Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΠΕΤΡΩΜΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα!Θηλάζω εδώ και 5 μήνες αποκλειστικά!Πριν 10 μέρες περίπου κατάλαβα οτι μάλλον έχω υπερπαραγωγή.Προσπάθησα να ταιζω απο τον ένα μαστό ή να ξαπλώνω στο θηλασμό ή να έχω το μωρό όρθιο αλλα μόνο ξαπλωμένο βολεύεται και γενικά δεν συνεργάζεται.Το μονο που κάνω ειναι να βγάζω με το χέρι πριν το θηλασμό αλλά δεν βοηθάει και πολυ...

Επίσης απο χθές το ένα στήθος έχει πετρωσει και σχεδόν δεν τρέχει.Κάνω κομπρέσες και μασαζ στο θηλασμό αλλα παλι τρωει λίγο και μετά κλαίει.Απο τον άλλο μαστό μάλλον πνίγεται απο ένα σημειο και μετά και κλαιει.Και απο τότε που ξεκίνησαν όλα αυτά το βράδυ ξυπναει πιο συχνα και κλαίει.Καμιά ιδέα????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Η υπερπαραγωγή δε συμβαίνει ετσι ξαφνικά! Άλλαξε κατι στον τροπο θηλασμού τον τελευταίο καιρο;

1Xckp3.png

 

"ο καθένας έχει το δικαίωμα να έχει τη δική του άποψη, αρκεί να συμφωνεί με τη δική μου.."

Franz Kafka

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...