Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Με ποια λογική κλειδώνεται ένα θέμα, όταν αυτό δεν περιέχει φυσικά βρισιές και τα σχετικά;

Αφορμή για την απορία μου ήταν το http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=62857

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Με ποια λογική κλειδώνεται ένα θέμα, όταν αυτό δεν περιέχει φυσικά βρισιές και τα σχετικά;

Αφορμή για την απορία μου ήταν το http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=62857

 

εγώ θεωρώ πως ο τίτλος από μόνος του (Ντροπή στο parents & στους διεφθαρμένους συντονιστές του!)

του συγκεκριμένου thread που αναφέρεις, είναι βρισιά και μάλιστα πολύ σοβαρή- και δεν μπήκα καν στη διαδικασία να διαβάσω και τις 11 σελίδες του.

Ευχαριστώ το θεό που μου χάρισε δυο υπέροχες κορούλες

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποιο δίκιο, αλλά με αυτή τη λογική θα έπρεπε να είχε κλειδωθεί, πολύ πριν φτάσει τις 11 σελίδες....Απλά είναι κάπως να σου κόβουν την κουβέντα (και πολύ ενδιαφέρουσα μάλιστα) στη μέση και να μην ξέρεις και το γιατί....

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

του συγκεκριμένου thread που αναφέρεις, είναι βρισιά και μάλιστα πολύ σοβαρή- και δεν μπήκα καν στη διαδικασία να διαβάσω και τις 11 σελίδες του.

 

Αν μπεις και το διαβάσεις θα σου λυθεί η απορία.

ο αρχικό τίτλος ήταν ??? και κάποιος admin με χιουμοριστική διάθεση τον άλλαξε σε αυτό που βλέπεις.

Κατά τα άλλα πως διαμορφώνεις άποψη περί βρισιάς αφού ΔΕΝ έχεις διαβάσει καθόλου το τόπικ?

 

Περί κλειδώματος....δεν με ενδιαφέρει ποιός κλειδώνει τι... ας σου απαντήσει κάποιος admin.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατά τα άλλα πως διαμορφώνεις άποψη περί βρισιάς αφού ΔΕΝ έχεις διαβάσει καθόλου το τόπικ?.

 

νομίζω πως ήμουν σαφέστατη σε αυτό που είπα, το ότι ο τίτλος του συγκεκριμένου thread ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ είναι υβριστικός. Ανέφερα επίσης πως δεν διάβασα τις 11 σελίδες του για να δώσω έμφαση ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ που κατα εμε είναι βρισιά.

Τι δεν κατάλαβες απο όλα αυτά, έχω υπομονή, να σου το ξαναεξηγήσω αν χρειαστεί.

 

Αν μπεις και το διαβάσεις θα σου λυθεί η απορία.

ο αρχικό τίτλος ήταν ??? και κάποιος admin με χιουμοριστική διάθεση τον άλλαξε σε αυτό που βλέπεις..

δεν έχω χρόνο/διάθεση/περιέργεια και δεν θα μπω.

Και πιστεύω να κατάλαβες το μέγεθος της καταγγελίας που κάνεις αυτή τη στιγμή.

Ευχαριστώ το θεό που μου χάρισε δυο υπέροχες κορούλες

Link to comment
Share on other sites

 

δεν έχω χρόνο/διάθεση/περιέργεια και δεν θα μπω.

Και πιστεύω να κατάλαβες το μέγεθος της καταγγελίας που κάνεις αυτή τη στιγμή.

 

Δεν κάνω καμία απολύτως καταγγελία, αν εννοείς ότι είπα ότι αλλάξανε τον τίτλο οι admin.

Οι admin τον αλλάξανε καθώς είναι οι μόνοι που μπορούν, για δοκίμασε να αλλάξεις τίτλο μόνη σου να δεις αν θα μπορέσεις.

Σου ξαναλέω ότι τον "υβριστικό" όπως τον αποκαλείς τίτλο ο οποίος είναι άκρως χιουμοριστικός τον αλλάξανε οι admin, δεν έχεις παρά να ρωτήσεις την διαχείρηση για να επιβεβαιωθούν τα λεγόμενά μου.

Και αν έβρισκες τον χρόνο/διάθεση/περιέργεια να μπεις θα καταλάβαινες γιατί ο τίτλος είναι χιουμοριστικός και όχι υβριστικός.

 

Από την στιγμή που δεν έχεις μπει καν στο τόπικ δεν μπορείς να ξέρεις αν είναι υβριστικός όπως αναφέρεις. Τα φαινόμενα απατούν.

