Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΣΧΑΛΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


DALIA

ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ή ΔΥΤΙΚΑ  

464

  1. 1. ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ή ΔΥΤΙΚΑ



Recommended Posts

Λοιπόν καλημέρα.. περασαν οι αποκριες κτλ ήρθε καιρός να οργανώνουμε την πασχαλιατικη συναντηση απο τώρα να βγάλουμε καμιά άκρη.

Αυτό που προτείνω εγώ είναι να γίνει Σ/Κ γιατι τελικά η καθημερινές είναι ένα σκότωμα..συν το αγχος.Ετσι θα μπορέσουμε να γνωρίσουμε και τις συμφουρίτισσες που εργάζοντε καθημερινες.

Σκέφτηκα για την Κυριακή 5/4 να μην το αφήσουμε για Κυριακή των Βαίων καποιοι μπορεί να φυγούν νωρίτερα για Πασχαλινές διακοπές.

 

sefi, nantia δεν πιστευω να θέλετε να ντυθούμε παπακια, κουνελοι,πασχαλιές και όλα τα συναφή

 

Αντε συνεχίζουμε.....

 

Την ψηφοφορία θα την αφήσω ανοιχτή για 10 μέρες έτσι ώστε να μπορέσουμε να κλείσουμε παιδότοπο όταν καταλήξουμε

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 102
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

sefi, nantia δεν πιστευω να θέλετε να ντυθούμε παπακια, κουνελοι,πασχαλιές και όλα τα συναφή

 

 

απορρώ πώς σου έχει έρθει τέτοια εντύπωση,έχει υποπέσει κάτι στην αντίληψη σου ???? :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ δεν ψήφισα ακόμα

αν και με βολέυει περισσότερο ανατολικά ...

 

κάντε καμία καλή πρόταση για παιδότοπο δυτικά

γιατί μέχρι τώρα δεν θυμάμαι να έχουμε ενθουσιαστεί ιδιαίτερα με τις εκεί συναντήσεις ...

age.png
Link to comment
Share on other sites

γιατί μέχρι τώρα δεν θυμάμαι να έχουμε ενθουσιαστεί ιδιαίτερα με τις εκεί συναντήσεις ...

 

nano μου, μία κάναμε δυτικά και ήταν εις γνώση μας γιατι το αφησαμε τελευταια στιγμη και πήγαμε όπου βρικαμε

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συμπατριωτισες θα ειμαι και εγω μεσα στην συναντηση ανεβαινω με ραφαηλ αρχες απριλιου ανατολικα δυτικα οπου θα ερθω φιλάκιαααααααααα

 

 

Καλως να ρθειτε................... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

συμπατριωτισες θα ειμαι και εγω μεσα στην συναντηση ανεβαινω με ραφαηλ αρχες απριλιου ανατολικα δυτικα οπου θα ερθω φιλάκιαααααααααα

 

Τι ευχάριστο νέο είναι αυτό !!! :D:D:D:D

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια και γω δυτικά ψήφισα αλλά το πιστεύετε πως την πάω στον 0-6 στην πυλαία γιατί δεν γνωρίζω δυτικά κανένα καλό παιδότοπο??... :?:?:oops::oops::oops::oops:

Έχει "άπλα" και παίζει άνετα, αλλά μόνο 1 μικρό κρουασάν δίνουν και χυμό.. Δεν πειράζει όμως, τι να κάνουμε, ΜΙΑ την έχουμε..

 

 

Τα Χριστούγεννα που τον κάνατε στον rapounzel στην πυλαία σας αρεσε?

Πάντως αν προτείνετε κάποιον καλό παιδότοπο για δυτικά δεν με χαλάει. Αλλά και ανατολικά πάλι με βολεύει..

Επλπίζω να μην αρρωστήσουμε πάλι αυτήν τη φορά!!!!!

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :)

 

Και εγώ δυτικά ψήφισα αλλά δεν γνωρίζω κάποιον καλό παιδότοπο.

