Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Doppler στο Έλενα


Recommended Posts

Καλησπέρα!!!Θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε στο Έλενα αν υπάρχει πιστοιημενος ιατρός για τον doppler γιατί έχω ραντεβού κ κάτι μου λέει πως είναι ότι να ναι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δε γνωρίζω το κόστος, θα σε ενημερώσω και γι' αυτό! Έχω κάνει την αυχενική και τη β' επιπέδου στο Έλενα και δεν έχω παράπονο, αλλά δεν έχω εμπειρία από άλλα νοσοκομεία να συγκρίνω. Ο γιατρός που με παρακολουθεί είναι σε ιδιωτικό νοσοκομείο και η τιμή σίγουρα θα είναι η διπλάσια εκεί όπως ήταν και για τους άλλους υπερήχους :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πλήρωσα 30 Ευρώ περίπου. Ήταν ένας γρήγορος κλασσικός υπερηχογραφικός έλεγχος για την κυκλοφορία του αίματος, το μέγεθος του εμβρύου κλπ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...