Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αυξημένη τεστοστερόνη σε βρέφος


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! πριν μερικές μέρες διέκρινα στους όρχεις του 4 μηνων γιου μου 6-7 μαυρες τριχουλες κ τις είδε και ο παιδίατρος ο οποίος με παρέπεμψε σε ενδοκρινολόγο. Κάναμε εξετάσεις και ακόμα περιμένω απο τον ενδοκρινολόγο να μου τηλ ενω εγω πεθαίνω απο αγωνία καθώς τα αποτελέσματα έδειξαν αυξημένη (με όριο το 30) εμεις 213 τεστοστερόνη και διαβάζω διάαφορα άρθρα για καρκίνο στους όρχεις κτλ..κοντευω να σκάσω..είχε κανείς αντίστοιχη εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κ Χρόνια πολλά. Έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε μία φίλη μου. Έχει ένα κοριτσάκι το οποίο στην ηλικία των 2,5 ετών εμφάνισε περίοδο. Έκαναν ορμονικές εξετάσεις και τα αποτελέματα ήταν πολύ υψηλότερα σε σχέση με το φυσιολιγικό. Ακολούθησε φαρμακευτική αγωγή κ όλα πήγαν μια χαρά. Δεν ξαναεμφάνισε κάτι.

Μην ανησυχείς. Κάνε λίγο υπομονή και θα ξέρεις περί τίνος ακριβώς πρόκειται κ πως να το χειριστείς. Όλα είναι αντιμετωπίσιμα.

Εύχομαι γρήγορα να μας γράψεις τα καλά νέα σου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...