Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Parentholics στην Άνω Γλυφάδα 15 Μαρτίου Γοργόνες κ Μάγκες


Μαρια Στυλιανακη

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ σε όλους όσους συμμετείχαν στην υλοποίηση της καταπληκτικής αυτής συγκέντρωσης!!! Όλα κύλησαν άψογα αν και ήμασταν αρκετοί... Είχα μερικές αμφιβολία όταν δηλώσαμε συμμετοχή αλλά ευτυχώς με διαψεύσατε... Περάσαμε υπέροχα μικροί μεγάλοι και δεν ταλαιπωρηθήκαμε καθόλου. Το σαρδελάκι μας το κατευχαριστήθηκε (και η μαμά από δίπλα :oops: ). Γνώρισα μερικές μανούλες αλλά χάζεψα με τα σαρδελάκια, δελφινάκια γοργόνες, μάγκες και γενικά με όλα τα μπεμπάκια. Χάρηκα για τη γνωριμία Μαρία Στυλιανάκη, Χριστίνα, Frinda (αν ξεχνάω καμία συγχωρέστε με) και επιφυλάσσομαι για τις υπόλοιπες μανούλες. Τώρα και επίσημα ανήκουμε στην παρέα του parents (ήταν η πρώτη μας συγκέντρωση). Άντε και στις επόμενες :wink: !

marina28, am13, LENA75 μας ενδιαφέρει και εμάς να γράψουμε το σαρδελάκι μας στο ΟΑΚΑ, αν μπορεί καμιά σας να μου στείλει τηλέφωνο πληροφοριών θα ήμουν υποχρεωμένη. Δεν θα'ταν άσχημα να είμαστε και στο ίδιο γκρουπάκι. Θα'χει πλάκα :wink::wink:

0kEJp3.pngCsbXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα σε όλες,

 

Μια δύσκολη μέρα αρχίζει (ευτυχώς σταματάω την Παρασκευή!!! :D ) και εγώ δεν έχω μαζί μου τα στοιχεία του Συλλόγου που γράψαμε τον Γιώργο.

 

Αύριο όμως ή αργά το απόγευμα όταν επιστρέψω σπίτι θα στείλω pm στις ενδιαφερόμενες. :wink::wink:

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...