Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΜΗΝΑ ΟΚΤΩΒΡΗ


SEFI1911

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ και πάλι μέσα με το ζουζούνι μου... εκτός και αν γεννάει η κολλητή μου .. οπότε θα είμαι στο μαιευτήριo...

 

Μετρήστε με λοιπόν και εμένα με το mitaki μου. :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σέφι μου ναι για την επόμενη Παρασκευή. Σε έχασα....:-( και εσένα και τις άλλες τις τσούπρες. Τι θα γίνει???? Θα βρεθούμε καμία φορά????? Ααααα κανονίστε και κανένα ποτάκι... βράδι όμως μετά τις 10 για να μπορέσω να έρθω και εγώ, κατά προτίμηση και Παρασκευή για να μη ξυπνάμε άγριο χάραμα την επόμενη αλλά και πάλι δεν με πειράζει για άλλη μέρα. ;)

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

ο παιδότοπος λέγετε ΡΟΔΙ και είναι πάνω στην Τσιμισκή (σε όροφο) λίγο πριν φτάσεις στα EVEREST αλλά απ'ότι φαίνεται η καλύτερα θα έλεγα οτι δεν φαίνεται συνάντηση στον ορίζοντα!!!!

 

Μη φωνάζεις βρε demi μου :-P :-P :-P..... Ούτε εγώ ξέρω ακριβώς, την προηγούμενη φορά δεν είχα πάει ήμουν άρρωστη.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια!Μόλις σήμερα σας ανακάλυψα και θα ήθελα να τα λέμε και από κοντά γιατί εχω πήξει τρελά! Έχω δυο κοριτσακιααν το ένα εκλεισε τα δυο και το δευτερο είναι 3 μηνών.Εγώ στην συναντηση αυτή δε θα μπορέσω γιατί εχουμε κρυολογησει οικογενειακώς ενδιαφερομαι όμως για πιο μετά στον Νοέμβριο,αν ναι κανονίστε. φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πολύ ησυχία έπεσε. Τι θα γίνει τελικά την Παρασκευή θα βρεθούμε????

Άντε για να οργανωθούμε καμιά φορά επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:P :p :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και συγνώμη για την "ησυχία" μου απλώς τον τελευταίο καιρό έχω πέσει με τα μούτρα στη δουλειά...

Κορίτσια μετά από πολύ σκέψη και δεδομένου ότι τα κρούσματα της γρίππης αυξάνονται (έκλεισε και ένα νηπιαγωγείο) αποφάσισα να περιορίσω όσο μπορώ τις εξόδους σε παιδοτόπους.

 

Παρόλα αυτά αν κανονίσετε κανένα ποτάκι είμαι μέσα.

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά κοριτσάρες τι θα γίνει για σήμερα? Θα πιούμε καφεδάκι ή όχι????

Καλά εγώ τσαγάκι λόγω μη καπνίσματος αλλά οκ δε με χαλάει...:P :p :P

 

Καλημέρα σε όλες :P

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα,

εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω για σήμερα γιατί έχω άρρωστο το μωρό εδώ και 2 εβδομάδες και αν μέχρι σήμερα δεν καλυτερεύσει η κατάσταση αύριο θα κάνουμε δυστυχώς εισαγωγή σε κλινική.....

φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλημέρα,

εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω για σήμερα γιατί έχω άρρωστο το μωρό εδώ και 2 εβδομάδες και αν μέχρι σήμερα δεν καλυτερεύσει η κατάσταση αύριο θα κάνουμε δυστυχώς εισαγωγή σε κλινική.....

φιλάκια σε όλες

 

Περαστικά Σέφι μου. Αν χρειαστείς τίποτα πάρε τηλ. Μη διστάσεις...

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ούτε κι εμείς θα μπορέσουμε γιατί στις 7:00 έχουμε κάποιο ραντεβού :(((((

Δεν μπορώ να είμαι σε δυο μέρη ταυτοχρόνως.....

Ισως στην επόμενη συνάντηση να τα καταφέρουμε καλύτερα.

Αν πάτε καλά να περάσετε.

Θα περιμένουμε την επόμενη φορά.

 

SEFI περαστικά κι ελπίζω να είστε καλύτερα και να μη χρειαστεί η εισαγωγή σας.

932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλά ο καφές που ηπιαμε ήταν καταπληκτικός. :lol: Δε μας πάει ο καφές τελικά. Σέφη μου ελπίζω ο μικρός σου να είναι καλύτερα. Προσπαθούσα να μπω στο parents από τις 2 και κολλούσε :confused:. Ελπίζω κάποια στιγμή να τα καταφέρουμε. Χριστούγεννα ίσως;

74Qtp3.png2SeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά Σέφι μου. Αν χρειαστείς τίποτα πάρε τηλ. Μη διστάσεις...

 

σ'ευχαριστώ mitaki μου για τις ευχές και τα υπόλοιπα κορίτσια φυσικά αλλά δυστυχώς την εισαγωγή δεν την γλιτώσαμε τελικά.Ευτυχώς καθίσαμε μόνο 4 ημέρες και τώρα συνεχίζουμε την αγωγή σπίτι αλλά η κατάσταση είναι κάπως.....έχει πέσει τόσο πολύ το ανοσοποιητικό του(με τόσες πολλές και δυνατές αντιβιώσεις λογικό είναι),δεν μπορεί να φάει(ήταν στραβό το κλιμά,το έφαγε και ο γάιδαρος),δεν έχει κουράγιο ούτε για να παίξει,μόνο αγκαλιά και ύπνο (τον έχω μόνιμα στους γονείς μου μέχρι να πάρει τα πάνω του και δυστυχώς μου λείπει πολύ γιατί τον βλέπω από τις 6 που επιστρέφω από το γραφείο μέχρι τις 10 που κοιμάται και φεύγω).Εύχομαι γρήγορα να αναρρώσει και να ζοηρέψει το ζουζούνι μου!!!! να επανέλθουμε στους παλιούς ρυθμούς μας και όσο για συνάντηση εμένα σίγουρα θα με δείτε στην Χριστουγεννιάτικη.

