Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαμπα....βυζακι....!!!


χαρουλα#

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσεχε το μωρο μην το βαλουν στην ζουλα σε κανα αλλο βυζακι

 

Χαχαχαχαχα, καραδωκουν αλλα 2, η μηπως και περισσοτερα :shock::shock::shock:???

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε το μωρο μην το βαλουν στην ζουλα σε κανα αλλο βυζακι

 

Ειμαι σίγουρη πως το μωρό της χαρούλας είναι εκπαιδευμένο να δαγκώνει σε τέτοιες περιπτώσεις,μη σου πω οτι έχει ενσωματωμένο αισθητήρα ξένου β@ζι@υ...:shock:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα, καραδωκουν αλλα 2, η μηπως και περισσοτερα :shock::shock::shock:???

 

Οχι αλλα,βοήθεια!!!!

 

Πάντως koalaki εγω θα ομολογήσω δεν μπορώ κι ας με μαλώσει η pax :Αηδιαζω..!

 

Κ οχι στην ιδέα του ζαρωμενου β@ζι@υ,αλλα στην θέα ενος μωρού πανω του....

συγχωρέστε με:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι σίγουρη πως το μωρό της χαρούλας είναι εκπαιδευμένο να δαγκώνει σε τέτοιες περιπτώσεις,μη σου πω οτι έχει ενσωματωμένο αισθητήρα ξένου β@ζι@υ...:shock:

 

Θα εχει βαλει καμια μικροκαμερα στην πιπιλα σαν αυτες που εχει ο Τριανταφυλοπουλος και μολις θα πανε να το βαλουν σε ξενο θα βαραει συναγερμος θα αναβοσβηνουν τα φωτα και θα ειδοποιειται αυτοματα η πυροσβεστικη η αστυνομια και η εθνοφρουρα χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

 

Πάντως koalaki εγω θα ομολογήσω δεν μπορώ κι ας με μαλώσει η pax :Αηδιαζω..!

 

Κ οχι στην ιδέα του ζαρωμενου β@ζι@υ,αλλα στην θέα ενος μωρού πανω του....

συγχωρέστε με:cry:

 

Μα φυσικα, και εγω αηδιαζω στη θεα ενος μωρου στο ΣΤΗΘΟΣ ΓΙΑΓΙΑΣ!!! Το μηνυμα ομως ειναι διατυπωμενο αλλιως (κανοντας μια εντελως ατοπη συγκριση), γιαυτο και εσπευσα να διορθωσω ;), γιατι εγω ημουν αυτη που ξεκινησα το σχολιασμο του γερικου στηθους παρομοιαζωντας το με "μπιμπερο" αλλα δεν ειχα σκοπο να θιξω το στηθος γενικα, απλα εκανα μια παρομοιωση, κατα τα αλλα εγω δεν αντιληφθηκα (μεχρι τωρα, και πλην της δικης σου ομολογιας) καθολου εκφρασεις/σχολια αηδιας για το συγκεκριμενο θεμα τουλαχιστον!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Θα εχει βαλει καμια μικροκαμερα στην πιπιλα σαν αυτες που εχει ο Τριανταφυλοπουλος και μολις θα πανε να το βαλουν σε ξενο θα βαραει συναγερμος θα αναβοσβηνουν τα φωτα και θα ειδοποιειται αυτοματα η πυροσβεστικη η αστυνομια και η εθνοφρουρα χαχαχχα

τι να σου κάνει η πυροσβεστική κι η εθνοφρουρα;

 

Αμα ξεσπαθωσει, συγνώμη ξεβ@ζ@σει, η Χαρούλα ουαί και αλίμονο...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε τερατακια, τι λεγατε παλι χθες;;;

Χαχαχαχα!

Νυσταζα Και δεν το παρακολουθησα το θεμα....

