Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΥΡΗΤΗΡΟΚΗΛΗ ουρητηροκήλη


Recommended Posts

Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ Κ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΟΜΑΞΕ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΗΣ ΠΙΕΖΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΑΝΟΙΧΤΗ.ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΖΟΡΙΖΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΤΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΥΣΤΗ ΑΣΠΡΟ ΑΠΟ ΕΞΩ Κ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ.ΜΕΝΕΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩ Κ ΞΑΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ.ΧΘΕΣ ΒΓΗΚΕ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Κ (ΚΑΚΩΣ ΜΕΝ) ΤΟ ΞΕΧΝΟΥΣΑ.ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΩΟΘΗΚΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΑΠ΄ΟΤΙ ΞΕΡΩ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ 14 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΧΑ ΚΥΣΤΕΣ ΣΤΙΣ ΩΟΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ.(ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ).

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 623
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ μωρέ Βίκη μην βάζεις το κακό με το νού σου να σκέφτεσαι πάντα θετικά αυτό περνάει στα μωρά και τα κάνει ευδιάθετα. Δεν ξέρω να σου πω κάτι δεν έχω καν κόρη αλλά ήθελα πολύ να σου στείλω την θετική μου ενέργεια και τις ευχές - προσευχές μου να μην είναι τίποτα ή ότι και αν είναι να είναι περαστικό. Θα περιμένω νέα σου ελπίζω και εύχομαι να είναι καλά, φιλιά.

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ μωρέ Βίκη μην βάζεις το κακό με το νού σου να σκέφτεσαι πάντα θετικά αυτό περνάει στα μωρά και τα κάνει ευδιάθετα. Δεν ξέρω να σου πω κάτι δεν έχω καν κόρη αλλά ήθελα πολύ να σου στείλω την θετική μου ενέργεια και τις ευχές - προσευχές μου να μην είναι τίποτα ή ότι και αν είναι να είναι περαστικό. Θα περιμένω νέα σου ελπίζω και εύχομαι να είναι καλά, φιλιά.

 

Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ (ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ 4 ΜΗΝΑ).ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΟΜΩΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!ΚΥΣΤΗ ΣΤΟ ΝΕΦΡΟ,ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΑΚΡΥΙΚΟ ΠΟΡΟ,ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΜΕ ΠΥΡΕΤΟ,ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΡΙΩΝ ΜΗΝΩΝ Κ ΜΙΑΣ ΜΕΡΑΣ.

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΕ ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ.ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΤΩΣΗ ΠΑΡΘΕΝΙΚΟΥ ΥΜΕΝΑ,ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Τι να πω, μακαρι να ειναι κατι απλο και ανωδυνο..δε εχω ιδεα τι θα μπορουσε να ειναι...αυριο θα ξερετε δηλ. υπομονη μεχρι αυριο κουκλιτσα μου...

Link to comment
Share on other sites

Απ τα λεγόμενα σου δεν βλέπω κάποια ανησυχία στα λόγια του γιατρού και να σου πω την αλήθεια και εγώ καθησυχάστικα κάπως. Αν ήταν κάτι θα σε έκανε να τρέχεις άρα μάλλον είναι κάτι απλό για αυτούς πάντα όχι για εμάς αλλά δεν πειράζει ας είναι περαστικά και μην στεναχωριέσαι όλοι περάσαμε διάφορα και ακόμα έχουμε δρόμο...... Μην τα μαζεύεις στο μυαλό σου ότι περνάει περνάει πάει χάθηκε πάμε για άλλα και ελπίζουμε πάντα για το καλύτερο φιλιά πολλά περιμένω νέα ακόμα πιο ευχάριστα.

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΒΡΑΔΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΡΩ.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω και εύχομαι όλα αυτά που φοβάσαι να είναι απλά ένα κακό όνειρο και αύριο το βράδυ να σε ξυπνήσει ο γιατρός λέγοντας σου ότι δεν είναι τίποτα.

 

Σου εύχομαι ότι καλύτερο για το μικρό σου αγγελούδι!

an1cA8h0g411210Mjg1ZGx6fDg3NjY3bGRhfE15IHN3ZWV0IEVsbGkgaXM.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελπίζω και εύχομαι όλα αυτά που φοβάσαι να είναι απλά ένα κακό όνειρο και αύριο το βράδυ να σε ξυπνήσει ο γιατρός λέγοντας σου ότι δεν είναι τίποτα.

 

Σου εύχομαι ότι καλύτερο για το μικρό σου αγγελούδι!

 

ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά και από μένα, να δεις τίποτα δε θα είναι.

Ειδικά το να είναι ωοθήκη μου φαίνεται εντελώς απίθανο, αφού θα έπρεπε να περάσει μεσα από σάλπιγγα και μήτρα για να βγει στον κόλπο, λίγο περίεργη διαδρομή, τα εσωτερικά όργανα δεν κάνουν έτσι άξαφνα την εμφάνισή τους! :roll:

Να σκέφτεσαι θετικά και να μας ενημερώσεις για το αποτέλεσμα, αν και δεν έχω αμφιβολία ότι θα είναι καλό. :)

EXXQp3.pngAIzKp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ.Ο ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΥΣΤΗ ΑΠΟ ΒΛΕΝΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΘΕΝΙΚΟ ΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΡΘΕΝΙΚΟΣ ΥΜΕΝΑΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΤΩΜΑ ΔΗΛ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑ ΕΜΒΡΥΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΕΨΑΧΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ.ΜΕ ΠΗΡΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΠΑΙΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ Κ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ ΓΙΑ ΒΙΟΨΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟΥΣ ΡΩΤΟΥΣΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΒΟΣ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΆΠΑΝΤΟΥΣΕ "ΔΕΝ ΞΕΡΩ".ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΣΕ 3 ΑΛΛΑ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕ ΗΤΑΝ ΤΟ ΝΕΦΡΟ.ΗΞΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΙΑΤΑΣΗ ΔΕΞΙΟΥ ΝΕΦΡΟΥ.ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΤΑΣΗ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΥΡΗΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΘΕΝΙΚΟ ΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ.ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ ΠΡΟΛΛΗΠΤΙΚΗ ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΧΡΟΝΙΣΕΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ.ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και πολυ καλη βδομαδα!

Δεν νομιζω να κουραζεις κανενα και ειδικα σε τετοιες περιπτωσεις...Ευχομαι τα καλυτερα για τι παιδακι σας να εχετε σιγουρες απαντησεις και να βρειτε λυση συντομες.Επισης να πατε και σε δυο και τρεις γιατρους!!!Περαστικα σας

και καλη δυναμη!

Link to comment
Share on other sites

ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΕΤΣΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ.ΠΡΕΠΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΡΚΙΝΟΣ.

ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Βικυ μου ανατριχιασα κ θα ηθελα πολυ να εχω τον γιατρο αυτο στα χερια μου!

 

Ευχομαι να γινει το καλυτερο για το κοριτσακι σας, να πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...