Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ή στη γρήγορη απάντηση, πήγαινε πρώτα "Επεξεργαστής κειμένου" και γράψε την απάντησή σου εκεί...

 

και αναρωτιώμουν τι ήταν ο επεξεργαστής κειμένου :-D να σαι καλά βρε Κατερίνα μου:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα emotions βρίσκονται στο πλάι δεξία αλλά δεν πρέπει να κάνεις χρήση της γρήγορης απάντησης αλλά να πατάς reply.gif

 

 

Υποψιάζομαι που λές αλλά εμένα δεν μου τα παρουσιάζει.Έχω απλά το μπλέ πλαίσιο!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Tα εικονίδια αυτά βρίσκονται κάτω από τον επεξεργαστή και χρησιμοποιούνται για να δείξουν το ύφος του μήνυματος - δίπλα στον τίτλο.

Τα άλλα smilies βρίσκονται δεξία του επεξεργαστή.

*

Link to comment
Share on other sites

σου "κοπιάρω" το μήνυμα της Άννας, πρέπει μάλλον να αλλάξεις τις ρυθμίσεις σου, για δοκίμασε και αυτό.

 

To εικονίδιο μπήκε πάνω από το μήνυμα γιατί διάλεξες τα εικονίδια που χρησιμοποιούμε για να δείξουμε το ύφος του μηνύματός μας. Αυτά λέγονται εικονίδια μηνύματος.

 

Τα smilies βρίσκονται στο πλάι. Για να έχεις τη δυνατότητα να τα χρησιμοποιήσεις δεν πρέπει να κάνεις χρήση της γρήγορης απάντησης κι επίσης πρέπει να έχεις ενεργοποιημένη τη βελτιωμένη έκδοση του επεξεργαστή κειμένου.

Για να το κάνεις αυτό θα ανοίξεις την καρτέλα Βοηθήματα και μετά την επεξεργασία επιλογών. Στην τελευταία καρτέλα Διάφορες επιλογές θα πρέπει να επιλέξεις την βελτιωμένη έκδοση επεξεργασίας.

Ελπίζω να βοήθησα :)

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Thank you!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ τι πολλά που έιναι!!!!!Ούτε το bold δεν είχα τόσες μέρες και έψαχνα σαν τη τρελή τις ρυθμίσεις!!!!Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...