 

Παιδια για τον αντρα μου (που λεε ο λογος), δεν ειμαι σιγουρη 1000%, μπορει καποια στιγμη να την κανει την αμαρτια του!Για το παιδι μου ομως ,παιρνω ορκο....δεν παει σε αλλο βυζι με τιποτα!χαχαχαχαχαα!

 

Εχω προσπαθησει να τη βαλω σε αλλο στηθος και δεν καθεται με τιποτα!

Οπότε nordor, αγαπημενε , κραταω το συστημα συναγερμου μηπως το χρειαστω στο μελλον.......!

 

Οσο για το στηθος της γιαγιας( με την εννοια της μητερας της μαμας , οχι της γριας) , η μητερα μου ειναι 49, δε φαινεται πανω απο 42-43 , και το στηθος της ειναι τελειο.θα εβαζα τη μικρη στο στηθος της,γιατι οχι;

Γενικα, αυτο που θα με χαλουσε θα ηταν να γυρισω σπιτι και να βρω τη μανα μου να "θηλαζει" τη μικρη ,χωρις να το εχω εγκρινει εγω.

Οτι προσπαθει καποιος να μου περασει υπογειως ή με το ετσι θελω ή με δόλο ,δεν το κανω ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα!!!!!

 

Υ.Γ. Φιλη χαρα ,χαθηκα γιατι βολταρω συνεχεια.

Μ' εχει πιασει συγκρυο τωρα που πλησιαζει ο χειμωνας και στενοχωριεμαι μες στο σπιτι....Μπαινω συνεχεια και διαβαζω ομως, το εχω μονιμως συνδεδεμενο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα κάνεις και βολτάρεις,αρκεί που δε μας ξεχνάς...

 

Οπως καταλαβαίνεις με το συγκεκριμένο θέμα,αφορμή ψάχνουμε να αρχίσουμε...:D

 

Πάντως το ολο σοκ σε αυτό το θέμα,είναι όπως λες να μπεις στο σπίτι και να αντικρίσεις το θέαμα έχοντας πλήρη άγνοια....εκεί το παθαίνεις το εγκεφαλικό..!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε τερατακια, τι λεγατε παλι χθες;;;

Χαχαχαχα!

Νυσταζα Και δεν το παρακολουθησα το θεμα....

 

Παιδια για τον αντρα μου (που λεε ο λογος), δεν ειμαι σιγουρη 1000%, μπορει καποια στιγμη να την κανει την αμαρτια του!Για το παιδι μου ομως ,παιρνω ορκο....δεν παει σε αλλο βυζι με τιποτα!χαχαχαχαχαα!

 

Εχω προσπαθησει να τη βαλω σε αλλο στηθος και δεν καθεται με τιποτα!

Οπότε nordor, αγαπημενε , κραταω το συστημα συναγερμου μηπως το χρειαστω στο μελλον.......!

 

Οσο για το στηθος της γιαγιας( με την εννοια της μητερας της μαμας , οχι της γριας) , η μητερα μου ειναι 49, δε φαινεται πανω απο 42-43 , και το στηθος της ειναι τελειο.θα εβαζα τη μικρη στο στηθος της,γιατι οχι;

Γενικα, αυτο που θα με χαλουσε θα ηταν να γυρισω σπιτι και να βρω τη μανα μου να "θηλαζει" τη μικρη ,χωρις να το εχω εγκρινει εγω.

Οτι προσπαθει καποιος να μου περασει υπογειως ή με το ετσι θελω ή με δόλο ,δεν το κανω ο κόσμος να γυρίσει ανάποδα!!!!!

 

Υ.Γ. Φιλη χαρα ,χαθηκα γιατι βολταρω συνεχεια.

Μ' εχει πιασει συγκρυο τωρα που πλησιαζει ο χειμωνας και στενοχωριεμαι μες στο σπιτι....Μπαινω συνεχεια και διαβαζω ομως, το εχω μονιμως συνδεδεμενο.

τελικα τυχερη αυτη η μικρουλα....εχει οντως 4 καλα διαθεσιμα αχχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...