Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΙΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ!!!!!!


ζενια

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΜΗ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕΤΕ,ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΤΗΣ ΚΑΙ .....ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ....ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.....ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ!!!!! Sad ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!! Laughing

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ!!!!ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ!ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑΧΩ ΠΑΙΞΕΙ...........

ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΜΩΣ............ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!!!!!!! :lol:

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

welcome back Ζένια :)

 

με το καλο και το μωρακι σου ευχομαι!!!!!!!!!!! :lol:

 

να'σαι καλά σε ευχαριστώ. :)

 

φαντάζομαι την "κλεισούρα" που λες .. και τώρα που ανοίγει ο καιρός θα είναι πιο δύσκολα τα πράγματα ... :?

 

πάντςω εδω στο καφενείο έχει κόσμο σχεδόν όλη την μέρα για παρεούλα και κουβέντα. :)

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?p=684536#684536

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΧΧΧ Αφροδιτη μου ευτυχως υπαρχει κι αυτο το φορουμ,2 μην μουγραψες κι αμεσως ενοιωσα αλλιως,να εισαι καλα!!!!!!!! :lol: ειναι πολυ σπουδαιο να ξερεις πως θα βρεθει καποιος ανα πασα στιγμη να σε ακουσει παντως!!!!!!

φιλακια

line_flow_rose_beg_16_time_1035867600_text_.gifline_flow_blue_beg_boy_time_1170219600_text_.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...