Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κόστος Β επιπέδου


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Εγω τη εκανα στο ιπποκρατειο θεσσαλονικη και πληρωσα 75 ευρω κι τα πηρα ολα πισω απο την ασφαλεια μου ικα.

 

μπορείς σε παρακαλώ να μου πείς πως???κατεθεσες την απόδειξη κάπου???

Link to comment
Share on other sites

στο εμβρυο, στον μαλλιγιαννη 150 ευροπουλα, με αποδειξη των 30 παρακαλω. αλλιως ηταν 180-190.

 

βεβαια ειναι πολυ καλο κεντρο. τουλαχιστον ετσι ακουγετε απο πολλους.

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

FDP μου ειχε δωσει ο γιατρος μου απο το ιπποκρατειο παραπεμπτικο για τη συγκεκριμενη εξεταση(πρεπει το παραπαμτικο να ειναι απο δημοσιο νοσοκομειο αλλα και γιατρο) πηγα στο γραφειο κινησης το σφραγισα και πηρα την αποδειξη που πληρωσα μετα εβγαλα φωτοτυπια το παραπεμπτικο αυτο και τη αποδειξη πας στο ικα και περνεις τα λεφτα σου πισω αυτη ειναι η διαδικασια ετσι εκενα ολες τις εξετασεις μου και δε πληρωσα τιποτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

στο εμβρυο, στον μαλλιγιαννη 150 ευροπουλα, με αποδειξη των 30 παρακαλω. αλλιως ηταν 180-190.

 

Κι εγώ τόσο..Όντως κορυφή, αλλά αυτό με τις αποδείξεις απαράδεκτο :-(

 

"Πού να σε κρύψω γιόκα μου να μη σε φτάνουν οι κακοί

σε ποιο νησί του ωκεανού, σε ποια κορφή ερημική..."

Link to comment
Share on other sites

FDP μου ειχε δωσει ο γιατρος μου απο το ιπποκρατειο παραπεμπτικο για τη συγκεκριμενη εξεταση(πρεπει το παραπαμτικο να ειναι απο δημοσιο νοσοκομειο αλλα και γιατρο) πηγα στο γραφειο κινησης το σφραγισα και πηρα την αποδειξη που πληρωσα μετα εβγαλα φωτοτυπια το παραπεμπτικο αυτο και τη αποδειξη πας στο ικα και περνεις τα λεφτα σου πισω αυτη ειναι η διαδικασια ετσι εκενα ολες τις εξετασεις μου και δε πληρωσα τιποτα

 

έυχαριστώ πολύ-πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!να κανω μια ερωτηση?

φανταζομαι οτι οι περισσοτερες κανατε την β' επιπεδου εκει που κανατε και την αυχενικη διαφανεια. η τιμη τελικα ειναι η ιδια,ή η β' επιπεδου ειναι πιο ακριβη σαν εξεταση καθοτι και πιο αναλυτικη?

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

στο εμβρυο, στον μαλλιγιαννη 150 ευροπουλα, με αποδειξη των 30 παρακαλω. αλλιως ηταν 180-190.

 

βεβαια ειναι πολυ καλο κεντρο. τουλαχιστον ετσι ακουγετε απο πολλους.

 

Κι εγώ τόσο..Όντως κορυφή, αλλά αυτό με τις αποδείξεις απαράδεκτο :-(

κοριτσια ποτε κανατε εκει Β'επιπεδου και σας κοστισε τοσο;;

 

Την εκανα και εγω στο Εμβρυο στον Παπαπαναγιωτου τον φλεβαρη και μου κοστισε 140? με αποδειξη κανονικη και dvd.

668bab1939.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...