Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξανανακάλυψα το φορουμ !!!


Portishead

Recommended Posts

Αν και μετραω αρκετο καιρο μελος...αλλα με πολυ λιγα posts , εβλεπα αυτον τον χωρο καθαρα σαν μερος οπου γραφεις το προβλημα σου...και περιμενεις καποιου ειδους λύση απο άλλα ατομα που ισως να αντιμετωπιζουν τα ιδια με σενα.

Σημερα ,ειπα να χαζεψω λιγο καλυτερα το φορουμ , και να διαβάσω διαφορα θεματακια.

ΕΞΕΠΛΑΓΕΙΝ.

Εσεις ειστε μια ωραια παρεα εδω περα και πηρα πολυ κουραγιο διαβαζοντας για πραγματα και θαματα που μεχρι τωρα νομιζα οτι αντιμετωπίζουμε ΜΟΝΟ εμεις. (Σχεσεις-Υπνος-Γκρινιες-Φαγητο κλπ κλπ κλπ)

Χαιρομαι παρα πολυ και ευχομαι να γινω πιο ενεργητικο μελος.

Μονο "παραπονο" (οχι οτι με χαλαει ιδιαιτέρως :lol:) ειστε ολο κοριτσια εδω.

Κανενας αντρας-μπαμπάς δεν γραφει εδω πέρα ? ? ?

Καλα ποσταρισματα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Bεβαιως και υπάρχουν μπαμπάδες που γράφουν....

δεν ειναι πολλοί βεβαια αλλά ειναι λιγοι και καλοί... :lol::lol:

αυτό και καλά σου ποσταρίσματα λοιπόν!! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Γίνονται λίστες και λίστες... γιααα οργανωθείτε εσείς οι μπαμπάδες... να πάρουν θάρρος και οι δικοί μας σύζυγοι. Ο δικός μου, όταν θέλει να μάθει κάτι στέλνει εμένα να κοιτάξω στο forum κι όταν του λέω γιατί δεν κοιτάς εσύ... απαντάει πως "όλο γυναίκες είστε"... :lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Γίνονται λίστες και λίστες... γιααα οργανωθείτε εσείς οι μπαμπάδες... να πάρουν θάρρος και οι δικοί μας σύζυγοι. Ο δικός μου, όταν θέλει να μάθει κάτι στέλνει εμένα να κοιτάξω στο forum κι όταν του λέω γιατί δεν κοιτάς εσύ... απαντάει πως "όλο γυναίκες είστε"... :lol:

 

Καλά πες του να σπεύσει να αλλάξουμε λίγο τα στατιστικά :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...και δεν χαιρετε aporia.gif

 

αϊ ντε! :mrgreen:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...