Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χρονίσαμε & θηλάζουμε!!!


dimel

Recommended Posts

Σα ψέματα μου φαίνεται..Τέτοια ώρα ακριβώς πριν ένα χρόνο έφερνα στον κόσμο τη δεύτερη κορούλα μου..

Ήθελα τόσο πολύ να θηλάσω που η πρώτη μου σκέψη ήταν να βάλω τη μικρή στο στήθος όσο πιο γρήγορα..Βεβαια η στάση των μαιών δεν ήταν η καλύτερη..Τελος πάντων..Βγήκαμε από την κλινική την 3η μέρα και μετά ατελείωτοι θηλασμοί..Κούραση, κούραση αλλά και μεγάλη ικανοποίηση που η μικρή μου μεγαλώνει ΜΟΝΟ με το δικό μου γαλατάκι...Και έτσι φτάσαμε στο χρόνο..Θηλάζοντας..Η μικρή μου θέλω να συνεχίσει να θηλάζει (ελπίζω για πολύ ακόμη) και να φτάσουμε του χρόνου ίδια μέρα να λέω πως δεν το πιστεύω...Χρόνια σου πολλά γλυκιά μου Έλενα..Να ζήσεις....

YAgZp3.png43y0p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 308
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μπράβο, χρόνια σας πολλά. Συγχαρητήρια Dimel. Σου εύχομαι και του χρόνου να μας γράψεις ότι συνεχίζετε ακάθεκτοι. Να τα χαίρεσαι και τα 2 σου παιδάκια.

PhC7p3.pngXCt8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά για την μπέμπα σου, με υγεία και χαρά!

Συγχαρητήρια και στις δυό σας που τα καταφέρατε τόσο καλά μέχρι εδώ. Σας εύχομαι να συνεχίσετε για όσο θέλετε εσείς. :)

 

Τέτοια να ακούμε για να παίρνουμε και εμείς κουράγιο...

bV9Yp3.png

Mr42p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να τα εκατοστήσει η μικρούλα σου!! Να τις χαίρεσαι και τις δύο. Μπράβο σας που τα καταφέρατε, με το καλό να γιορτάσετε και τα δεύτερα (διπλά) γενέθλια!

Σας λατρεύω κοριτσάρες μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονια πολλα να χαιρεσαι την κορουλα σου.

Τι υπεροχο συναισθημα! Σε νιωθω απολυτα γιατι κι εγω με τον μπουμπουκο μου τον κλεισαμε τον χρονο και συνεχιζουμε ακαθεκτοι!!!!

Τελικα δεν υπαρχει δεν μπορω.....υπαρχει δεν θελω.....και οπως φαινεται αρκετες μαμαδες μεσα σ' αυτο το forum....

ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!

as1cAcP00360010NDE5NzgxfDIwMTAwMnx0byB6eW1hcmFraSBtb3UgZWluYWk.gif

 

0nxv8u4s9yffj271.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Ναι τα καταφέραμε....φτάνουμε στο 13ομήνα θηλασμού και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.Με τις μανούλες που με βοήθησαν και την Αγλαία που μου έδειξε το δρόμο προς την Αννα και λύθηκαν οι απορίες μου....

Το παλικαράκι μου δεν έκλαιγε γιατί πεινούσε,ούτε υποσιτιζόταν όπως κάποιοι μου λέγαν....Ηταν και είναι λίγο δύσκολος με το φαγητό....ήταν και είναι τόσο όμορφο το ταξίδι του θηλασμού του...Οι καλές στιγμές μένουν....αυτές ας θυμόμαστε και όχι τα ξενύχτια(το λέω και το γράφω πάντα γιατί νυστάζω πολύ βρε κορίτσια)

Σας ευχαριστώ μέσα απ΄την καρδιά μου και εύχομαι να χουμε πάνω απ όλα υγεία.Οτι σημαντικότερο...Περνάω μια δύσκολη φάση το τελευταίο τρίμηνο με μια περιπέτεια της μαμάς μου και ώρες ώρες με παίρνει από κάτω...καλό ξημέρωμα μανούλες.

SOFTZ

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο σας! Εγώ έχω βάλει στόχο το χρόνο και όπου το λέω με κοιτάνε περίεργα! τους φαίνεται μεγαλόπνοο το σχέδιο ή περίεργο να θηλάζει κάποιος μεγαλύτερος απο 1 χρόνου? ποιός ξέρει... SOFTZ εσύ πάντως τα κατάφερες :D:D:D Συνέχισε έτσι όσο περισσότερο μπορείς!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά με τη μανούλα σου

ssttaa

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...