Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποτελέσματα Κληρώσεων Ιούνιος 2008


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ πολύ!!!

Ειλικρινά δεν το περίμενα, ποτέ δεν έχω κερδίσει σε κλήρωση.Ο,τι πρέπει για το δωμάτιο της μικρής.

Συγχαρητήρια και στις υπόλοιπες κοπέλες!!!!!!!!

 

κι εγω το ιδιο!ευχαριστουμε cosycorner kai parents!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα πολύ ρε παιδιά και εσάς στο parents και όλες τις κοπέλες για τα συγχαρητήριά τους (και στα δικά σας παιδιά) και φυσικά τη Στέλλα για το υπέροχο sling (που ήμουνα εξάλλου στο τσακ να αγοράσω κι εγώ).

 

Το είχα τόσο ανάγκη αυτό που έγινε, ήρθε σε μια πολύ άσχημη στιγμή και μ'έκανε να χαρώ τόσο, ιδιαίτερα γιατί είναι και σε κοραλί χρώμα, το αγαπημένο μου οφ ωλ τάιμς...

 

Οκ, τελειώνω το μπούρου μπούρου, αυτό που βασικά ήθελα να πω είναι ότι πριν λίγο με πήρε η Στέλλα για τις λεπτομέρειες και πρέπει να επιβεβαιώσω προς όλους και πάλι (το ξέρετε, βέβαια) ότι είναι ένα γλυκύτατο και ευγενέστατο πλάσμα που σου φτιάχνει τη μέρα.

 

Ευχαριστώ και πάλι παιδιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

ευχαριστώ κορίτσια.Είναι ότι πρέπει οι μπομπονιέρες γιατί ακόμα ξεχρεώνουμε τα του γάμου.Οπότε μας ήρθε κουτί!!!!!!!!!Επίσης ένιωσα πολύ τέλεια που κέρδισα γιατί δεν μου συμβαίνει και συχνά!!!!Είναι ένα γεγονός πολύ χαρούμενο σε μια σχετικά δύσκολη περίοδο!!!!

2GxD.jpg2GxDp2.png
Link to comment
Share on other sites

και γω κοριτσια χαρηκα παρα πολυ..το πηρα και το βιβλιο που πραγματικα ειναι πολυ ενδιαφερον...

 

αντε και στις υπολοιπες ευχομαι συντομα ολες με δωρακια..ειναι τελειο να κερδιζεις κατι..ιδιαιτερα οταν δεν συμβαινει και συχνα...

 

ήρθες στη ζωή μου και νιώθω να ζώ ξανά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
×
×
  • Δημιουργία νέου...