Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

απο διαφωνια με παιδιατρο εξοδος νεογέννητου, οικόσιτα ζώα γάτες σκύλοι


Recommended Posts

Δεν πιστεύω να το σκότωσες το κουνούπι? γιατί ως γνωστόν είμαστε και φιλόζωοι! εάν δεν το έχεις δολοφονήσει, γιατί περί δολοφονίας πρόκειται, να το κρατήσεις να του κάνεις τα εμβόλια, να το ταίζεις και αυτό θα σε φωνάζει μαμά!!

 

Αγαπητη Πουλχερια συμφωνω με την προλαλησασα μαμα3 οσον αφορα το κουνουπι.. να του βαλεις και λουρακι για τις βολτες... και που θα παει.. θα εξημερωθει και θα τσιμπαει μονο τους οχτρους σου!!!!!

συγγνώμη, το'καψα :shock:

μπλα μπλα μπλα

Μετά από τέτοιο σούσουρο ΟΦΕΙΛΕΙΣ να μπεις τη Δευτέρα να μας πεις πώς τα πέρασες.

Άντε, καλή σας διασκέδαση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 288
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αντε σας αφηνω γιατι εχω και τα αυγουλακια ειπαμε.. να κοιταξω αν φορανε και τις μαλλινες καλτσες τους.. δεν ξερω ποτε θα τα ξαναπουμε γιατι οπως το καναμε αμερικαν μπαρ μαλλον με βλεπω για εκτος... Αντε καλο ΣΚ να εχουμε ολες.. ειτε διαφωνουμε ειτε συμφωνουμε.. αλλωστε ροδα ειναι και γυριζει.. σημερα διαφωνουμε για αυτο αυριο μπορει να ειμαστε κολληταρια σε κατι αλλο. Μπααααιιιι

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα το θέμα..... ελπίζω να μην μας διαβάζουν άλλοι από εξωτερικό.:rolleyes:

 

Καλό θα ήταν να μην γίνετε κατάχρηση θεμάτων, υπάρχει το parents cafe ή ανοίξτε καινούριο θέμα και ονομάστετο όπως θέλετε... για όνομα του θεού.

 

Μάρθα καλά να περάσεις κορίτσι μου και καλοβάφτιστο το μωράκι.

 

Demi δεν εγινε τιποτα... Chill!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!! Έβγαλα τα βρωμικοτρύπια φορμομπλουζάκια μου, έβαλα ρούχα και ήρθα στη δουλειά. Το απογειώσατε το θέμα!!!!!!!!!!!

Μάρθα, πως πήγε στη βάφτιση; Όλα ωραία; Περάσατε καλά;

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφα ηταν!!! Ντυθηκαμε στολιστηκαμε μανα και κόρη πολυ ομορφα νιωσαμε!!

 

Η μικρη κοιμοταν κ ειχα κ τη κουνουπιερα απο πανω οποτε δεν πλησιασε κανεις. Τη θήλασα στο αυτοκίνητο οποτε κ εκει δε είχαμε αδιακρισιες κ εχωσα το καροτσι στην άκρη με τον αντρα μου να μαρκαρει στο τραπεζι οποτε ηταν πολυ προστατευμένη νομιζω. .

 

Κ επειδή την εχω το νου μου, ειναι δροσερή χωρις βηχα εμετο φτερνισμα κοκκινιλες κλπ κλπ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κρίμα το θέμα..... ελπίζω να μην μας διαβάζουν άλλοι από εξωτερικό.:rolleyes:

 

Καλό θα ήταν να μην γίνετε κατάχρηση θεμάτων, υπάρχει το parents cafe ή ανοίξτε καινούριο θέμα και ονομάστετο όπως θέλετε... για όνομα του θεού.

Μάρθα καλά να περάσεις κορίτσι μου και καλοβάφτιστο το μωράκι.

 

Εχεις δίκιο.. να ζητήσω συγνώμη που έγραψα ένα σωρό αρλούμπες σε ένα θέμα που γράφονται τόσο σοβαρά πράγματα!!!

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφα ηταν!!! Ντυθηκαμε στολιστηκαμε μανα και κόρη πολυ ομορφα νιωσαμε!!

 

Η μικρη κοιμοταν κ ειχα κ τη κουνουπιερα απο πανω οποτε δεν πλησιασε κανεις. Τη θήλασα στο αυτοκίνητο οποτε κ εκει δε είχαμε αδιακρισιες κ εχωσα το καροτσι στην άκρη με τον αντρα μου να μαρκαρει στο τραπεζι οποτε ηταν πολυ προστατευμένη νομιζω. .

 

Κ επειδή την εχω το νου μου, ειναι δροσερή χωρις βηχα εμετο φτερνισμα κοκκινιλες κλπ κλπ....

 

Μπράβο Μάρθα που περάσατε τέλεια!!!

Ζήτω η παιδική χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφα ηταν!!! Ντυθηκαμε στολιστηκαμε μανα και κόρη πολυ ομορφα νιωσαμε!!

 

Η μικρη κοιμοταν κ ειχα κ τη κουνουπιερα απο πανω οποτε δεν πλησιασε κανεις. Τη θήλασα στο αυτοκίνητο οποτε κ εκει δε είχαμε αδιακρισιες κ εχωσα το καροτσι στην άκρη με τον αντρα μου να μαρκαρει στο τραπεζι οποτε ηταν πολυ προστατευμένη νομιζω. .

 

Κ επειδή την εχω το νου μου, ειναι δροσερή χωρις βηχα εμετο φτερνισμα κοκκινιλες κλπ κλπ....

 

Μπράβο κορίτσι μου.

LAAFp2.png

 

JRM4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ ομορφα ηταν!!! Ντυθηκαμε στολιστηκαμε μανα και κόρη πολυ ομορφα νιωσαμε!!

 

Η μικρη κοιμοταν κ ειχα κ τη κουνουπιερα απο πανω οποτε δεν πλησιασε κανεις. Τη θήλασα στο αυτοκίνητο οποτε κ εκει δε είχαμε αδιακρισιες κ εχωσα το καροτσι στην άκρη με τον αντρα μου να μαρκαρει στο τραπεζι οποτε ηταν πολυ προστατευμένη νομιζω. .

 

Κ επειδή την εχω το νου μου, ειναι δροσερή χωρις βηχα εμετο φτερνισμα κοκκινιλες κλπ κλπ....

 

Αντε μπραβο.. Η επόμενη έξοδος που ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που του πηραμε τον αερα ποιος μας πιανει!!

Θα πηγαινω να στηνομαι εξω απο εκκλησιες καθε σκ και για καθε μυστήριο θα της βαζω κ αλλο φορεματακι

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Μ' αρέσει που δεν ξίνισες που σου χαλάσαμε το thred! Τρελαίνομαι για ανθρώπους με χιούμορ (έχει αρχίσει κι εκλείπει, μας έχει φάει η σοβαρότητα και χειρότερο η σοβαροφάνεια)!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...