Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

sos Θετικό τεστ χοριακή 38,3


Recommended Posts

Ευχαριστω κοριτσακια μου!!

 

Sofaki μου τώρα το είδα, συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Είδες; να μην ξαναστενοχωρηθείς, όλα θα γίνουν για όλες μας;););) Να το προσέχεις και να χαίρεσαι πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...

κοριτσια καλησπερα!!ειμαι νεα στην παρεα σας και πολυ πολυ αγχωμενη! στις 2/3 περιμενα να αδιαθετησω αλλα ειχα καθυστερηση, εκανα τεστ στις 4/3 και βγηκε θετικο, στις 5/3 εκανα β χοριακη και βγηκε 46,1. πως σας φαινεται? γενικα βλεπω εδω υψηλες τιμες και εχω αγχωθει πολυ, σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!ειμαι νεα στην παρεα σας και πολυ πολυ αγχωμενη! στις 2/3 περιμενα να αδιαθετησω αλλα ειχα καθυστερηση, εκανα τεστ στις 4/3 και βγηκε θετικο, στις 5/3 εκανα β χοριακη και βγηκε 46,1. πως σας φαινεται? γενικα βλεπω εδω υψηλες τιμες και εχω αγχωθει πολυ, σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας!

συγχαρητηριααααααααααααααα μπραβο κουκλιτσα μου η χοριακη σου ειναι μια χαρα απλα δεν ειναι πολλες οι μερες της καθυστερησης γιαυτο δεν ειναι μεγαλη η τιμη. μην αγχωνεσαι κανε αλλη μια η οποια θα πρεπει να ειναι διπλασια μετα απο 2 μερες και μην φοβασαι τιποτα . απολαυσε το!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σ' ευχαριστω παρα πολυ!!ενιωσα μια ανακουφιση οφειλω να ομολογησω!!! εχω αγωνια και για την επομενη, λεω να την κανω αυριο!

 

 

ναι αυριο θα εχουν περασει 2 μερες οποτε μπορεις να την κανεις. δεν χρειαζεται να εχει διπλασιαστει ακριβως μην τρελαθεις σχεδον διπλασιο εαν ειναι εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!σημερα το απογευμα εκανα και την δευτερη χοριακη και βγηκε 403,8.απο 5/3 πρωι εως σημερα το απογευμα ειναι καλα τοσο?μου φαινεται οτι παρα αυξηθηκε...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειναι κ η ωρα περασμενη .... αν εκανες 5/3 κ ύστερα 8/3 απογευμα θα επρεπε να είναι γυρω στο 140 ... Οντως εκτοξευτηκε !!!!! Δεν εχεις λόγο να ανησυχεις πάντως .Μη σου πω για διδυμα και σε τρομάξω βραδιάτικα .....

Καλη αρχη κι ελπίζω να κανουμε παρεα στις μαμαδεσ Οκτωβριου 2011;-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ μακαρι να πανε ολα καλα!!λες να μην ανησυχω? η αποτομη αυξηση της χοριακης δεν συνδεεται με κατι κακο?

καλημερα!!! μην ανησυχεις...γιατρος δεν ειμαι αλλα να σου πω οτι στις 25/11 η χοριακη ηταν 51 και στις 29/11 ηταν 704. τωρα εχω μπει αισιως στον πεπμτο μηνα...ολα θα πανε καλα! το σπορακι σου απλα μεγαλωνει ή ειναι κανα δυο σπορακια που μεγαλωνουν παρεα...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα και μια 3η χοριακη ετσι για να μου φυγει το αγχος και ηταν 4049. πως σας φαινετε για 6 εβδομαδα? ειναι μεσα στα φυσιολογικα ορια με βαση το εργαστηριο μου αλλα παρολα αυτα θα μπορουσε να ειναι και παραπανω νομιζω. την παρασκευη εχουμε το πρωτο ραντεβου με τον γιατρο,λετε να δουμε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα και μια 3η χοριακη ετσι για να μου φυγει το αγχος και ηταν 4049. πως σας φαινετε για 6 εβδομαδα? ειναι μεσα στα φυσιολογικα ορια με βαση το εργαστηριο μου αλλα παρολα αυτα θα μπορουσε να ειναι και παραπανω νομιζω. την παρασκευη εχουμε το πρωτο ραντεβου με τον γιατρο,λετε να δουμε κατι?

 

Μια χαρά είναι η χοριακή σου:P:p εγω περίπου 6 εβδομάδων ειχα 5541,65.

Ισως να ακουσετε καρδούλα , αλλά μην απογοητευτείς αν δεν την ακουσετε αυτη την φορα. Συνήθως στην 7η εβδομάδα.

 

Καλή εγκυμοσύνη να εχεις !!!!!!!!!!!

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 χρόνια μετά...

καλημερα κοριτσια!! ειμαι καινουργια εδω.. θα ηθελα την αποψη σας.. λοιπον περιμενα περιοδο το σαββατο 3/9 και δεν ηρθε.. μετα απο 3 μερες δλδ τριτη 6/9 εκανα τεστ εγκυμοσηνης και ηταν θετικουλι.. την επομενη μερα κι ολας εκανα χοριακη και το αποτελεσμα αυτης 40,18. το βραδυ μου ηρθε ελαχιστο καφε και απο τοτε μια εχω μια δεν εχω.. ο γιατρος μου μοθ εδωσε χαπια και μου ειπε να επαναλαβω την χοριακη στις 12/9 μετα δλδ απο 5 μερες.. λετε να συμβαινει τιποτα?? σας ευχαριστω για τον χρονο σας.. φιλακια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
καλημερα κοριτσια!! ειμαι καινουργια εδω.. θα ηθελα την αποψη σας.. λοιπον περιμενα περιοδο το σαββατο 3/9 και δεν ηρθε.. μετα απο 3 μερες δλδ τριτη 6/9 εκανα τεστ εγκυμοσηνης και ηταν θετικουλι.. την επομενη μερα κι ολας εκανα χοριακη και το αποτελεσμα αυτης 40,18. το βραδυ μου ηρθε ελαχιστο καφε και απο τοτε μια εχω μια δεν εχω.. ο γιατρος μου μοθ εδωσε χαπια και μου ειπε να επαναλαβω την χοριακη στις 12/9 μετα δλδ απο 5 μερες.. λετε να συμβαινει τιποτα?? σας ευχαριστω για τον χρονο σας.. φιλακια.

 

Ελπίζω όλα να πήγαν καλά :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...