Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΞΥΡΙΣΜΑ!!!!!ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Recommended Posts

βρε παιδια, διαβάζω το θεμα και δεν καταλαβα πολύ. απο τρίχες είμαι πρωταθλήτρια.

επιεδη κοντευει η ωρα μας, τι πρεπει να ξεριζω πριν την καισαριακη που λετε να παω ετοιμη? το αιδοιο και τη κοιλια?

Φιλακια!

 

Άσχετα από το ότι γίνεται η τομή πολύ χαμηλά για λόγους υγιεινής σου ξυρίζουν και την κοιλιά. Γιαυτό εγώ κάνω ολική αποτρίχωση και ξεμπεδεύω!!! Έρχεται μια φίλη που κάνει αυτή τη δουλειά και με κάνει όλη γλόμπο!!Χαλάουα στο αιδοίο και πίσω και κερί στα πόδια και στην κοιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 294
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω θεν εχω τιποτα στην κοιλια κ γιαυτο μου φανηκε υπερβλη.συνηθως εχουν οι μελαχρινες κοπελες μαλλον.παντως ειναι καλη λυση κ το λειζερ,εγω εκανα μασχαλες τωρα κ ειναι μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

εγω θεν εχω τιποτα στην κοιλια κ γιαυτο μου φανηκε υπερβλη.συνηθως εχουν οι μελαχρινες κοπελες μαλλον.παντως ειναι καλη λυση κ το λειζερ,εγω εκανα μασχαλες τωρα κ ειναι μια χαρα!

 

Προς θεού μην ξυρίσεις την κοιλιά σου. Θα γεμίσεις και θα γίνουν σαν αντρικές. Ξυρίζουν κοιλιές μόνο όταν έχουν έντονες μαύρες τρίχες. Ήταν το πρώτο πράγμα που ρώτησα τον γιατρό και του είπα πως δεν θα το δεχθώ με τίποτα. Είδε την κοιλιά και μου λέει δεν ξυρίζουμε χνούδια, έλα ξυρισμένη μόνο στην περιοχή του εφηβαίου κι αν θες κάνε κλύσμα μόνη σου. Απλά μην το δεχθείς...... δεν έχουν δικαίωμα να ξυρίζουν κοιλιές. Άσε που άμα δω καμιά τρελή νοσοκόμα να κραδαίνει ξυράφι εναντίον μου θα την ξυρίσω εγώ....:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Σημείωση... Μιλάω πάντα για καισαρική έτσι;;;; Όμως ούτε εγώ είχα τρίχες στην κοιλιά γιατί μου τις ξυρίσανε;;;;; Και κάθε φορά που είναι να κάνω καισαρική τις αποτριχώνω;;; (αυτά τα χνούδια δλδ)

Link to comment
Share on other sites

Σημείωση... Μιλάω πάντα για καισαρική έτσι;;;; Όμως ούτε εγώ είχα τρίχες στην κοιλιά γιατί μου τις ξυρίσανε;;;;; Και κάθε φορά που είναι να κάνω καισαρική τις αποτριχώνω;;; (αυτά τα χνούδια δλδ)

 

 

Κι εγώ με καισαρική θα γεννήσω. Μα αλήθεια γιατί σου τις ξύρισαν;;;; Τουλάχιστον στο Ιασώ ο γιατρός μου, μου είπε ότι αν είμαι έτοιμη και δεν έχω τρίχες στην κοιλιά δεν τίθεται θέμα. Καλά είναι το μόνο πράγμα που για έναν πράο χαρακτήρα σαν κι εμένα θα γίνει αιτία να μας ακούσει όλο το νοσοκομείο...... έχω μεγάααααααααλο θέμα με τις τρίχες στην κοιλιά......ΜΕΓΑΛΟ!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ με καισαρική θα γεννήσω. Μα αλήθεια γιατί σου τις ξύρισαν;;;; Τουλάχιστον στο Ιασώ ο γιατρός μου, μου είπε ότι αν είμαι έτοιμη και δεν έχω τρίχες στην κοιλιά δεν τίθεται θέμα. Καλά είναι το μόνο πράγμα που για έναν πράο χαρακτήρα σαν κι εμένα θα γίνει αιτία να μας ακούσει όλο το νοσοκομείο...... έχω μεγάααααααααλο θέμα με τις τρίχες στην κοιλιά......ΜΕΓΑΛΟ!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

