Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοριτσια μου σας εχασα...


TZOYTZA

Recommended Posts

και μου λειπετε πολυ πολυ!!!! :(

καναμε και δευτερη δουλεια και ετσι δεν εχω την πολυτελεια να μπαινω συχνα στο φορουμ αχ....μου εχετε λειψει πολυ και σας σκευτομαι συχνα

 

ελπιζω να ειστε ολες καλα και καποια στιγμη να αρχησουμε να τα λεμε παλι

 

εμεις ειμαστε καλα

 

φιλια σε ολες και στα ζουζουνια σας!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ολοι τρέχουμε και δεν φτάνουμε μην νομίζεις. Και εγώ στα κλεφτά μπαίνω εδώ στη δουλειά αλλά αν με πάρουν χαμπάρι χάθηκα. Υπομονή θα έρθουν καλύτερες μέρες.

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

190049g1a7futfi5.jpg

 

Χάθηκες όντως,γρήγορα να σε ξαναδούμε :)

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

655535qx3e4nwcua.gif

 

Τζούτζα να μπαίνεις που και που να μας λες ότι είσαι καλά και που θα πάει θα έρθουν και καλύτερες μέρες!!!!!

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

έλα βρε τζουτζάκι μου που σε χάσαμε και σε σκέφτομαι συχνά...πώς είναι το αντράκι σου;; Ηρέμησε;;

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pam kati manina Νίκη sardelaki thessalonikia Sam mata gavrias Λαμπρινή sk.margaret κοριτσια μου !!!! και εγω σας σκευτομουν :D

 

μπηκα στα γρηγορα και ειπα να πω ενα καλησπερα!!!

να ειστε παντα καλα να χαιρεστε την οικογενεια σας!!!

 

λοιπον τα νεα μου ειναι καλα!!!!

ο μικρος ξεκινησε φαγητο και ευτηχως το τρωει ειναι γενικα καλο παιδι οταν κοιματε :lol::lol::lol: και εχει αρχησει να καταλαβενει να με περνει αγκαλιτσα και εγω λιωνω :D ξυπναει ακομα βεβαια τα βραδια για γαλατακι 2 φορες παρακαλω στην καλυτερη μια αλλα το συνηθησα πια :roll::wink:

 

α το καλυτερο ξεχασα λεει και μα-μα :oops::oops::D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...