Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δυτικα....


biky

Recommended Posts

Τι θα λεγατε για μια συναντηση στα δυτικα προαστια? :D

και πιο συγκεκριμενα στο περιστερι? :D

θελω παρα πολυ να γνωριστουμε, αλλα ο μπαμπας ερχετε ποοοοολυ αργα αρα δεν εχουμε τροπο μετακινησης.......

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 138
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να ερθετε εννοειτε τα παιδια μας εχουνε πολλα να πουν :lol::lol::lol: κ εμεις αναλογως την ωρα παντα με μπαμπα γιατα μενουμε 45λεπτα απο περιστερι κ αναλογως το καιρο γιατα ειναι πολυ μικρουλα ακομη :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ θα χαρω αν τα καταφερουμε τελικα :D:D:D

φυσικα και η προσκληση ειναι για ολες τις περιοχες :D

πειτε και προτασεις για το που θα θελατε να γινει η συναντηση

εγω δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο παιδοτοπους για να προτεινω καποιον μπορω να αρχησω ερευνα παντος.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλου Αλεξάνδρου & Παναγοπούλου, Αιγάλεω,ειναι ο παιδοτοπος ελα να παιξουμε.ειναι πολυ καλος :)

 

θα τον επισκευτω συντομα :D

εψαχνα και για παιδοτοπο για να αρχησω να πηγαινω τον μικρο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

όταν φτιάξει ο καιρός πάντως εγώ ευχαρίστως να συναντηθω μαζί σας στο Αλσος περιστερίου που είναι μέσα στο πράσινο :wink:

 

 

εμείς είμαστε πολύ μικροί για να πηγαίνουμε σε παιδότοπους :lol:

θα πηγαινουμε όμως σε πάρκα! και ειδικά στο άλσος περιστερίου καθ ότι είμαστε κι εμείς στο πιτσούνι σίτυ! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΩΡΕ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΤΕ ΜΟΝΗ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΡΘΩ,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΝΩΡΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

κ γω προτιμω το αλσος, μιας και δε παμε σε παιδοτοπους. Γενικά μπορω κ μιας και και ειναι για παρκο, μαλλον θα ειναι καλυτερα να ειναι μερα, να δουμε ήλιο, ε?

GwASp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε ναι μέρα!! άρα μέσα σε κάποιο σαββατοκύριακο ώστε να βολευτούν κι οι εργαζόμενες (εγώ ξεκινάω δουλειά δλδ σε 15 μέρες :? )

αλλά να ζεστάνει λίγο κορίτσια!

μην χαρούμε εμείς τι καλά που θα γνωριστούμε και γυρίσουμε πίσω με άρρωστα μωρά :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...