Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χωρισμένες μητέρες ενωθείτε!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα! Είμαι νέο μέλος και προσπαθώ να βρω μητέρες στην ίδια κατάσταση μ΄εμένα για να περνάμε καλύτερα το χρόνο μας. Είμαι μητέρα 2 παιδιών, του Μάρκου, 7,5 ετών και της Νεφέλης 2,5 ετών και είμαι χωρισμένη εδώ και 2,5 χρόνια τώρα. Ψάχνω να βρω παρέα και νέους χώρους για παιδιά στο Χαλάνδρι που μόλις μετακομίσαμε. Ενδιαφέρεται καμία για επικοινωνία;;;:P

y4nap3.png

 

VAQWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 5 months later...
Μάλλον καμία χωρισμένη δεν υπάρχει εδώ μέσα!!! Καμία απάντηση;;

Αγαπητή Aerovamon, ειμαι κι εγω προσφατα χωρισμενη και μενω με την κορη μου 2,5 ετών στη Νέα Σμύρνη. Θα με ενδιέφερε να γνωριστουμε και να γνωριστουν και τα παιδιά μας.Επικοινώνησε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι νέο μέλος και προσπαθώ να βρω μητέρες στην ίδια κατάσταση μ΄εμένα για να περνάμε καλύτερα το χρόνο μας. Είμαι μητέρα 2 παιδιών, του Μάρκου, 7,5 ετών και της Νεφέλης 2,5 ετών και είμαι χωρισμένη εδώ και 2,5 χρόνια τώρα. Ψάχνω να βρω παρέα και νέους χώρους για παιδιά στο Χαλάνδρι που μόλις μετακομίσαμε. Ενδιαφέρεται καμία για επικοινωνία;;;:P

 

 

Καλως ηρθες!!!!

 

και εγω χωρισμενη 4 και κατι χρονια με μια κορακλα

 

wellcome to the club

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστώ Νάντια για το καλωσόρισμα.

Πόσων χρονών είναι η κόρη σου? Βλέπω ότι μένεις Θεσσαλονίκη.

Εγώ μένω Αθήνα και αναζητώ ανθρώπους με αντίστοιχες εμπειρίες για αλληλοβοήθεια και στήριξη. Εγώ είμαι ακόμη μέσα στον μεγάλο αναβρασμό καθώς ο πρώην δε λέει να αποδεχτεί την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γειά σας και από εμένα που είμαι νέα σχετικά στο κλάμπ κάτι μήνες μόνο 4 νομίζω έχω δύο παιδάκια τα οποία λατρεύω εννοείται και παρότι είμαι μακριά θα χαιρόμουν πολύ να γνωριστούμε και να τα λέμε μιας και η ζωή μου είναι μόνο τα παιδιά μου και η δουλειά μου.

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Γεια σας και απο μένα!

 

Βλέπω ότι η Νάντια σας κάλεσε ήδη στο ποστ των χωρισμένων γονέων.

 

Κι εγώ σχετικά προσφατη με 2 παιδιά. Ελάτε να μεγαλώσουμε τη παρέα μας!

Η Αγάπη ρωτά τη Φιλία :

"τι κάνεις εκεί ανόητη?"

και η Φιλία της απαντά:

"Κάνω να γελούν αυτούς που εσύ κάνεις να δακρύζουν"..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

κ εγω ειμαι single mom χωρις ομως να ειμαι χωρισμενη , περιπτωση ομως ειναι ιδια, εχω μια κορη 7 μηνων μενω δαφνη κ δεν εχω φιλες με παιδακια, ποια θα ηθελε να πηγαιναμε στισ κουνιες μαζι ?????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...