Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου έχω φρικάρει. είμαι στην 26η εβδομάδα και επαθα το εξης. χθες γυρισα απο ψωνια στο supermarket το απογευμα,3-4 σακουλες κουβαλησα, και πηγα τουαλετα και παρατηρησα οτι υπηρχε μια πολυ μικρη κηλιδα ξεραμενο αιμα,οχι ακριβως κοκκινο ισως και καφε. Το πρωι ειχα παει για ψωνια ρουχα και την προηγουμενη μερα ειχα περπατησει κανα πενταλεπτο. λετε να ειναι απο την κουραση? δεν ξαναεμφανιστηκε τπτ απο χθες απογευμα.εχω ανησυχησει.πηρα τηλ την γυναικολογο μου λεει πινε πολυ νερο κ παρατηρησε αν ξανασυμβει αλλα δεν ειναι ανησυχητικο. δεν μου ειπε να παρω καποιο χαπι κτλ, και φοβαμαι μηπως το αμελησουμε. παντως χτυπαει κανονικα ο μπεμπης. τι να κανω?πειτε μου αν ειχατε παρομοια εμπειρια. :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα μπορουσε να ειναι ακομα και ενα σπυρακι που τυχον ειχες στην περιοχη,που δεν το ειχες παρατηρησει και εσπασε...γιατι δεν πας για εναν υπερηχο στον γιατρο σου??για να σου φυγει η ανησυχια μερες που ειναι??

εχω εναν μικρο πριγγηπα στην αγκαλια μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...