Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κλεισαμε 3 χρονια θηλασμου κ 17 μηνες tandem !!!


Recommended Posts

Ax βρε Gemakoal μου μπραβοσου και σ'ευχαριστουμε που μας ενθαρρυνεις! Εχω φτασει το 7μηνο καιοσο παει πορωνομαι ακομη περισσοτερο!Νομιζω πως θηλαζοντας βιωνω τη μητροτητα σε ολο της το μεγαλειο!Ετσι οπως το χω τωρα στο μυαλο μου, θελω ο γιοκας μου να αποθηλασει μονος του...

Φανταζομαι οτι το ταντεμ ειναι ακομη πιο εντονη εμπειρια.Αν θελεις πες μας λιγα λογια για το πως ειναι. Αν μπορεις φυσικα να το περιγραψεις με λογια...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


Ax βρε Gemakoal μου μπραβοσου και σ'ευχαριστουμε που μας ενθαρρυνεις! Εχω φτασει το 7μηνο καιοσο παει πορωνομαι ακομη περισσοτερο!Νομιζω πως θηλαζοντας βιωνω τη μητροτητα σε ολο της το μεγαλειο!Ετσι οπως το χω τωρα στο μυαλο μου, θελω ο γιοκας μου να αποθηλασει μονος του...

Φανταζομαι οτι το ταντεμ ειναι ακομη πιο εντονη εμπειρια.Αν θελεις πες μας λιγα λογια για το πως ειναι. Αν μπορεις φυσικα να το περιγραψεις με λογια...

 

καλε κοριτσιαααααααααα......χαθηκα πολυ καιρο οοοοοοο!!! τι κανετε ???/ ποιες συνεχιζεται να θηλαζετε ?? ποιες κανατε κ αλλο μωρακι ????

 

αχ μακραι να μαθω νεα σας !!!!!

 

σας φιλω

 

 

εμεις στματησαμε πριν κλεισει η μεγαλη τα 4 ετη !!!!

μαζι και ο μικρος , 2μιση σχεδον .....

 

μου λειπειειειειει ο θηλασμος!!!!!!!!1 ειμαι τρελληηηηηη ?????χαχαχαχαα

 ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟ 8-5-07 ΕΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 5-12-08 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ !!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

στο ευχομαι !!!!

 

να χαιρεσαι το μωρακι σου

 

Πρίν 1,5 χρόνο μου το είχες ευχηθεί.......

Ε λοιπόν 2 χρόνια μετά το ποστ που σου είχα κάνει θα πάρω αγκαλιά την Σταχτοπόυτα μου και θα την θηλάσω στο ένα στήθος...Στο άλλο θα είναι το γιοκαρίνι μου που τότε θα είναι 2,5!!!!

Ναι θα το κάνω......................

 

 

 

Και ότι σκεφτόμουν να ρωτήσω τι θα πρέπει να ξέρω για το ταντεμ....Εννοώ πως γίνετε αφού θα γυρίσω στο σπίτι τι γίνετε με τις εναλλαγές στο στήθος?

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κι εγω ακριβως στην ιδια θεση με την απο πανω μου:P

Ναι πες μας πες μας,να μαθουμε κι εμεις λιγο απο την εμπειρια σου,το πρακτικο μερος!!!!

DlkKp2.png

 

 

aoJjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...