Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΔΕΙΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΟ ΘΗΛΑΣΜΟ


Recommended Posts

Γεια σας!θήλασα την κόρη μου σχεδόν 23 μήνες. βλέπω ότι το στήθος μου..έχει αδειάσει...δηλαδή..είναι πολύ μαλακό..και όχι σφιχτο και γεμάτο...το ζουπάς και ενώνονται τα δάκτυλά σου περίπου!!!!!ξαπλώνεις και δεν κρατιέται καλά...τη λύση υπάρχει?θα αποκατασταθεί?είχα ακούσει και για κάτι κρέμες γεμίσματος στήθους..χαμένα λεφτά ε?όλες οι γνώμες δεκτές..

είναι κρίμα να χαλάει το στήθος μετά το θηλασμό..κλαψψψ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο,ναι ειναι κρίμα...

και μένα χάλασε παρόλο που θήλασα μονο 7.5 μήνες.

Εχασε πολυ σε όγκο,βλέπω φώτο παλιες και λέω "καλε που πηγε όλο αυτο?" το κακό ειναι ότι το ίδιο μου λέει και ο άντρας μου!!!χαχαχα (γελιο με κλάμα μαζί!)

αναρωτιέμαι τι θα γίνει τωρα με το δευτερο μπεμπέ...

Τι θα απομείνει?

Ουφ.......μηπως να μαζεψω λεφτα για πλαστικη? καταθλιψη θα πάθωωωωωω

η κούκλα μου...18/8/2009

το αγορακι μου... 6/11/2012

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα προσωπικά όταν έκοψα τον θηλασμό ξεφούσκωσε πολύ γρήγορα...έγινε πολύ μαλακό και κρέμασε.σήμερα έχει επανέλθει σχεδόν όπως ήταν παλιά,το μέγεθος είναι ίδιο απλά δεν είναι τόσο στιθο.

aRjHp3.pngiD6Np3.png
Link to comment
Share on other sites

εδώ και 4 μήνες έχουμε αποθηλάσει...τώρα που πήγαμε διακοπές...με το κολύμπι...σαν να μου φαίνεται ότι κάτι πάει να γίνει....κρέμα δεν έχει δοκιμάσει καμία?αχ...χαλάλι στο μωράκι μου..που είναι τετραπέρατο!!γιατί λένε και καλά ότι ο θηλασμός βοηθάει στην ανάπτυξη του εγκεφάλου.Θέλω το στήθος μου πίσω παρόλαυτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...