 

Μόνο για το Nouvelle στον δρόμο για το Ωραιόκαστρο έχω ακούσει καλά λόγια. Είναι σαν πολυχώρος, δυστυχώς όμως δεν έχω πάει ποτέ για να έχω άποψη απο πρώτο χέρι.

Μπιζουδενια μου γεννήθηκες 29/12/2007 !!!

Ηρθε και ο μαγκας 30/01/2010 !!!

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδες nano και Nantia ευχαριστω για τα καλα σας λογια και για το θερμο καλωσορισμα

 

ναι ναι φιλενας dallia ερχομαστε επιτελους 27 και επιτελους θα σας δωωωωωωωω φιλακια στον παιδαρο σου

 

και εσεις κοριτσαρες στα ζουζουνια σας

 

 

οτι κανονισετε θα ημαστε μεσα φιλακιααααααααα

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδες nano και Nantia ευχαριστω για τα καλα σας λογια και για το θερμο καλωσορισμα

 

ναι ναι φιλενας dallia ερχομαστε επιτελους 27 και επιτελους θα σας δωωωωωωωω φιλακια στον παιδαρο σου

 

και εσεις κοριτσαρες στα ζουζουνια σας

 

οτι κανονισετε θα ημαστε μεσα φιλακιααααααααα

 

σας περιμένουμεεεεεεεεεεεε :D:D:D:D:D

 

κορίτσάκια καλημέρα

περιμένουμε προτάσεις για δυτικά ...

αν και απ' ότι βλέπω υπερισχύουν οι ανατολικές :lol::lol::lol:

age.png
Link to comment
Share on other sites

μαρουλί καλως ήρθες στο site και στην παρέα!!!

thessalonikia μου παραπονιάρα μου, καλώς να μας έρθεις και συ!

bizoudaki στο Nouvelle έτυχε να πάω 1 φορά αρχές Οκτωβρίου και μόλις μπήκα μέσα και μου μύρισε τσιγαρίλα, τα μαζέψαμε και φύγαμε!!!

Αξίζει μόνο το καλοκαίρι να πάμε που έχει πολλές δραστηριότητες, 6 ευρώ με τοστ για κάθε παιδί.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παει στο nouvelle αρκετες φορες.το καπνισμα δεν επιτρεπεται εκει που παιζουν τα παιδια,εχει ξεχωριστο χωρο για τους καπνιστες.

το θεμα για μενα εκει ηταν οτι δεν μου αρεσε ιδιαιτερα η φυλαξη των παιδιων(δεν ξερω βεβαια παντα ειχε και γενεθλια και γινοταν ψιλοπανικος)

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια και εγώ στο nounelle 2-3 φορές που πηγα δεν μου άρεσε καθόλου..έχω την αίσθηση ότι ο χωρος είναι πολύ βρώμικος και επίσης οι τουαλετες είναι χαλια.

Εγώ θα πρότινα το MODUS αρκεί βέβαια να έχει απαγορευτεί το κάπνισμα που πιστευω να έχει απαγορευτεί δηλ. και ένα ακομη που μου άρεσε και είναι και ήσυχα είναι στην ευκαρπία τα παιδία παιζει.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια και εγώ στο nounelle 2-3 φορές που πηγα δεν μου άρεσε καθόλου..έχω την αίσθηση ότι ο χωρος είναι πολύ βρώμικος και επίσης οι τουαλετες είναι χαλια.

Εγώ θα πρότινα το MODUS αρκεί βέβαια να έχει απαγορευτεί το κάπνισμα που πιστευω να έχει απαγορευτεί δηλ. και ένα ακομη που μου άρεσε και είναι και ήσυχα είναι στην ευκαρπία τα παιδία παιζει.

 

το προηγούμενο Σάββατο ήμουν στο MODUS σε κάτι γενέθλια και όντως έχει απαγορευτεί το κάπνισμα αλλά επικρατεί ένας χαμός διότι κάνουν 4 πάρτυ μαζί και καταλαβαίνεται τι είδους φύλαξη κ εξυπηρέτηση επικρατεί....δεν νομίζω οτι θα μείνουμε ευχαριστημένες

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...