 

Τί να σου πω;;;; Στην πρώτη καισαρική πριν 8 χρόνια, η οποία ήταν και επείγουσα δεν πρόλαβαν να μου κάνουν τίποτα άλλο πέρα από το ξύρισμα και είχα φρικάρει γιατί μου ξύρισαν την κοιλιά!!!!! Ευτυχώς γενικά δεν είμαι τριχωτή γιατί αλλιώς θα είχα γίνει μαιμού μετά από εκείνο το ξύρισμα! Αλλά για παν ενδεχόμενο πέρσι τις αποτρίχωσα και πήγα έτοιμη για την καισαρικούλα μου! Ε, το ίδιο θα κάνω και φέτος!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι αεγω κανω μπικινι αποτριχωση...κλεινω σ εινστιτουτο καθε 3-4 εβδομαδες και με κανει γυαλι!βεβαια οσομεγαλωνει η κοιλι αθ απρεπει να εχω 2 αισθητικους πανω απο τοκεφαλιμου γιατι τα ακροβατικα μου περιοριζονται λιγο!αλλα οκ,για δοκιμαστε το!

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κορίτσια καλησπέρα...!! είμαι στον 9 μήνα και δεν εχώ κάνει ποτέ αποτρίχωση με κερί στην ευαίσθητη περιοχή. Σκεφτόμουν να πάω σε κάποια αισθητικό πριν τον τοκετό να με "φροντίσει" λίγο αλλά δεν ξέρω, φοβάμαι.. μπορεί να χρησιμοποιήσει κάτι άλλο εκτός από κερί?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω φρικάρει με το θέμα του ξυρίσματος στην κοιλιά!:shock::shock::shock: Δηλαδή ξυρίζουν όλη την κοιλιά;;; Οι τρίχες μου εμένα είναι ξανθές και κυρίως χνούδι και έχω φρικάρει με το ενδεχόμενο ξυρίσματος σε περίπτωση καισαρικής!! Θα ρωτήσω βέβαια και το γιατρό μου(θα γεννήσω στο Μητέρα και δεν ξέρω τι τακτική εφαρμόζουν εκεί). Ποια θεωρείται πιο ασφαλής μέθοδος αποτρίχωσης για την κοιλιά στην περίοδο της εγκυμοσύνης;Το κερί; Σε περίπτωση που μου πει ο γιατρός ότι υπάρχει περίπτωση να με ξυρίσουν στην κοιλιά, τότε σκέφτομαι να πάω πρωτύτερα για αποτρίχωση σε ινστιτουτο αισθητικής, αλλά ποια μέθοδος είναι η ασφαλέστερη;Έχω που έχω άγχος για όλα τα υπόλοιπα, τώρα προστέθηκε και αυτό!!!

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω φρικάρει με το θέμα του ξυρίσματος στην κοιλιά!:shock::shock::shock: Δηλαδή ξυρίζουν όλη την κοιλιά;;; Οι τρίχες μου εμένα είναι ξανθές και κυρίως χνούδι και έχω φρικάρει με το ενδεχόμενο ξυρίσματος σε περίπτωση καισαρικής!! Θα ρωτήσω βέβαια και το γιατρό μου(θα γεννήσω στο Μητέρα και δεν ξέρω τι τακτική εφαρμόζουν εκεί). Ποια θεωρείται πιο ασφαλής μέθοδος αποτρίχωσης για την κοιλιά στην περίοδο της εγκυμοσύνης;Το κερί; Σε περίπτωση που μου πει ο γιατρός ότι υπάρχει περίπτωση να με ξυρίσουν στην κοιλιά, τότε σκέφτομαι να πάω πρωτύτερα για αποτρίχωση σε ινστιτουτο αισθητικής, αλλά ποια μέθοδος είναι η ασφαλέστερη;Έχω που έχω άγχος για όλα τα υπόλοιπα, τώρα προστέθηκε και αυτό!!!

