Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ένα sling/pouch το μήνα! Δεκέμβριος 07 - Αστεράκι Slings


Recommended Posts

Κάθε μήνα,

η ιστοσελίδα Αστεράκι Slings ( http://www.babywearing.gr ) προσφέρει στα μέλη του φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων - http://parents.org.gr) ένα ring sling ή ένα pouch (μάρσιππος αγκαλιάς).

 

Διαβάστε εδώ περισσότερες λεπτομέρειες. ( http://parents.org.gr/news/?sid=261) για αυτή την ευγενική προσφορά.

 

Για να συμμετάσχετε στην κλήρωση, είναι απαραίτητο να δημοσιεύσετε εδώ το ενδιαφέρον σας:

βάλτε το username σας, στην λίστα εδώ

px.

1. babystar (παράδειγμα)

2. ...

3. ...

4.

5.

6.

7.

8.

9.

 

(κοπιάρετε με copy/paste αντιγραφή/επικόλληση κάθε φορά την λίστα ή γράψτε δίπλα στον επόμενο αριθμό, το username σας)

 

Παρατήρηση: Κάθε οικογένεια μπορεί να συμμετέχει μια φορά σε κάθε κλήρωση. Κάθε διπλή συμμετοχή θα αφαιρείται.

 

Το κάθε username θα έχει τον αριθμό που αντιστοιχεί με στην χρονολογική σειρά με την οποία τοποθετήθηκε η δημοσίευσή του.

 

Την Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου στις 9 μ.μ. (21.00) θα κλείσουν οι συμμετοχές.

 

Η κλήρωση θα γίνει την Τετάρτη, 19 Δεκεμβρίου, με τον ίδιο τρόπο που είχε πραγματοποιηθεί η πρώτη κλήρωση, δηλαδή μέσω του ίντερνετ, απο την Μ. Στυλιανάκη, την διαχειρίστρια της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων).

 

Τρόπος κλήρωσης: σε ένα καλάθι θα τοποθετηθούν αριθμημένα χαρτάκια με τους αριθμούς οι οποίοι αντιστοιχούν στις συμμετοχές.

Το πρώτο χαρτάκι που θα τραβηχτεί θα έχει κερδίσει το sling, και o χρήστης του λογαριασμού αυτού, θα ειδοποιηθεί με πμ και με email απο τον administrator έτσι ώστε να δώσει την διεύθυνσή του και να του αποσταλεί το sling.

 

Όσα μέλη βρίσκονται εκτός Ελλάδας, επιβαρύνονται με τα έξοδα της αποστολής, ενώ στα μέλη εντός Ελλάδας το Ring Sling ή το Pouch θα αποστέλλεται με επιβάρυνση της Αστεράκι Slings.

 

Φωτογραφία του sling που κληρώνεται αυτό το μήνα (μέγεθος one size) : Το sling του Δεκεμβρίου είναι εορταστικό: μεταξωτό με λεπτομέρειες από μπλε ελεκτρίκ μετάξι! Φωτογραφία θα δημοσιευτεί σύντομα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

1. Marilena

2. Στέλλα

3. ssidi

4. Dora

5. kgial

6.

Eπειτα απο πιεσεις που δεχτηκα απο την δχση,αφησα ελευθερη την αγελαδιτσα μουυυ να βοσκει στα λιβαδια.Οποιος χασαπης ενδιαφερθει ας επικοινωνησει πριβε μαζι μου για να κανονισουμε τα δεοντα!

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω εγώ τη φωτογραφία; (Ελπίζω να μην πειράζει!!!)

DecemberSling002.jpg

 

Είναι μεταξωτό! Για τις γιορτές αλλά και για να γιορτάσω τον ερχομό της κόρης μου! Ελπίζω όποιος/όποια το κερδίσει να το ευχαριστηθεί!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eμένα σβήστε με από τη λίστα γιατί μόλις πληροφόρησε η Μαριλένα τη σύζυγο ότι δεν μπορούν να συμμετέχουν 2 άτομα από κάθε οικογένεια....

Eπειτα απο πιεσεις που δεχτηκα απο την δχση,αφησα ελευθερη την αγελαδιτσα μουυυ να βοσκει στα λιβαδια.Οποιος χασαπης ενδιαφερθει ας επικοινωνησει πριβε μαζι μου για να κανονισουμε τα δεοντα!

Link to comment
Share on other sites

Κωστακη μου δεν ειναι δικη μου "παρατηρηση", ελπιζω να το καταλαβες, απλα το γραφει εδω, πανω πανω... Αλλωστε αν ειναι να κατσει, θα κατσει στην Στελλα... χαχα :wink:

 

1. Marilena

2. Στέλλα

3. ssidi

4. Dora

5.SoulitsaS

6.aggeliki

7.ΜΑΧΗ

8.ευδοκία

 

ειναι ΟΚ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κωστακη μου δεν ειναι δικη μου "παρατηρηση", ελπιζω να το καταλαβες, απλα το γραφει εδω, πανω πανω... Αλλωστε αν ειναι να κατσει, θα κατσει στην Στελλα... χαχα :wink:

 

Ok!Kανένα πρόβλημα!Εξάλλου ο Κωστάκης,με μοναδική εξαίρεση ότι με γνώρισε,δεν είναι ιδιαίτερα τυχερος! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κωστακη μου δεν ειναι δικη μου "παρατηρηση", ελπιζω να το καταλαβες, απλα το γραφει εδω, πανω πανω... Αλλωστε αν ειναι να κατσει, θα κατσει στην Στελλα... χαχα :wink:

 

Ok!Kανένα πρόβλημα!Εξάλλου ο Κωστάκης,με μοναδική εξαίρεση ότι με γνώρισε,δεν είναι ιδιαίτερα τυχερος! :wink:

 

Και επίσης όσοι-όσες έχουν και άλλα nicknames,σωστό θα ήταν να μην συμμετέχουν πάνω από μία φορα.Δεν είναι σωστο. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...