Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ανακοίνωση- αλλαγή σέρβερ


Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

εδώ και κάποιο καιρό υπάρχει άμεση ανάγκη να πραγματοποιηθεί αλλαγή κ αναβάθμιση server.

 

Zητούμε συγνώμη για την μεγάλη ταλαιπωρία που έχει δημιουργήσει στην χρήση του site αυτή η καθυστέρηση.

 

Αυτό το σαββατοκύριακο επιτέλους θα πραγματοποιηθεί αυτή η αλλαγή,

και η κατάσταση που αντιμετωπίσατε ως τώρα θα ανήκει σύντομα πλέον στο παρελθόν.

 

Θα υπάρξει νεότερη ειδοποίηση όσον αφορά τις συγκεκριμένες ώρες που το parents.gr και το parentscafe.gr θα είναι offline, (δεν θα είναι εφικτή η ανάγνωση ή δημοσίευση κειμένων) για να πραγματοποιηθεί η αλλαγή.

Αναμένεται το χρονικό αυτό διάστημα να είναι περίπου 2-3 ώρες, μέσα στο Σαββατοκύριακο.

 

 

Αυτό το μήνα 485.000 μοναδικοί χρήστες επισκέφθηκαν την ιστοσελίδα, με πάνω απο 3.500.000 εμφανίσεις σελίδων. Σύμφωνα με τον ρυθμό αύξησης επισκεψιμότητας, εκτιμούμε ότι τον επόμενο μήνα ο αριθμός αυτός θα φτάσει στο μισό εκατομμύριο.

Αυτός ο ρυθμός αύξησης ειναι και ο λόγος που η ιστοσελίδα κάποιες στιγμές εμφανιζόταν να μην λειτουργεί ("παρακαλώ ξαναπροσπαθήστε αργότερα, ο διακομιστής είναι απασχολημένος").

 

Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας, και για την προτίμηση που δείχνετε στην ιστοσελίδα μας.

 

 

με εκτίμηση

 

απο την διαχείριση της ΕΕΕΓ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να τα καλά νέα!

 

Ευχαριστούμε και να τα εκατομυριάσετε! (τα unique visits) :)

"Δεν ξέρω κάτι άλλο, για το οποίο κάθε άνθρωπος θα έπρεπε να νοιάζεται τόσο πολύ, όσο για το πώς θα γίνουν τα παιδιά του καλύτερα απ' αυτόν και τους όμοιούς του"

Πλάτωνας

chmod 777 world

Link to comment
Share on other sites

αχ ναι με το καλο :P....γιατι πραγματικα ανοιγεις και βλεπεις οτι εχεις προσωπικα μηνυματα αρκετα κ δεν μπορεις να τα διαβασεις επειδη ο διακομιστης ειανι απασχολημενος:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβοοοοο!!

Φόρουμ ξε-φόρουμ, εμένα αποτελεί σημαντικό εργαλείο: κατά την διάρκεια της κύησης, στον θηλασμό, στις αγορές μου, βρήκα πολύτιμες φίλες...

Κάθε φορά που είχε πρόβλημα ο server είχα και εγώ πρόβλημα, αφού έχω απορίεεεεες!!!

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Σας αξίζουν συγχαρητήρια!!το φόρουμ είναι καταπληκτικό!και όλο το site!!!μπράβο σας!!ξέρω ότι έχει πάρα πολύ δουλειά!ευχαριστούμε που μας φροντίζετε και μας προσέχετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητηρια!!!!!!Δεν πειραζει,αξιζει η αναμονη!!!!

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχα νέα για καλύτερη συνδεσιμότητα και άμεσες απαντήσεις-συμβουλές.

 

 

Μαρινόπουλος Γιάννης

Παιδοχειρουργός

Link to comment
Share on other sites

Καλέ μου αντμίν,

 

Και ότι είχα αρχίσει να πιστεύω ότι παθαίνω αλτζχάιμερ, μέχρι πασγουρντ άλλαξα, γιατί νόμιζα ότι κάνω λάθος !!!!!!!!!!!

