Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συμπλήρωμα σιδήρου και ασβεστίου;


Recommended Posts

παίρνετε ακόμη;

έχουμε αυτή τη συζήτηση μερες τωρα με φίλες που γεννήσαμε μαζί και διαπιστώσαμε πως άλλη παίρνει και άλλη όχι

ακόμη κι εγώ που με μια άλλη είχαμε τον ίδιο γιατρό,η μία παίρνει κι η άλλη όχι φυσικά κατόπιν οδηγίας του ίδιου γιατρού!:shock:

και καλά το σίδηρό μου τον τσέκαρα πρόσφατα,είναι πολύ καλός και η φεριτίνη μου;

μήπως χρειάζομαι το ασβέστιο όμως;

να σημειώσω πως θηλάζω αποκλειστικά την 7 1/2 μηνών κόρη μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θηλαζω 5.5 μηνες και περνω συμπληρωμα σιδηρου ακομη. Δεν εχω κανει ομως εξετασεις απλα το συνεχιζω γιατι οσες φορες δεν το πηρα ζαλιζομουνα.... Εδω και δυο μηνες εχω τριχοπτωση και ο γιατρος μου συνεστησε σιδηρο και ασβεστιο.

Link to comment
Share on other sites

Θηλαζω 5.5 μηνες και περνω συμπληρωμα σιδηρου ακομη. Δεν εχω κανει ομως εξετασεις απλα το συνεχιζω γιατι οσες φορες δεν το πηρα ζαλιζομουνα.... Εδω και δυο μηνες εχω τριχοπτωση και ο γιατρος μου συνεστησε σιδηρο και ασβεστιο.

 

δεν έχω ζαλάδες

μήπως χρειάζομαι το ασβέστιο όμως;

Link to comment
Share on other sites

Ρωτα καλυτερα το γιατρο σου να εισαι σιγουρη!

Αν καταλαβαινεις οτι σε πονανε παραδειγμα τα γονατα ή οτι δεν λαμβανεις αρκετο ασβεστιο απο τα τροφιμα τοτε μαλλον θα χρειαστει να παρεις.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...