Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ?


anthios

Recommended Posts

Επιτρεπεται το επισκεπτηριο μικρων παιδιων στο Ελενα?Γιατι την προηγουμενη φορα που ειχα παει για εξετασεις, ειδα γονεις με παιδακια να ανεβαινουν με το ασανσερ προς τα δωματια.Επίσης, εχω δει γονεις με παιδακια στην αγκαλια εξω απο αιθουσα τοκετων στον 1ο(διπλα απο τα υπερηχογραφηματα).

bmH9p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μέσα στα δωμάτια των λεχώνων δεν επιτρέπονται παιδιά.

Μπορούν να βρίσκονται είτε στα σαλονάκια που είναι έξω από τα ασανσέρ (χωρίς όμως να περάσουν την πόρτα που οδηγεί στους διαδρόμους των θαλάμων και στα δωμάτια), είτε στο μεγάλο σαλόνι στο ισόγειο, είτε στον πρώτο όροφο έξω από τα χειρουργεία.

Τώρα αν εσένα είναι πολύ μωρό το παιδάκι σου, ενδεχομένως να σε αφήσουν να περάσεις στο δωμάτιο της αδελφής σου μαζί του, από την άποψη ότι τόσο μικρό (από ό,τι κατάλαβα, τον μάιο θα είναι γύρω στους 4 μήνες ηλικίας?) δεν θα φέρει κάποιο μικρόβιο που να είναι επικίνδυνο για το νεογνό.

Διαφορετικά, θα την δείτε με βάρδιες (δηλ. κάποιος θα κρατάει το μωρό και ο άλλος θα είναι στο δωμάτιο), είτε θα βγει εκείνη στον προθάλαμο του ορόφου και θα σας δει εκεί

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

η μπεμπα μου θα ειναι τον ιουνιο 6 μηνων και γενναει η κουνιαδα μου στο ελενα.θα μας αφησουν να μπουμε να τη δουμε??οχι τιποτα αλλο αλλα δε θα εχω καποιον να την αφησω γιατι την κραταει η πεθερα μου και τοτε θα ειναι με την κουνιαδα μου στο νοσοκομειο!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν επιτρέπονται κορίτσια οι επισκέψεις μέσα στα δωμάτια ούτε καν έξω από τα χειρουργεία, ήμουν με τον άντρα μου για υπέρηχο και μια κυρία είχε μαζί της το γιο της, με το που τον άκουσαν να βήχει της είπαν να τον πάει έξω για να μην κολλήσουν οι έγκυες!Είπαμε δημόσιο αλλά τους κανόνες τους τηρεί!Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη!

5o64p3.png

CQZ6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...