 

Συγχαρητήρια για την επισκεψιμότητα που κερδίζετε και για την δουλειά που κάνετε.

 

Είστε συνήθως η πρώτη πηγή στην οποία ανατρέχω για σχετικά θέματα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε θα μου λείψει ο διακομιστής......τον είχα συνηθίσει:D

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητά μέλη ενδεχομένως κάποιοι χρήστες που δεν έχουν ενεργοποιημένη την αυτόματη σύνδεση, να παρουσιάσουν προβλήματα συνδεσιμότητας δηλαδή login με τον λογαριασμό χρήστη τους.

 

Οι τεχνικοί μας ήδη χειρίζονται το ζήτημα έτσι ώστε να μην υπάρχει προβλημα σε αυτό.

 

Μπορείτε να σημειώσετε εδώ ότι παρατηρείτε, γενικά, μετά την αλλαγή!

Link to comment
Share on other sites

Δύο φίλες-χρήστες δίπλα στο καφέ έγραψαν ότι τους βγάζει το ακόλουθο μήνυμα όταν προσπαθούν να κάνουν login:

 

Λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικός. Έχετε εξαντλήσει το διαθέσιμο αριθμό προσπαθειών για να επιτύχετε τη σύνδεσή σας! Παρακαλώ περιμένετε για 15 λεπτά πριν προσπαθήσετε πάλι. Μην ξεχνάτε ότι ο κωδικός είναι case sensitive. Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Πατήστε εδώ!

 

Και φυσικά να ευχηθώ με τη σειρά μου καλοτάξιδος ο νέος σέρβερ και με απρόσκοπτο σερφάρισμα :D Ευχαριστούμε!

δεν υπαρχει λαθος και σωστο υπαρχει ΜΟΝΟ διαφορετικο!

(Λορέτα Ποντικίνα)

Ξέρω τα πάντα αλλά δεν μπορώ να σας τα αποκαλύψω!

Link to comment
Share on other sites

Δύο φίλες-χρήστες δίπλα στο καφέ έγραψαν ότι τους βγάζει το ακόλουθο μήνυμα όταν προσπαθούν να κάνουν login:

 

Λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικός. Έχετε εξαντλήσει το διαθέσιμο αριθμό προσπαθειών για να επιτύχετε τη σύνδεσή σας! Παρακαλώ περιμένετε για 15 λεπτά πριν προσπαθήσετε πάλι. Μην ξεχνάτε ότι ο κωδικός είναι case sensitive. Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Πατήστε εδώ!

 

 

Και φυσικά να ευχηθώ με τη σειρά μου καλοτάξιδος ο νέος σέρβερ και με απρόσκοπτο σερφάρισμα :D Ευχαριστούμε!

αααχ κοπελια, δις απο τα ιδια! αλλα τωρα μολις προσεξα την διευκρινηση για την αυτοματη συνδεση. αλλα κ που την προσεξα, κανει ωωωωωωρες να μπει. κ προβλημα με την συνδεση μου δεν παιζει με την καμια που λενε, κε admnstr!

λογικα... οτι σπερνεις, θεριζεις.

εγω.... το προωθησα οσο μπορουσα!

Link to comment
Share on other sites

Δύο φίλες-χρήστες δίπλα στο καφέ έγραψαν ότι τους βγάζει το ακόλουθο μήνυμα όταν προσπαθούν να κάνουν login:

 

Λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικός. Έχετε εξαντλήσει το διαθέσιμο αριθμό προσπαθειών για να επιτύχετε τη σύνδεσή σας! Παρακαλώ περιμένετε για 15 λεπτά πριν προσπαθήσετε πάλι. Μην ξεχνάτε ότι ο κωδικός είναι case sensitive. Ξεχάσατε τον κωδικό σας; Πατήστε εδώ!

 

Δοκιμάστε πάλι, θα πρέπει να έχει λυθεί το πρόβλημα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...