Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ας γνωριστούμε - αφήστε εδώ το μύνημά σας no3!


Vicky

Recommended Posts

Μιας και μπηκα αποτομα στα θεματα σας ,θεωρω πρεπον να σας πω καποια πραγματα για μενα...

Ειμαι η Βικυ(ετων 30) απο την Αρτα που γνωρισα το μεγαλο μου ερωτα στην Αθηνα οπου σπουδαζα(αστειο αλλα απο το ιντερνετ) και τον ακολουθησα στην Κρητη ,οπου παντρευτηκαμε το 2000 και ξεκινησαμε την υπεροχη οικογενεια μας.Το 2002 αποκτησαμε το Μιχαλης μας που ειναι κλωνος του αντρα μου και ειναι ενα απιθανο μουτρακι με πολυ εντονη προσωπικοτητα και απιστευτη κοινωνικοτητα.Το 2005 αποκτησαμε και το μπουμπουκακι μας,την τυχερη μας Βαλια που γεννηθηκε με 23 δακτυλα(κληρονομικη πολυδακτυλια)-απο 6 δαχτυλα στα χερια και στο ενα ποδι.Το ενα δαχτυλακι κρεμοτανε και αφερεθηκε 2 μερες μετα τη γεννα της.Τα αλλα 2 ηταν κανονικα δαχτυλα και τα αφιαρεσαμε πριν 1 χρονο στο ΚΑΤ οπου και μειναμε απολυτα ευχαριστημενοι...ενα χρονο μετα δεν φενεται τιποτα.Η ζουζουνα μας ειναι ενα πολυ ναζιαρικο κοριτσακι και ετσι συμπληρωσαμε το καρε αμς και περναμε πολυ ομορφα.

Τι αλλο;Α!το γιο μου τον θηλασα μονο 6 μηνες λογω ελειπους ενημερωσης αλλα τη Βαλια τη θηλαζω αποκλειστικα απο το πρωτο λεπτο ζωης της ,εχρι και σημερα,οσο και οποτε θελει...και πιστεψτε με ειναι υπεροχο το συναισθημα να την ακους να σου λεει "μαμα θελω βυζακι...μου αρεσει πολυ το βυζακι...'σευχαριστω μαμα μου"...

Αυτα για αρχη...δεχομαι και ερωτησεις,χεχε...

Εδω θα μαστε να τα λεμε.

καληνυχτα

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και πιστεψτε με ειναι υπεροχο το συναισθημα να την ακους να σου λεει "μαμα θελω βυζακι...μου αρεσει πολυ το βυζακι...'σευχαριστω μαμα μου"...

 

Αυτό το λεγόμενο "δέσιμο" της μαμάς με το μωρό που θηλάζει το κατάλαβα μόνο τώρα. Τη μεγάλη μου κόρη τη θήλαζα αλλά έδινα και συμπλήρωμα. Τότε έλεγα μα τι δεσμός δημιουργείται παραπάνω με το θηλασμό, αφού εγώ της δίνω και το μπιμπερό ... ε λοιπόν, δεν είναι καθόλου το ίδιο ... πραγματικά είναι τρομερό συναίσθημα να μπορείς με ΑΥΤΑΡΚΕΙΑ να θρέψεις το παιδί σου!

 

 

Καλωσόρισες και επίσημα, Βίκυ! :) Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά με την κούκλα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

κάτι μου θυμίζεις, κάτι μου θυμίζεις.. :wink:

και μενα κατι μου θυμιζει ο κουκλος στο προφιλ :wink:

 

καλωσας βρηκα!!!

 

:lol: μικρός που είναι ο κόσμος τελικά ε;

 

Ιωακείμ το αγγελούδι μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ VICKY ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΙ 4,5 ΜΗΝΩΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΖΗΤΑΩ ΣΥΧΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.

niki

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημέρα σε όλους και όλες. :)

Χάρηκα πολύ που σας βρήκα!!! :lol:

Είμαι η Κατερίνα 36 χρονών κι έχω μία κορούλα που τώρα είναι 13 μηνών.

Σας βρήκα προσπαθώντας να βρω διάφορα για την διατροφή, την ανατροφή, την προστασία/ασφάλεια τώρα που άρχισε να περπατάει κ.τ.λ.

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Welcome στην όμορφη παρέα μας! :D:D:D

Οπως είπε και η pam είναι σίγουρα εθιστικό ! Θα βρείς όμως πολλές χρήσιμες πληροφορίες ... αλλά και μια ωραία συντροφιά!

Να χαιρεσαι το κοριτσάκι σου!

G9FN.jpg.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα καλώς ήρθες στην παρέα μας και να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου . Πρόσεχε όμως είναι εθισμός

 

Pam, σε ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. Δεν έχεις κι άδικο για το ότι είναι εθισμός, αλλά αισιοδοξώ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...