Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Nαι εναν παίδαρο οπως λέει και η ίδια και δεν αμφιβάλλω καθόλου γι αυτό 2870 και μοιάζει και στην αδερφή του λέει ΑΡΑ ΚΟΥΚΛΟΣ θα είναι.Δεν μίλησα μαζί της μήνυμα μου έστειλε ηθελα να την πάρω αλλά είπα να μην ενοχλήσω να ηρεμήσει πρώτα θα την πάρω με το καλό αύριο.

1657872gdjvp1wv63.gif

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Δημητρούλα μου,

να χαίρεσαι τον κούκλο σου και να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένος.

Με το καλό να πάτε σπίτι να αγκαλιάσεις το μεγάλο σου (πια) κοριτσάκι και να είστε όλοι μαζι αγαπημένοι.

 

Κοίταξε να κοιμηθείς λίγο στο μαιευτήριο γιατί έρχονται δύσκολες μέρες (χααχαχαχαχαχα)!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήτσο, παλιο όρκα που δεν σηκώνεις τα τηλέφωνα χα χα χα

άντε πάρε και από εδώ ευχές...

Δημητρούλα και Γιαννάκη να είναι γερός και τυχερός ο παιδαρος..

η κουκουβάγια λέει ότι είναι ένας κούκλος πάντως χα χα χα

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δημητρούλα μου γλυκειά να σας ζήσει ο μπεμπούλης και γαμπρός μου (τον έκλεισα κορίτσια μας αρέσουν τα μικρούλια εμας) να είναι γερός καλότυχος και ευτιχισμένος και γελαστός σαν κι εσένα.

Φιλάκια Πολλά πολλά πολλά

Link to comment
Share on other sites

να σας ζήσει ο κούκλος γλυκιά μου!

 

Φιλιά

Αλεξάνδρα

 

341386kc1oiezq27.gif

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

πω πωωωωωωω ευχέεεεεεεεες!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ!!!!

 

Αν και αρκετά ταλαιπωρημένοι...είμαστε πολύ ευτυχισμένοι....κυρίως ο ΜΠΑΜΠΑΣ μας που έκανε διάδοχο χαχαχαχαχα!!! Είναι πράγματι κούκλος και κυρίως ίδιος με το Μαράκι μας (και το είχε πει το κορίτσι "μαμά, ο αδελφούλης μου θα είνα κούκλος σαν κι εμένα" αλλά ποιός άκουγε??)!! Ευτυχώς όλα πήγαν καλά (αυτή τη φορά)....και κυρίως πήγε η καρδιά μου (μετά απο τόσους μήνες επιτέλους) στη θέση της!!!

 

Τώρα είμαστε επιτέλους στο σπίτι μας....όλοι μαζί..... και προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας....!!! μέχρι στιγμής όλα καλά...

 

Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα..ΜΑ ΟΛΑ ΟΛΑ!!! Δεν θα ξεχάσω ποτε ΟΣΑ γράψατε...είπατε....στείλατε..κάνατε για μας πριν απο κάποιους μήνες όταν χρειαζόμουν όσο τίποτα άλλο παρηγοριά, ένα χέρι στον ώμο μου, συμπαράσταση και κυρίως κουράγιο......!!! Μου τα προσφέρατε όλα και μάλιστα με το παραπάνω! Δεν θα το ξεχάσω ΠΟΤΕ!!! ΜΑ ΠΟΤΕ!!! Με την ΠΟΛΥΤΙΜΗ συμπαράστασή σας σήμερα...γεννήθηκε ένα υπέροχο μωρό...υγιές...και ξαναγεννήθηκε μια μάνα!!! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!

 

και για να φτιάξουμε λίγο το κλίμα....

ΜΑΡΑΚΙ 1 ο γαμπρός είναι παίδαρος!!!! Τις λεπτομέρειες θα τις πούμε ιδιαιτέρως χαχαχαχα!!!

 

Ντάλια....ξανθό μου μπουγατσάκι και νην συμπεθέρα.....θα σε πάρω να τα πούμε!!!!

 

Αυτά απο εμάς.....και απο εμένα την Ορκα!!!! Χάθηκα το ξέρω....θα μπαίνω όμως όσο συχνά μπορώ και μου δίνεται η δυνατότητα!!!! Μέχρι στιγμής....σας χαιρετώ και σας ασπάζομαι (χαχαχαχαχα όπως έλεγε και μια Θεία μου)!!!!!!

 

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....ΓΙΑ ΟΛΑ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!!!

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...