Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αρνητικο τεστ..και καθυστέρηση!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια..ελπίζω κάποια να έχει μια απάντηση γιατί με έχει φάει το άγχος..9 μέρες καθυστέρηση και χθες έκανα ένα τεστ το μεσημέρι το first step και ήταν αρνητικο.Να ηρεμήσω? Σίγουρα δεν είμαι? Το έκανα με το ζόρι (δεν είχα πολλά ουρα) και ήπια Κ 3 ποτήρια νερό.έχει σημασία αυτό η είναι μύθος Τελικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια..ελπίζω κάποια να έχει μια απάντηση γιατί με έχει φάει το άγχος..9 μέρες καθυστέρηση και χθες έκανα ένα τεστ το μεσημέρι το first step και ήταν αρνητικο.Να ηρεμήσω? Σίγουρα δεν είμαι? Το έκανα με το ζόρι (δεν είχα πολλά ουρα) και ήπια Κ 3 ποτήρια νερό.έχει σημασία αυτό η είναι μύθος Τελικά.

Καλησπερα!!@:Dκαταρχας το εκανες με πρωινα ουρα??θεωρητικα με 9 μερες καθυστερηση θα επρεπε να δειξει αν υπηρχε εγγυμοσυνη αλλα καμια φορα τα τεστ εγγυμοσυνης κανουν λαθος.ισως θα επρεπε να κανεις μια χοριακη για πιο σιγουρα.καποιες φορες ακομα κ σε σταθερους κυκλους υπαρχει καθυστερημενη ωοριξια οποτε κ συλληψη μ αποτελεσμα να αργει λιγο να φανει.θα προτεινα ν κανεις μια χοριακη καλυτερα για να εισαι σιγουρη!!!!!κ να μιλησεις μ το γιατρο σου μηπως κ υπαρχει καμια ανωναλια στο κυκλο σ λογω καποιας κυστης πχ αν δεν υπαρχει εγγυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια..ελπίζω κάποια να έχει μια απάντηση γιατί με έχει φάει το άγχος..9 μέρες καθυστέρηση και χθες έκανα ένα τεστ το μεσημέρι το first step και ήταν αρνητικο.Να ηρεμήσω? Σίγουρα δεν είμαι? Το έκανα με το ζόρι (δεν είχα πολλά ουρα) και ήπια Κ 3 ποτήρια νερό.έχει σημασία αυτό η είναι μύθος Τελικά.

Επισης απο οσο γνωριζω καλο ειναι τα τεστ να γινονται πρωι γιατι τοτε υπαρχει μεγαλυτερη συγκεντρωση της ορμονης της εγγυμοσυνης κ χωρις να εχουν προηγηθει τοσα ποτηρια νερο που αραιωνουν τα ουρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.σε Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.το έκανα μεσημερι. Έχω ένα μωρακι 11 μηνών Κ σκέφτομαι μήπως χάλασε ο κύκλος μου τώρα που φτάνουμε στο χρόνο μετά τη γέννα. Κι εγώ δε μπορώ να πιστέψω πως ένα τεστ μπορεί να βγει λάθος αρνητικο γι'αυτό ρώτησα εδώ μήπως έχει συμβεί. Στις 2 προηγούμενες εγκυμοσύνες έδειξαν αμέσως θετικά. Δε μπορώ να κάνω κ χωριακη μέχρι την επόμενη βδομάδα όποτε περιμένω Κάθε μέρα μήπως κ ΈΡΘΕΙ. Και τα συμπτώματα πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.σε Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.το έκανα μεσημερι. Έχω ένα μωρακι 11 μηνών Κ σκέφτομαι μήπως χάλασε ο κύκλος μου τώρα που φτάνουμε στο χρόνο μετά τη γέννα. Κι εγώ δε μπορώ να πιστέψω πως ένα τεστ μπορεί να βγει λάθος αρνητικο γι'αυτό ρώτησα εδώ μήπως έχει συμβεί. Στις 2 προηγούμενες εγκυμοσύνες έδειξαν αμέσως θετικά. Δε μπορώ να κάνω κ χωριακη μέχρι την επόμενη βδομάδα όποτε περιμένω Κάθε μέρα μήπως κ ΈΡΘΕΙ. Και τα συμπτώματα πολλά.

 

Nα χαιρεσαι το μωρακι σου!!!!πιθανον να ειναι μια ανωμαλια του κυκλου.αν δεν ερθει σε κανα 2 μερες παρε ακομα ενα να κανεις με πρωινα ουρα.εμενα στην ςη εγγυμοσυνη π δεν εξελιχθηκε καλα ειχα κανει τεστ με 1 εβδομαδα καθυστερηση κ ειχε βγει αρνητικο κ το τειδα στ χορισκη τελικα.ενω σε αυτη στις 3 μερες εκανα ενα που δειχνει πριν την κσθυστερηση κ βγηξε θετικκ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...