 

εμενα δεν μου ξυρισαν ολη την κοιλια...μονο την ηβικη περιοχη.μια φιλη πηγε για κερι πριν γεννησει για να μην της βαλουνε ξυραφι-θα γεννουσε με καισαρικη.μια αλλη φιλη εβαζε τον συζυγο να την ξυρισει :-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ αυτό θα κάνω, θα πάω για αποτρίχωση με κερί για να είμαι σίγουρη, δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται!! Στην ηβική περιοχή δεν έχω θέμα, γιατί ούτως ή άλλως κάνω ολική αποτρίχωση. Σίγουρα είναι ασφαλές το κερί στην κοιλιά;Πόσο διάστημα διαρκεί περίπου το αποτέλεσμα;

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό θα κάνω, θα πάω για αποτρίχωση με κερί για να είμαι σίγουρη, δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται!! Στην ηβική περιοχή δεν έχω θέμα, γιατί ούτως ή άλλως κάνω ολική αποτρίχωση. Σίγουρα είναι ασφαλές το κερί στην κοιλιά;Πόσο διάστημα διαρκεί περίπου το αποτέλεσμα;

θα προσπαθησεις να πας οσο πιο κοντα στον τοκετο γινεται.αν θα γεννησεις με φτ δεν χρειαζεται στην κοιλια.ομως και καισαρικη να γινει η τομη γινεται αρκετα χαμηλα οποτε με την ολικη νομιζω οτι καλυπτεσαι

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα...!! είμαι στον 9 μήνα και δεν εχώ κάνει ποτέ αποτρίχωση με κερί στην ευαίσθητη περιοχή. Σκεφτόμουν να πάω σε κάποια αισθητικό πριν τον τοκετό να με "φροντίσει" λίγο αλλά δεν ξέρω, φοβάμαι.. μπορεί να χρησιμοποιήσει κάτι άλλο εκτός από κερί?

 

Κορίτσια έχω φρικάρει με το θέμα του ξυρίσματος στην κοιλιά!:shock::shock::shock: Δηλαδή ξυρίζουν όλη την κοιλιά;;; Οι τρίχες μου εμένα είναι ξανθές και κυρίως χνούδι και έχω φρικάρει με το ενδεχόμενο ξυρίσματος σε περίπτωση καισαρικής!! Θα ρωτήσω βέβαια και το γιατρό μου(θα γεννήσω στο Μητέρα και δεν ξέρω τι τακτική εφαρμόζουν εκεί). Ποια θεωρείται πιο ασφαλής μέθοδος αποτρίχωσης για την κοιλιά στην περίοδο της εγκυμοσύνης;Το κερί; Σε περίπτωση που μου πει ο γιατρός ότι υπάρχει περίπτωση να με ξυρίσουν στην κοιλιά, τότε σκέφτομαι να πάω πρωτύτερα για αποτρίχωση σε ινστιτουτο αισθητικής, αλλά ποια μέθοδος είναι η ασφαλέστερη;Έχω που έχω άγχος για όλα τα υπόλοιπα, τώρα προστέθηκε και αυτό!!!

 

Κι εγώ αυτό θα κάνω, θα πάω για αποτρίχωση με κερί για να είμαι σίγουρη, δεν ξέρεις ποτέ τι γίνεται!! Στην ηβική περιοχή δεν έχω θέμα, γιατί ούτως ή άλλως κάνω ολική αποτρίχωση. Σίγουρα είναι ασφαλές το κερί στην κοιλιά;Πόσο διάστημα διαρκεί περίπου το αποτέλεσμα;

 

