Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ!!!


frinda

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! Ευχομαι τα φετινα Χριστουγεννα να ειναι να πιο ευτυχισμενα σας! Ειχα ανοιξει ενα σχετικο ποστ πριν απο δυο μηνες στο οποιο ανεφερα το προβλημα που αντιμετωπιζα με τη βαπτιση του ζουζουνιου μου. Ενδιαφερθηκατε παρα πολυ και μου δωσατε πολλες και χρησιμες απαντησεις. Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου και θελω να σας πω οτι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΛΥΣΗ για το προβλημα μου κι ετσι θα μπορεσω κι εγω να βαπτισω το ζουζουνακι μου που σε μια εβδομαδα κλεινει τους εξι μηνες.

Χρειαζεται μονο ενα χαρτι απο τον εισαγγελεα και τιποτε αλλο.

ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ :D:D:D

Αλλωστε το ζουζουνακι μου ηταν ταμενο στην Τηνο και καταλαβαινετε τι σημαινει αυτο για μια μανουλα!

Περιττο να σας πω οτι μολις με το καλο παρουμε και το χαρτι θα ειστε ολες καλεσμενες στη βαπτιση μας!

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπραβο! :lol:

 

Ειναι ευκολο να αναφερεις γενικα προς γνωση και αλλων μητερων με αντιστοιχο προβλημα???? Εκτος και αν ειναι κατι προσωπικο οποτε δε μας αφορα εεεεεε????? :lol:

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ μεσα απο την καρδια μου!!!

Σας ευχομαι η νεα χρονια να σας φερει οτι επιθυμειται!

Στη βαφτιση θα ειστε καλεσμενες ολες ... Οσο για τα αλλα προβληματα ολα θα παρουν το δρομο τους. Δυστυχως υπαρχουν και κακοι ανθρωποι αλλα στη δικη μας οικογενεια η αγαπη περισσευει ....!!!

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...