειγαμε 11.30 και ειχε και αλλα 2 παιδακια μονο και η κοπελα που τα προσεχε πολυ καλη και τον καφε μας ηπιαμε χωρις αγχος και ο μικρος το γλεντησε με την ψυχη του.

τωρα θα το καθιερωσουμε με την κουμπαρα μου να πειγαινουμε για καφε τις Παρασκευες (οσο εχω ακομα το μειωμενο) εκει ουτε χαμος απο παιδια και υσηχα ειναι.

τι λετε για εκει?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα ! Τώρα άνοιξα τον υπολογιστή και ... τι ωραία έκπληξη !!! Φυσικά και να συναντηθούμε ! Εγώ τα πρωινά εργάζομαι , όμως για απογεύματα νωρίς δεν έχω κανένα πρόβλημα . Επίσης , Σάββατο πρωί δε ξέρω αν εξυπηρετεί ! Για το σημείο συνάντησης καθορίστε το εσείς κι εγώ θα έρθω να σας βρω . Ευχαριστώ για την ανταπόκριση .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
εμεις πειγαμε την Παρακευη το πρωι για καφε με τις νονες μας σε εναν παιδοτοπο στο Ιλιον που ειναι πισω απο τον Ζαφειροπουλο διπλα στα σχολεια(δεν τον ειχε παρει το ματι μου ποτε) και περασαμε τελεια..

ειναι ο μονος παιδοτοπος στο Ιλιον που ανοιγει απο της 10 το πρωι και εμεις πειγαμε 11.30 και ειχε και αλλα 2 παιδακια μονο και η κοπελα που τα προσεχε πολυ καλη και τον καφε μας ηπιαμε χωρις αγχος και ο μικρος το γλεντησε με την ψυχη του.

τωρα θα το καθιερωσουμε με την κουμπαρα μου να πειγαινουμε για καφε τις Παρασκευες (οσο εχω ακομα το μειωμενο) εκει ουτε χαμος απο παιδια και υσηχα ειναι.

τι λετε για εκει?

εγω μεσα για το μερος που λες πρωινα με βολευει και μενα ειμαι ακομα σε αδεια.καλυτερα καθημερινες για να μην ειναι πολλα παιδακια.

as1cCuh0g411210Nzc3NjRkdnwwMDAwNDVkYnxNeSBiYWJ5IGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι!

Θα πρότεινα για τον καφέ να περιμένουμε να φτιάξει για τα καλά ο καιρός για να μην τρέχουμε σαν τις τρελές με τα καρότσια μέσα στη βροχή.

Ο παιδότοπος κοντά στον Ζαφειρόπουλο που είναι? Φαντάζομαι θα είναι καινούργιος! Αύριο, αν έχει καλό καιρό μπορεί να πάω τα αγοράκια μου, αλλά δεν ξέρω που είναι!

Τι λέτε? Αν έχει καλό καιρό ψήνεστε για ένα καφεδάκι?

Η ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΑΣ, Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια ο παιδοτοπος ειναι Μανάκη 6 και λεγεται baby cafe ειναι πισω απο τον Ζαφειροπουλο και ακριβως απεναντι απο τα σχολεια ειναι γωνιακος. το τηλ ειναι 210 2628568 .

 

εμεις θα παμε την Παρασκευη το πρωι αυριο δουλευω οπως σας εχω πει εχω επιστρεψει στην δουλεια μου και εχω αντι για μειωμενο ωραριο καθημερινα εχω την Παρασκευη να καθομαι και μονο εκεινη την ημερα μπορω οποτε εμεις μεθαυριο θα ειμαστε εκει, αν καποια μανουλα μπορεσει θα χαρω να σας γνωρισω. :)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ των Δυτικών προαστίων αλλά δυστυχώς αυτήν την Παρασκευή δεν μπορώ, γιατί έχω κλείσει ραντεβού για υπέρηχο. Θα ήθελα πολύ όμως σε μια συνάντηση να παρευρεθώ. Ελπίζω στην επόμενη. Να είστε καλά.