θα προσπαθησεις να πας οσο πιο κοντα στον τοκετο γινεται.αν θα γεννησεις με φτ δεν χρειαζεται στην κοιλια.ομως και καισαρικη να γινει η τομη γινεται αρκετα χαμηλα οποτε με την ολικη νομιζω οτι καλυπτεσαι

 

 

ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ

ξυριστείτε δυο μήνες πριν τον τοκετο, σπίτι σας. ξυριστε όση περισσότερη περιοχή μπορειτε "από κάτω" και οσο καλύτερα μπορείτε

λίγο πριν τον τοκετο πηγαίνετε για αποτριχωση

 

ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ

εαν δεν εχετε τον απαιτούμενο χρονο, κόψτε με ψαλίδι όλες τις μακριές τριχες και πηγαίνετε πριν τον τοκετο για αποτρίχωση. οσο πιο κοντες είναι οι τριχες τοσο λιγοτερο θα πονάτε στην αποτρίχωση.

 

εγω ειχα ξεκινήσει απο τον τριτο μηνα, σιγα σιγα αποτριχωση και ημουν... προετοιμασμένη.

 

για την καισαρική δε χρειάζεται να ξυρίσετε την κοιλιά.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Ismeni σίγουρα δε χρειάζεται αποτρίχωση στην κοιλιά (με κρύο κερί ή χαλάουα);Στην ηβική περιοχή ούτως ή άλλως κάνω ολική αποτρίχωση με ξυράφι τα τελευταία δέκα χρόνια και μάλιστα κάθε βδομάδα.Το άγχος μου είναι η κοιλιά και δεν θέλω με τίποτα σε περίπτωση καισαρικής να με ξυρίσουν!!! Γι΄αυτό και σκέφτομαι να πάω για αποτρίχωση,απλά επειδή δεν έχω ξανακάνει με κρύο κερί ή χαλάουα στην κοιλιά δεν ξέρω αν πονάει και αν είναι ασφαλής. Τι να αποτριχώσω δηλαδή, ξανθό χνούδι έχω και λίγες ξανθές τρίχες, αλλά αν είναι να με ξυρίσουν, τι να κάνω...:-(

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ismeni σίγουρα δε χρειάζεται αποτρίχωση στην κοιλιά (με κρύο κερί ή χαλάουα);Στην ηβική περιοχή ούτως ή άλλως κάνω ολική αποτρίχωση με ξυράφι τα τελευταία δέκα χρόνια και μάλιστα κάθε βδομάδα.Το άγχος μου είναι η κοιλιά και δεν θέλω με τίποτα σε περίπτωση καισαρικής να με ξυρίσουν!!! Γι΄αυτό και σκέφτομαι να πάω για αποτρίχωση,απλά επειδή δεν έχω ξανακάνει με κρύο κερί ή χαλάουα στην κοιλιά δεν ξέρω αν πονάει και αν είναι ασφαλής. Τι να αποτριχώσω δηλαδή, ξανθό χνούδι έχω και λίγες ξανθές τρίχες, αλλά αν είναι να με ξυρίσουν, τι να κάνω...:-(

 

εδω και πολλά χρονια στην καισαρική δεν "ανοίγουν" την κοιλιά για να βγει το μωρο. η τομή γινεται χαμηλά, κάτω απο τον αφαλό. φαντασου, μαγιο και εσωρουχο καλύπτουν την τομή.

ρώτησε το γιατρό σου, να σου πει...

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Το τι αεροπλανικα κανω για να ξυριστω ....δεν λεγεται.

Μ'εχουν πιασει τα διαολια μου που ανακαλυψαμε μια δερματολογο με τις αδερφες μου οταν ειμουν ηδη εγκυος και δεν μπορεσα κι εγω να κανω λεϊζερ μαζι τους.Απο την πρωτη επισκεψη καθαρισανε ποδια και μπικινι και εδω και 6 μηνες δεν ξαναβγαλανε τιποτα!!!!!

Μολις γεννησω παω κι εγω.....τρεχοντας!!!!!!