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστώ mitaki μου για τις ευχές και τα υπόλοιπα κορίτσια φυσικά αλλά δυστυχώς την εισαγωγή δεν την γλιτώσαμε τελικά.Ευτυχώς καθίσαμε μόνο 4 ημέρες και τώρα συνεχίζουμε την αγωγή σπίτι αλλά η κατάσταση είναι κάπως.....έχει πέσει τόσο πολύ το ανοσοποιητικό του(με τόσες πολλές και δυνατές αντιβιώσεις λογικό είναι),δεν μπορεί να φάει(ήταν στραβό το κλιμά,το έφαγε και ο γάιδαρος),δεν έχει κουράγιο ούτε για να παίξει,μόνο αγκαλιά και ύπνο (τον έχω μόνιμα στους γονείς μου μέχρι να πάρει τα πάνω του και δυστυχώς μου λείπει πολύ γιατί τον βλέπω από τις 6 που επιστρέφω από το γραφείο μέχρι τις 10 που κοιμάται και φεύγω).Εύχομαι γρήγορα να αναρρώσει και να ζοηρέψει το ζουζούνι μου!!!! να επανέλθουμε στους παλιούς ρυθμούς μας και όσο για συνάντηση εμένα σίγουρα θα με δείτε στην Χριστουγεννιάτικη.

 

Περαστικά σας και καλή και γρήγορη ανάρρωση.

Αντε αρκετά ταλαιπωρήθηκε το μικρουλάκι.

932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αγαπητά μέλη γειά σας!

 

το θέμα αυτό έχει κλειδωθεί.

Το αντίστοιχο θέμα βρίσκεται πλέον στο ParentsCafe.gr

 

Για να μεταφερθείτε εκεί, πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο

 

http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3'>http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3

 

 

θα σας οδηγήσει στο νέο φόρουμ, στο οποίο μπορείτε

είτε να κρατήσετε τον υπάρχον λογαριασμό σας/να τον μετονομάσετε

είτε να δημιουργήσετε καινούριο λογαριασμό.

 

Τα φόρουμ έχουν ξεχωριστές βάσεις δεδομένων και οι δημοσιεύσεις σας, ακόμα και αν κρατήσετε το ίδιο όνομα χρήστη, δεν θα συνδέονται μεταξύ τους.

 

To ParentsCafe.gr δημιουργήθηκε απο τους διαχειριστές του Parents.gr (ΕΕΕΓ) έτσι ώστε να εξυπηρετήσει τις ανάγκες των μελών για διασκέδαση και ψυχαγωγία, οι οποίες δεν ήταν δυνατόν να καλυφθούν απο την ΕΕΕΓ και την ιστοσελίδα parents.gr για οικονομικούς λόγους/λόγους του καταστατικού της. (Διαχειρίστρια του parentscafe.gr είναι η Μ.Στυλιανάκη, το parentscafe.gr όμως, δεν ανήκει στην ΕΕΕΓ)

 

Έτσι ώστε να γράψετε σε αυτό το τόπικ που παραθέτουμε,

θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας στο http://www.parentscafe.gr

 

- μέσω του εμαιλ που θα σας αποσταλεί ( η πιο σύντομη μέθοδος )

ή

- μέσω ειδοποίησης στον administrator(at)parents.gr

με το εξής κείμενο

"Διατηρώ τον εξής λογαριασμό με όνομα χρήστη : .... και θα ήθελα να μου τον ενεργοποιήσετε και στο parentscafe.gr / θα ήθελα να μου τον ενεργοποίησετε και στο parentscafe.gr και να μετονομάσετε και σε .....(νέο όνομα χρήστη) "

 

Η αλλαγή αυτή είναι απαραίτητη για την καλή λειτουργία του parents.gr σαν ενημερωτικό εργαλείο για τους γονείς και καθιστά δυνατή την συνέχιση της λειτουργίας του site.

Η βάση δεδομένων του parents.gr δεν μπορεί πλέον να δεχτεί τις δημοσιεύσεις ψυχαγωγικού χαρακτήρα και έτσι πλέον το περιεχόμενο που είναι ψυχαγωγικό ενώ και κείμενα/τόπικ κοινωνικής δικτύωσης έχουν μεταβιβαστεί στο νέο site το οποίο βρίσκεται σε άλλο σέρβερ και έχει την δική του ξεχωριστή βάση δεδομένων.

 

Περισσότερα για αυτό θα μπορέσετε να διαβάσετε εδώ:

(παλιότερος σύνδεσμος που βρίσκεται στις ανακοινωσεις και πρωτο ανακοινωνε αυτη την αλλαγή)

 

Παρακαλούμε μην ανοίγετε στο parents.gr νέα παρεμφερή θέματα καθώς θα κλειδώνονται απευθείας

 

ευχαριστούμε!

__________________

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...