Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ανεπιφύλακτα δε συστήνω κανέναν, απλά γιατί δεν έχω γεννήσει με κανέναν και μόνο φήμες από φίλες μου έχω ακούσει...Αλλά μπορώ να σου πω για δυο που ΔΕΝ συστήνω από άποψη ανθρωπιάς και μόνο...Σαν επιστήμονες και γιατρούς φυσικά δεν μπορώ να τους κρίνω, αλλά όσες φορές πήγα στο Νοσοκομείο, κατέληξα ότι απλά δεν μπορώ να έχω κανέναν από τους δυο για να με ξεγεννήσει και μόνο από την αντιμετώπιση τους απέναντι μου...

EukOp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Ανεπιφύλακτα δε συστήνω κανέναν, απλά γιατί δεν έχω γεννήσει με κανέναν και μόνο φήμες από φίλες μου έχω ακούσει...Αλλά μπορώ να σου πω για δυο που ΔΕΝ συστήνω από άποψη ανθρωπιάς και μόνο...Σαν επιστήμονες και γιατρούς φυσικά δεν μπορώ να τους κρίνω, αλλά όσες φορές πήγα στο Νοσοκομείο, κατέληξα ότι απλά δεν μπορώ να έχω κανέναν από τους δυο για να με ξεγεννήσει και μόνο από την αντιμετώπιση τους απέναντι μου...

 

Θα το εκτιμούσα αν μου ελεγες ποιους δε συστηνεις..... μενω στην Ξανθη και πρόκειται να μετακομίσω στην Καβάλα και ψαχνω γυναικολογο...ακουσα κάποια λόγια για κάποιους αλλά οι περισσοτεροι μου προτεινουν μόνο από φήμες....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Ανεπιφύλακτα δε συστήνω κανέναν, απλά γιατί δεν έχω γεννήσει με κανέναν και μόνο φήμες από φίλες μου έχω ακούσει...Αλλά μπορώ να σου πω για δυο που ΔΕΝ συστήνω από άποψη ανθρωπιάς και μόνο...Σαν επιστήμονες και γιατρούς φυσικά δεν μπορώ να τους κρίνω, αλλά όσες φορές πήγα στο Νοσοκομείο, κατέληξα ότι απλά δεν μπορώ να έχω κανέναν από τους δυο για να με ξεγεννήσει και μόνο από την αντιμετώπιση τους απέναντι μου...

μηπως μπορεις να ενημερωσεις και εμενα ποιους γιατρους στο νοσοκομειο καβαλας δε θα συστηνες;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλημέρα!Είμαι μητέρα 5 παιδιών που ήρθαν στον κόσμο με ΦΤ στην κλινική Ελευθώ της Καβάλας και έγκυος τώρα στον 6ο μήνα. Τα οικονομικά μας αυτή τη φορά, θα μας οδηγήσουν στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας. Είμαι πολύ αγχωμένη και για την επιλογή γιατρού αλλά και για τη διαμονή στο Νοσοκομείο. Μπορείς να με κατατοπίσεις σχετικά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Κορίτσια καλημέρα, είμαι στον 6ο μήνα και ψάχνω πληροφορίες για γιατρό στο νοσοκομείο Καβάλας και γω...έχω ακούσει μονάχα για τον σοιλεμετζίδη και καλά και ασχημα...είμαι λίγο μπερδεμένη, έχω ακούσει αόριστα και για μια γυναίκα γυναικολόγο αλλά δεν ξέρουν όνομα...μπορεί κάποια να με βοηθήσει; πρέπει να κλείσω κάποια στιγμή ένα ραντεβού να ανοίξω ένα φάκελο εκεί για να γεννήσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Είμαι μητέρα 5 παιδιών που ήρθαν στον κόσμο με ΦΤ στην κλινική Ελευθώ της Καβάλας και έγκυος τώρα στον 6ο μήνα. Τα οικονομικά μας αυτή τη φορά, θα μας οδηγήσουν στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας. Είμαι πολύ αγχωμένη και για την επιλογή γιατρού αλλά και για τη διαμονή στο Νοσοκομείο. Μπορείς να με κατατοπίσεις σχετικά;

 

εσυ τελικά γέννησες στο νοσοκομείο; θα μπορούσες να με βοηθήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...