 

Εγώ έχω πολύ υπόμονη, μπορώ να σου ξαναεξηγήσω και σένα ότι θέλεις, και δεν το λεω ειρωνικά, γι'αυτό είμαστε σε αυτό το φόρουμ, για να εξηγούμε.

 

και για να μην μπεις στο θέμα αφού δεν θες σου παραθέτω κάποιους από του σχολιασμούς των μελών για την αλλαγή του τίτλου:

 

zana1911 (και έφαγα και κίτρινη κάρτα γιατί σχολίασα κι εγώ χιουμοριστικά την κίνηση της διαχείρησης να αλλάξει τον τίτλο).

καλέ ποιός άλλαξε το τίτλο και τον έκανε έτσι από ??????

Πέστε μου ότι έκανε κα'νας admin να πέσω κάτω να χτυπιέμαι από τα γέλια........

Φιστίκι σε τσάκωσα...............

 

kalamaraki

χαχαχαχα Εγω εγω το εκανα, το φυστικη ρεπαρει σημερα!!!!!!!!!!!!!!

 

fistikaki

ντροπη!!! (μ αρεσει ο τιτλος του τοπικ!!! )

επισης..

ΝΤΡΟΠΗ Σ ΟΠΟΙΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΦΥΣΤΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΝΤΜΙΝ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΡΟΥΣΦΕΤΙΑ!!

 

Δεν μπορώ να τα κάνω quote, αλλά έτσι δεν χρειάζεται να μπεις και στο τόπικ αφού δεν θες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έφαγα κίτρινη κάρτα που έθεσα δημόσια την απορία μου.....Συγγνώμη, αλλά έχω κουφαθεί διπλά...Και η απορία απορία...:)

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστ.... (σφυριγμα με 2 δαχτυλα, αλα τσελιγκας)

 

 

νεαρεεεεεεεεεεεεεεε, ερχεσαι λιγο?

 

εμοτικον αντμιν ερχεται τρεχοντας να διευθετησει θεμα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστ.... (σφυριγμα με 2 δαχτυλα, αλα τσελιγκας)

 

 

νεαρεεεεεεεεεεεεεεε, ερχεσαι λιγο?

 

εμοτικον αντμιν ερχεται τρεχοντας να διευθετησει θεμα....

 

LOL!!!

Το παιδί μπαίνει στη ζωή σου & κάνει τόση φασαρία, που δεν αντέχεις.

Το παιδί φεύγει και αφήνει τόση ησυχία, που νομίζεις θα τρελαθείς.

Link to comment
Share on other sites

φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστ.... (σφυριγμα με 2 δαχτυλα, αλα τσελιγκας)

φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστ.... (σφυριγμα με 2 δαχτυλα, αλα τσελιγκας από την απέναντι ραχούλα...)

άμα μάθετε πείτε το και σε μένα να το πιάσω το υπονοούμενο...

 

 

...Συγγνώμη, αλλά έχω κουφαθεί διπλά...Και η απορία απορία...:)

Στείλτε κι έναν ωρυλά μαζί με τον αντμίν, έχουμε περιστατικό!!!

Link to comment
Share on other sites

γειά σας. (goofy)

το ερώτημα σας δεν μπορεί να απαντηθεί, καθώς είναι γενικής φύσεως - δηλαδή

με ποιά λογική γενικώς κλειδώνονται θέματα

 

Δεν υπάρχει ένας μαυρόασπρος κανόνας για όλα τα θέματα,

οι εθελοντές συντονιστές ή διαχειριστές αποφασίζουν πάντα ανάλογα με την περίπτωση.

Συνήθως, όταν υπάρχουν πολλές αναφορές για ένα θέμα, αυτό κλειδώνεται καθώς έτσι επιβεβαιώνεται και η ενόχληση των μελών, και σαφέστατα παίζουν ρόλο οι παρατηρήσεις των μελών σε αυτό το στάδιο, οι οποίες βρίσκονται στο κείμενο της κάθε αναφοράς.

Επισης το κλείδωμα μπορεί να καθυστερήσει ανάλογα με την διαθεσιμότητα σε εθελοντές/διαχειριστές και τον φόρτο εργασιών.

 

Ενημέρωση για το θέμα του τόπικ:

έχει ανοιχτεί νέο τόπικ όπου μπορούν τα μέλη να συζητήσουν το θέμα των trans παιδιών, transgender κ.α. στην ενότητα ρατσισμός και διακρίσεις,

εδώ: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1590489

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=62980

 

κλειδώνουμε το παρόν, για οποιαδήποτε άλλη ερώτηση μπορείτε πάντα να στέλνετε πμ στο λογαριασμό του administrator.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...