Kiki + George = Panagiotis + Maria

Link to comment
Share on other sites

και εγω θα ερθω μια απο τις επομενες παρασκευες,να φτιαξει ο καιρος γιατι θα ερουμε με καροτσι ποδαρατοι.οταν ειναι και παμε θα στειλω να ενημερωσω μηπως ειναι καμια μαμα εκει απο το φορουμ.φιλια σε ολες τις μανουλες

as1cCuh0g411210Nzc3NjRkdnwwMDAwNDVkYnxNeSBiYWJ5IGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

παντως στο Μενιδι έχει πολύ καλό και καθαρό (σημαντικό για μένα) παιδότοπο κοντα στην κεντρικη πλατεία. κοριτσια από το μενιδι και γειτονικές περιοχές αν κανονίσετ τίποτα είμαι κι εγώ μέσα.

αν θέλετε πληροφορίες περισσότερες μη διστάσετε

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Αγαπητά μέλη γειά σας!

 

το θέμα αυτό έχει κλειδωθεί.

Το αντίστοιχο θέμα βρίσκεται πλέον στο ParentsCafe.gr

 

Για να μεταφερθείτε εκεί, πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο

 

http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3'>http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3

 

 

θα σας οδηγήσει στο νέο φόρουμ, στο οποίο μπορείτε

είτε να κρατήσετε τον υπάρχον λογαριασμό σας/να τον μετονομάσετε

είτε να δημιουργήσετε καινούριο λογαριασμό.

 

Τα φόρουμ έχουν ξεχωριστές βάσεις δεδομένων και οι δημοσιεύσεις σας, ακόμα και αν κρατήσετε το ίδιο όνομα χρήστη, δεν θα συνδέονται μεταξύ τους.

 

To ParentsCafe.gr δημιουργήθηκε απο τους διαχειριστές του Parents.gr (ΕΕΕΓ) έτσι ώστε να εξυπηρετήσει τις ανάγκες των μελών για διασκέδαση και ψυχαγωγία, οι οποίες δεν ήταν δυνατόν να καλυφθούν απο την ΕΕΕΓ και την ιστοσελίδα parents.gr για οικονομικούς λόγους/λόγους του καταστατικού της. (Διαχειρίστρια του parentscafe.gr είναι η Μ.Στυλιανάκη, το parentscafe.gr όμως, δεν ανήκει στην ΕΕΕΓ)

 

Έτσι ώστε να γράψετε σε αυτό το τόπικ που παραθέτουμε,

θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας στο http://www.parentscafe.gr

 

- μέσω του εμαιλ που θα σας αποσταλεί ( η πιο σύντομη μέθοδος )

ή

- μέσω ειδοποίησης στον administrator(at)parents.gr

με το εξής κείμενο

"Διατηρώ τον εξής λογαριασμό με όνομα χρήστη : .... και θα ήθελα να μου τον ενεργοποιήσετε και στο parentscafe.gr / θα ήθελα να μου τον ενεργοποίησετε και στο parentscafe.gr και να μετονομάσετε και σε .....(νέο όνομα χρήστη) "

 

Η αλλαγή αυτή είναι απαραίτητη για την καλή λειτουργία του parents.gr σαν ενημερωτικό εργαλείο για τους γονείς και καθιστά δυνατή την συνέχιση της λειτουργίας του site.

Η βάση δεδομένων του parents.gr δεν μπορεί πλέον να δεχτεί τις δημοσιεύσεις ψυχαγωγικού χαρακτήρα και έτσι πλέον το περιεχόμενο που είναι ψυχαγωγικό ενώ και κείμενα/τόπικ κοινωνικής δικτύωσης έχουν μεταβιβαστεί στο νέο site το οποίο βρίσκεται σε άλλο σέρβερ και έχει την δική του ξεχωριστή βάση δεδομένων.

 

Περισσότερα για αυτό θα μπορέσετε να διαβάσετε εδώ:

(παλιότερος σύνδεσμος που βρίσκεται στις ανακοινωσεις και πρωτο ανακοινωνε αυτη την αλλαγή)

 

Παρακαλούμε μην ανοίγετε στο parents.gr νέα παρεμφερή θέματα καθώς θα κλειδώνονται απευθείας

 

ευχαριστούμε!

__________________

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...