Για την ωρα, κανω καμια ωρα να ξυριστω, παλευω, κανω αεροπλανικα, ιδρωνω ξε-ιδρωνω.......βριζω ξαναβριζω μεχρι που τρωω κλοτσια απο την κορη μου και λεω......δε βαριεσαι, και καμια τριχα παραπανω να εχουμε , ποιος νοιαζεται ?:lol::lol::lol::lol:

19Zup2.png

 

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

Και για μένα το ξύρισμα έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό, παρά το γεγονός ότι η κοιλιά μου είναι μικρή. Από την επόμενη βδομάδα θα με βοηθά ο άντρας μου, γιατί δε γίνεται αλλιώς!! Οπότε δηλαδή να μη φρικάρω ότι σε περίπτωση καισαρικής υπάρχει πιθανότητα να με ξυρίσουν στην κοιλιά...το ξέρω ότι η τομή γίνεται πολύ χαμηλά, πάνω από την ηβική περιοχή εκεί όπου δηλαδή αρχίζει ένα εσώρουχο ή το μαγιό και μου φάνηκε πολύ περίεργο να σε ξυρίζουν στην υπόλοιπη κοιλιά...οπότε δεν θα πάω και για αποτρίχωση στην κοιλιά, αφού δεν υπάρχει λόγος. Θα ρωτήσω βέβαια και το γιατρό για να σιγουρευτώ.

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω γεννησα με καισαρικη το 2004 δεν μου πειραξε κανεις την κοιλια μου με ξυρισε η μαια στο επιμαχο κ τελος!

και τωρα το ιδιο θα κανω αν κ εχω την μαμα μου νοσηλευτρια χρονια κ αν εχει ξυρισει αλλα δεν θελω οσο για τον συζηγο παλι με τιποτα δνε θελω να το κανει..Αλλωστε οτι μπορω να κανω μονη το κανω απο εκει κ περα ε ας κανει υπομονη!

σιγα!

αλλωστε η μαια θα κανει κ το κλισμα πριν την γεννα οποτε κανει κ το ξυρισμα κ τελειωσε το θεμα...αλλα ειναι πιο σημαντικα απο αυτο θα το δειτε κ μονες σας(κ εγω στο πρωτο αυτο ελεγα πως θα παω να με ξυρισει η μαια...)

