Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΙΣΚΩ!


elias-christina

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ειμαι πολυ χαρουμενη που γυρισα σπιτι.......

Κι αυτο γιατι ξαναβρηκα την παλιοπαρεα μου!

Μου λειψατε πολυ, να ξερετε :? Αληθεια μηπως λεγετε εθισμος αυτος? :?:lol::lol::lol:

 

Δεν υπάρχει αμφιβολία...εθισμός λέγετε :lol::lol:

Που ήσουν γλυκιά μου...;;; Διακοπούλες;;; Χαμπάρι δεν πήρα πότε έφυγες να σου ευχηθώ να περάσεις υπέροχα. :(

 

«Να αμφιβάλεις, αν τ' άστρα είναι φωτεινά. Να αμφιβάλεις, αν ο ήλιος κινείται. Να αμφιβάλεις, αν η αλήθεια είναι αλήθεια ή ψέμα. Μα ποτέ μην αμφιβάλεις για την αγάπη μου.»

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περασαμε καταπληκτικα, περασαν 14 μερες κ ουτε το καταλαβαμε!

Η μικρουλα μια χαρα κ οπως βλεπω κ εσεις ολες ειστε μια χαρα... και τα παιδακια σας. Λοιπον κοριτσια γυρισαμε στην σκληρη πραγματικοτητα κ ηρθε η ωρα να μιλησω με τον εργοδοτη μου για ενα ακομα μηνα αδεια.

Αν δεν μου την δωσει κινδυνευω να αφησω την δουλεια μου...

Ολοι οι σταθμοι που εψαξα για την μικρουλα μου κλεινουν τον Αυγουστο κ εγω δεν εχω κανεναν να μου την κρατησει.

Τι θα κανω βρε κοριτσια? Ουτε σταθμο θελω να την στειλω αλλα δεν μας παιρνει να αφησω την δουλεια μου. Σας επρηξα πρωι πρωι κ το εκανα κ σε ασχετο θεμα αλλα γι'αυτο ειστε εδω... :wink: κ εγω για το ιδιο ειμαι! :cool:

Φιλακια σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε καταπληκτικα, περασαν 14 μερες κ ουτε το καταλαβαμε!

Η μικρουλα μια χαρα κ οπως βλεπω κ εσεις ολες ειστε μια χαρα... και τα παιδακια σας. Λοιπον κοριτσια γυρισαμε στην σκληρη πραγματικοτητα κ ηρθε η ωρα να μιλησω με τον εργοδοτη μου για ενα ακομα μηνα αδεια.

Αν δεν μου την δωσει κινδυνευω να αφησω την δουλεια μου...

Ολοι οι σταθμοι που εψαξα για την μικρουλα μου κλεινουν τον Αυγουστο κ εγω δεν εχω κανεναν να μου την κρατησει.

Τι θα κανω βρε κοριτσια? Ουτε σταθμο θελω να την στειλω αλλα δεν μας παιρνει να αφησω την δουλεια μου. Σας επρηξα πρωι πρωι κ το εκανα κ σε ασχετο θεμα αλλα γι'αυτο ειστε εδω... :wink: κ εγω για το ιδιο ειμαι! :cool:

Φιλακια σε ολες!!!

 

Αλήθεια μπορείς να πάρεις άλλον έναν μήνα άδεια

ή θα προσπαθήσεις να τον πάρεις άνευ αποδοχών;

Link to comment
Share on other sites

εχω παρει ενα ηδη σαν γονικη αδεια, ανευ αποδοχων που λιγει την Δευτερα κ θα ηθελα να παρω την ετησια αδεια μου 24 εργασιμες δλδ...

Μου ειπε οτι θα το συζητησουμε αλλα δεν ειμαι σιγουρη οτι θα το κανει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω παρει ενα ηδη σαν γονικη αδεια, ανευ αποδοχων που λιγει την Δευτερα κ θα ηθελα να παρω την ετησια αδεια μου 24 εργασιμες δλδ...

Μου ειπε οτι θα το συζητησουμε αλλα δεν ειμαι σιγουρη οτι θα το κανει!

 

Κοίταξε να δεις αφού πήρες ήδη άδεια άνευ αποδοχών

κανονικά πρέπει να σου δώσει και την κανονική σου άδεια

εφόσον τη δικαιούσαι.Να πληρώσει κανονικότατα και το

επίδομα και όλα.Αν δεις και σου κάνει νερά μπορείς να κάνεις

παράπονα στον ΟΑΕΔ.

Και μην τον αφήσεις να σε πείσει να την πάρεις πιο μετά.

Τώρα δικαιούσαι,τώρα θα την πάρεις.

Link to comment
Share on other sites

θεωρω κ εγω οτι θα ειναι αδικο να μην μου την δωσει κ ενας λογος που σκεφτομαι οτι δεν θα το κανει ειναι γιατι αν παω πισω εγω θα φυγουν οι αλλοι με αδειες καλοκαιριου αλλα βεβαια ειναι ανθρωπος κ πιστευω πως θα καταλαβει οτι δεν εχω που να αφησω την μικρη. βεβαια δεν ξερω κ ποσο θα αντεξει αφου θα πρεπει να φευγω κ νωριτερα γιατι οι σταθμοι κλεινουν στις 6. ωχ τσακωμους προβλεπω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανέναν τσακωμό μη βλέπεις.Ούτως η άλλως εσύ επέλεξες

να πάρεις άδεια άνευ αποδοχών.Βέβαια θα μου πεις θα βρει

εκεί και θα πατήσει αλλά εσύ μην πτοείσαι.

Πρέπει να στην δώσει την άδεια και θα στην δώσει.

Το πολύ-πολύ αν τον βλέπεις και τσινάει για τις αρχές Αυγούστου

πες του να φύγεις τη δεύτερη εβδομάδα ή την τρίτη που όλο

και κάποιος άλλος θα έχει γυρίσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ,ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ επιτελους γυρησες!

Ομολογω πως η απουσια σου ηταν αισθητη ολες αυτες τις μερες.μας ελειψες πολυ να σαι γερη κι εσυ και η οικογενεια σου να πατε και του χρονου διακοπουλες.

κι εγω σου ευχωμαι να πανε ολα καλα με την αδεια σου απο την δουλεια.

απο οτι καταλαβα εσενα δεν σε πιανει το νεο νομοσχεδιο;η δεν θες να το κανεις χρηση;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τες τες κορούες.

Τελικά δεν μου είπες σε ποιοα περιοχή της Λεμεσσου έμενες; Να σου πω πως έχω ζησει εκει τα καλύτερα χρόνια της ζωής μου. Μέναμε Μέσα Γειτονιά.

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγνώμη. Δεν το είχα δει.

 

Οχι βρε προς Θεου μην ζητας συγνωμη...

Δεν σου φωναξα!!! :lol:

Είναι πολύ ευαίσθητη και καλο παιδί...καλώς ήρθες και απο εμένα!!

1174675tkeiwdcf1g.gif

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...