Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Sos προβλημα με αλλαγη σελιδας ποστ


Recommended Posts

δυστυχως με την αλλαγη μου ανοιγει μονο την πρωτη σελιδα απο τα ποστ. αν επιλεξω 2 ή τελευταια φορτωνει και μου εμφανιζει ξανα την πρωτη. το δοκιμασα σε 3 διαφορετικους υπολογιστες. τι να κανω???

msEMp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτό μου το κάνει και μένα. Πάτησα σε ενα thread να μπω στην τελευταία σελίδα και με έβγαλε στην 101, ενώ το συγκεκριμένο είχε 103, υποτίθεται. Οπότε πατάω επόμενη σελίδα και με ξαναβγάζει στην 101, σαν να είναι αυτή η ττελευταία!

Κάπου κολλάει το σύστημα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα

αν πας

 

  • βοηθήματα --->
  • επεξεργασία επιλογών

έχει ένα πεδίο στο οποίο μπορείς να ορίσεις αριθμό μηνυμάτων ανά σελίδα (εγώ για παράδειγμα έχω ορίσει 20)

 

 

νομίζω ότι εκεί οφείλονται οι διαφορές που υπάρχουν στον αριθμό των σελίδων.

 

δεν πιστεύω ότι χάνονται δημοσιεύσεις

 

 

όρκο πάντως δεν παίρνω γι' αυτό που λέω ............... κι εγώ ακόμη ψάχνω

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

reply.gif

Σελίδα 1 από 15 1

2311 > Τελευταία » menu_open.gif

firstnew.gif Στο πρώτο μη διαβασμένο

 

 

Αριστερά πάνω θα δείτε αυτή τη φράση,

 

Στο πρώτο μη διαβασμένο.

 

Υπάρχει περίπτωση αυτη η λειτουργία να προκαλεί την μετάβασή σας σε άλλη σελίδα. Δοκιμάστε να πατήσετε την φράση αυτή ή το βελάκι. Θα ψάξουμε το θέμα περισσότερο και θα επανέλθουμε. Μέχρι τότε κλειδώνουμε το θέμα έτσι ώστε να περιοριστεί σε αυτή μόνο την λύση.

 

Μπορείτε να ανοίγετε νέα θέματα για κάθε ερώτημα, σε αυτή την ενότητα (ανακοινώσεις)

 

Διαβάστε όμως πρώτα και αυτό το άρθρο για να ενημερωθείτε για όσες οδηγίες έχουν ήδη δημοσιευτεί :

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=38676

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...