ΕΦΗ 20/12/2004

Ο ΠΙΠΙΛΑΣ ΜΟΥ 11/12/2010 

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήγα με προγραμματισμένη καισαρική, είχα ξυριστεί μόνη μου αλλά και πάλι με έκανε η μαία για να είμαι τέλεια! το έκανε πατ κιουτ, μόνο στην ηβική περιοχή (καθόλου στην κοιλιά) και πολύ καλύτερα απ'όσο θα μπορούσα εγώ με τυφλό σύστημα!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Είμαι στον 5ο μήνα στο 2ο παιδάκι όμως και όντως η αποτρίχωση αποτελεί πολυτέλεια κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Πριν μείνω έγκυος πήγαινα σε μια κυρία στο γαλάτσι και μου έκανε αποτρίχωση με ρολέτα και κερί και έμενα πολύ ευχαριστημένη. Κάποια στιγμή κουράστηκα, βαρέθηκα να πηγαίνω κάθε 20 μέρες και τώρα ειδικά με αυτές τις ζέστες και με την κοιλιά δεν το συζητάω. Αλλωστε γιατρός μου απαγορεψε μπάνιο στη θάλασσα. Εκανα κατά καιρούς αποτρίχωση με το silk and pil αλλά πονάει πολύ το ρημάδι και βασανιζόμουν. Εχω παράλληλα και ευαίσθητο δέρμα και πολλές φορές έσπαγαν οι τρίχες, έσπαγε αίμα σε κάποια σημεία και αποφάσισα να ξεκινήσω ξυράφι. Χρησιμοποιώ το venus, αλλά ψάχνω να βρω καμμιά καλή ξυριστική μηχανή γυναικεία. Εχει καμμιά σας που να είναι ευχαριστημένη ??? Επιπλέον είδα τα προιόντα της simoun που έχει βγάλει με ρολέτα, πανάκια που τραβάς τις τρίχες και ενυδατική κρέμα μετά τη αποτρίχωση. Μου φαίνονται καλά. Τα έχει δοκιμάσει καμμιά σας να μου πει εντυπώσεις ??? Τώρα πως θα κάνω αποτρίχωση με την κοιλιά εκεί πέρα, τα καταφέρνω αλλά με κούραση.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στον 5ο μήνα στο 2ο παιδάκι όμως και όντως η αποτρίχωση αποτελεί πολυτέλεια κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. Πριν μείνω έγκυος πήγαινα σε μια κυρία στο γαλάτσι και μου έκανε αποτρίχωση με ρολέτα και κερί και έμενα πολύ ευχαριστημένη. Κάποια στιγμή κουράστηκα, βαρέθηκα να πηγαίνω κάθε 20 μέρες και τώρα ειδικά με αυτές τις ζέστες και με την κοιλιά δεν το συζητάω. Αλλωστε γιατρός μου απαγορεψε μπάνιο στη θάλασσα. Εκανα κατά καιρούς αποτρίχωση με το silk and pil αλλά πονάει πολύ το ρημάδι και βασανιζόμουν. Εχω παράλληλα και ευαίσθητο δέρμα και πολλές φορές έσπαγαν οι τρίχες, έσπαγε αίμα σε κάποια σημεία και αποφάσισα να ξεκινήσω ξυράφι. Χρησιμοποιώ το venus, αλλά ψάχνω να βρω καμμιά καλή ξυριστική μηχανή γυναικεία. Εχει καμμιά σας που να είναι ευχαριστημένη ??? Επιπλέον είδα τα προιόντα της simoun που έχει βγάλει με ρολέτα, πανάκια που τραβάς τις τρίχες και ενυδατική κρέμα μετά τη αποτρίχωση. Μου φαίνονται καλά. Τα έχει δοκιμάσει καμμιά σας να μου πει εντυπώσεις ??? Τώρα πως θα κάνω αποτρίχωση με την κοιλιά εκεί πέρα, τα καταφέρνω αλλά με κούραση.

 

δοκίμασε το gillette mach3 το αντρικό. θα μείνεις απόλυτα ευχαριστημένη βέβαια είναι λίγο ακριβό αλλά αξίζει τον κόπο (10Ε η ξυριστική με 2 ανταλλακτικά και μετά αγοράζεις μόνο ανταλλακτικά 11Ε περίπου τα 5)

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασε το gillette mach3 το αντρικό. θα μείνεις απόλυτα ευχαριστημένη βέβαια είναι λίγο ακριβό αλλά αξίζει τον κόπο (10Ε η ξυριστική με 2 ανταλλακτικά και μετά αγοράζεις μόνο ανταλλακτικά 11Ε περίπου τα 5)

 

Το έχει ο άντρας μου αυτό και λέει τα καλύτερα. Αυτό με τη δόνηση δεν είναι ή κάνω λάθος ??

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως που στη 1η πηγα εκτακτως και με φτιαξανε εκει μετα υπεφερα....χαλια τα ξυραφακια τους και ουτε λιγο γαλακτωμα η σαπουνακι η αφρος η κατι τελοσπαντων, την αλλη μερα ειχα το πονο μου και με επιασε και φαγουρα τρελη απο αυτο και υπεφερα, ενω τη 2η φορα το χα προετοιμασει μονη μου μετα ημουν τελεια, ουτε το καταλαβα!!!!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

Καθρέφτη, καθρεφτάκι μου! Το μόνο σίγουρο σύστημα! Πρέπει απλά να το βάλεις στο σωστό σημείο. Ξαπλωμένη δε θα σε βοηθήσει. Θα πρέπει να είσαι όρθια και ο καθρέφτης να είναι πιο κάτω από το ύψος της περιοχής με ελαφρά κλίση για να βλέπεις καλά. Λίγη εξάσκηση θέλει και θα τα καταφέρεις.

NEwNp3.pngUnT9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...