Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΙΣΤΕ Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥ!!!!


fotinip

Recommended Posts

΄Φωτεινή ομοιοπαθούσες όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Μα είναι να μην είσαι;;Με τόσα θέματα ταυτιζόμαστε, βρίσκουμε το καταφύγιο μας, πολλές και χρήσιμες συμβουλές, μοιραζόμαστε τόσα πράγματα, βλέπουμε όμορφα διαδικτυακά χαμόγελα, και το πιο σημαντικό: Νοιώθουμε ότι υπάρχει κάπου στην άλλη άκρη της οθόνης ένας άνθρωπος που θα μας νοιώσει, έστω κι αν δεν μας έχει δει ποτέ!!!!!!!Ε.....αυτό συγκρίνεται;;;;;;;; :D:D:D:D

 

Έχεις μεγάλο δίκιο!

 

:wink::D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω ανοιγω τον υπολογιστη για να μπω στο φορουμ...

οποτε δοκιμαζω κατι με τον μπεμπουλι μου πεταγεται ο αντρας μου και με ρωταει...αυτο στο φορουμ το διαβασες??... :lol::lol::lol:

tqj2p3.png vvtJp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως και εγω οφειλω να ομολογησω οτι ολοι εσεις ειστε η καθημερινοτητα μου και δεν μπορω χωρις εσας.

Με εξαιρεση τις τελευταιες 10-15 μερες που δεν εμπαινα (αλλα σας σκεφτομουν) γιατι αφιερωνα το χρονο μου στο pc ψαχνωντας πληροφοριες για ενα θεμα που με απασχολουσε και με απασχολει. Ξεκινησε ευχαριστα αλλα μαλλον θα καταληξει δυσαρεστα.

 

Τελος παντων ευχαριστω τη fotinip που ανοιξε αυτο το θεμα.

 

Don't let fears hold you back from living everyday to your fullest!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Έχω πάθει κι εγώ εξάρτηση με το φόρουμ, το παρακολουθώ συνέχεια και κάθε βράδυ κάνω περίληψη στον άντρα μου για αυτά που έμαθα, αυτά που ειπώθηκαν κτλ.

 

Κάποιες κοπέλες νιώθω σαν να τις ξέρω χρόνια κι ας μην τις εχω δει ποτέ....οταν υπάρχει μια διαμάχη την επεξεργάζομαι και αφού σηκωθώ απο την καρέκλα...δηλαδή το ζω το θέμα! Laughing Laughing

 

 

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω με το που θα ερθω στη δουλεια, θα μπω στο φορουμ και ολη μερα εχω το παραθυρακι ανοιχτο και παρακολουθω τις συζητησεις... Μπορει να μην ποσταρω τοσο συχνα αλλα καθημερινα τα παρακολουθω ολα...

 

Αλλωστε ειχα ξεκινησει να διαβαζω σχεδον απο τοτε που δημιουργηθηκε ψαχνοντας πληροφοριες για την εγκυμοσυνη μου...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου κι έλεγα πως είμαι η μόνη που έίχε πάθει εξάρτηση!

Με τη βάφτιση του μπεμπάκου μου είχα να μπω στο φόρουμ αρκετό καιρό και πραγματικά μου λείψατε πολύ όλες. Βλέπετε εδώ στην Αθήνα δεν έχω και πολλούς φίλους καιόλες σας πραγματικά είστε πολύτιμη συντροφιά για μένα.

Αφού χθες συγκεκριμένα έλεγα στον άνδρα μου πόσο στενχωρεμένη είμαι που έχω καιρό να σας μιλήσω. Λέω "πάει θα με έχουν ξεχάσει οι φιλενάδες μου"....

Δυστυχώς ή ευτυχώς το μωράκι μου έχει ξεπεταχτεί αρκετά και δύσκολα κοιμάται κατά τη διάρκεια της μέρας, έτσι οι επισκέψεις μου θα λιγοστέψουν. :cry:

Θα προσπαθώ όμως να μπαίνω όσο πιο συχνά μπορώ κι ελπίζω να μη με ξεχάσετε... :oops:

glitterfy071816980D37.gif 767d1f5390.png
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...