Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Μου φαίνεται απίστευτο πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός... πότε μου ανακοίνωσες την εγκυμοσύνη, πότε πέρασαν οι μήνες και να τώρα έχεις αγκαλιά τον κούκλο σου.

 

Ντινάκι μου να σου ζήσει ο μπέμπης σου.

Να είναι καλότυχος στη ζωή του και υγιής.

Να είστε δίπλα του και να τον γεμίζετε αγάπη και στοργή.

 

(Μακάρι να είμασταν κοντά).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να σου ζήσει ο πρίγκιππάς σου ....... γερο και υγιές να ειναι το παιδακι σου ....... και εσυ δυνατή να το μεγαλώσεις και να τον καμαρωσεις ολόκληρο άντρα ........

Link to comment
Share on other sites

Ντινάκι να σου ζήσει ο παίδαρος.1097594xz9cxdol1p.gif

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Nemo μου...

Είσαι πλέον μανούλα κι εσύ...

Καλώς ήρθε το νέο μέλος στην οικογένειά σας...

Να σας ζησει ο κούκλος σας....υγεία και ευτυχία να έχει σε όλη του την ζωή...

Να είστε κι εσείς καλά, να τον καμαρώνετε κ να στέκεται δίπλα του σε όλες τις φάσεις της ζωής του...

Απόλαυσε το αντράκι σου τώρα λοιπόν...

Τα φιλιά μου κ την αγάπη μου στέλνω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς ήρθες μικρούλη!

Να 'σαι πάντα γερός και τυχερός και να κάνεις τη μαμά και τον μπαμπά να δακρύζουν από χαρά και ευτυχία κάθε μέρα!

1574446g1ruu08tba.gif

 

 

 

 

(σνιφ! συγκινήθηκα! ΓΕΝΝΗΣΕ η Ντίνα!!! τι λέμε τώρα...!!!!!!!!!!!!)

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

994064xtdtdpuui3.gif

 

 

Νεμο μου γλυκια μανουλα πλεον , να σου ζησει το μωρακι σου ............................................ Να σε συντροφευει παντα η πρωτογνωρη ευτυχια που ενιωσες με την γεννα του μικρου σου αγγελου......

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει ο πρίγκιππάς σου ....... γερο και υγιές να ειναι το παιδακι σου ....... και εσυ δυνατή να το μεγαλώσεις και να τον καμαρωσεις ολόκληρο άντρα ........

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Κοπελα μου δεν εχουμε ξαναμιλησει..

Να σου ζησει το αγγελουδακι σου..!!!!!!!!!!!

Καλως τα δεχτηκατε!!!!!!!!!!!!

Καλως ηρθες μπεμπακι !!!!!!!!!!!

Μπραβο! Μπραβο! Μπραβο!:D:D:D:D

lamlamsdg20100211_-6_My+child+is.png

 

Θαυματάκι μου...σε λατρευω..εισαι ολη μου η ζωή!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

NEMO ΜΟΥ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ,ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΥΧΗ!!!!

368374hvbaq23d1o.jpg

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

να σου ζήσει γλυκιά νεμο...να είναι γερό το αντράκι σου και καλότυχο σε όλη του την ζωή...να σας γεμίζει με χαμόγελα ευτυχίας!

 

230367nlm8r2r8wu.gif

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο!

 

Εντελώς απίστευτο!!!!!

 

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!

Για κάποιο λόγο που δεν ξέρω η εγκυμοσύνη σου μου είχε δώσει απίστευτη χαρά και τώρα συγκινούμαι πάλι απίστευτα!!

 

Να σας ζήσει και να είναι πάντα χαρούμενο!!!!

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Πολυ Συγκινητικο !!!!!!!!!!!!!!!!!!

μετα απο τοσες μερες που γεννησα.......σημερα καταφερα να μπω στο φορουμ και βλεπω τα μηνυματα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ !!!!!!!!!!!!!!!

φυσικα και θυμαμαι τις συζητησεις που ειχαμε (με ολα τα κοριτσια) για την εκγυμοσυνη που δεν ερχοτανε και ποσο μου συμπαρασταθήκατε ολες σας......και να που τωρα ηρθε η ωρα και ειμαι και εγω μανουλα!

(ειμαι πολυ συγκινημενη) ευχαριστω και παλι !!!!!!!!!

όσες γραψανε και οσες δεν γραψανε και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

an1cEY00g410010MDAwMDkyZHwwMDAwNTU0ZGF8dG8gbG91a291bWFraSBtb3UgZWluYWk.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...