Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μήνυμα σε κάθε Big Brother του Parents


vasdeli

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 242
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    Aeriko 21 δημοσιεύσεις

  • culte

    culte 17 δημοσιεύσεις

  • SKEK

    SKEK 17 δημοσιεύσεις

  • Access

    Access 16 δημοσιεύσεις

σας εχω πει οτι καθε δευτερα και παρασκευη εχω μαθημα μ εναν τυπο, ιδιος ο αντυ γκαρσια?

 

μερες τωρα προσπαθω να βρω ενα τοπικ, να πω τον πονο μου, επιτελους βρηκα...

 

ζω ενα δραμα, μιλαμε ο τυπος ειναι θεος!!! :cry:

 

αγάπη μου τι περνάς και συ!!!! :P

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Thus, the "corrected" form of the phrase, "Voulez-vous vous coucher avec moi?" actually means "Do you want to go to bed with me?" and contains none of the sexual connotations of the original, similar to the situation in English slang between "going to bed with me" and "sleeping with me".

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Thus, the "corrected" form of the phrase, "Voulez-vous vous coucher avec moi?" actually means "Do you want to go to bed with me?" and contains none of the sexual connotations of the original, similar to the situation in English slang between "going to bed with me" and "sleeping with me".

αααααααααααααααααααααααααααααααααα οκ δεν περιέχει κανένα sexual connotations of the original phrase :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεεεεεεερα.Μεχρι να διαβασω ολες τις σελιδες για να πιασω τι γινεται πιστευα οτι θα κλειδωθει το θεμα και δεν θα προλαβω να πω και εγω τον πονο μου...μπουχουχου

Αλλα προλαβα νιανιανια...!!τελικα εχετε πολυ πλακα εδω μεσα μου φτιαξατε τη μερα αφου για αλλη μια φορα ξυπνησα με ακεφιες αφου ενας ακομα μηνας πηγε χαμμενος..

θελω να με ενημερωνετε με πμ καθε φορα που εχουμε ξεκατινιασμα και δεν τοπαιρνω χαμπαρι να μπαινω να γελαμε και λιγακι:roll::o

Link to comment
Share on other sites

μου λεει στο πρωτο μαθημα "μιλαμε στον ενικο ή τον πληθυντικο?" και του απανταω "στον πληθυντικο βεβαια, αλλιμονο......" :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

:lol: όοοοχι, έπρεπε να του πεις "γιου καν κολ μι λιτλ πίνατ", η σοβαρότητα θα μας φάει...

 

Άντε καλέ κοντζάμ άντρας και τώρα μαθαίνει αγγλικά??? Να δούμε... Κανένας χαζός θα'ναι, μην ασχολείσαι...

έτσι. Δε μπορεί, κάποιο ελάττωμα θα έχει. Ο ωραιότερος άντρας που έχω δει ποτέ μου, άνοιγε το στόμα του και έβγαιναν βατράχια...

Link to comment
Share on other sites

α και για να το ξεκαθαρίσουμε...δεν ορμάμε να υπερασπιστούμε μέλος, αλλά το φόρουμ στο οποίο φιλοξενούμαστε οκ;

 

 

ασχετο με το ολο θεμα , αλλα μιας και ειδα την λεξη , να πατησω πανω στο μηνυμα σου και να αναφερω γενικα ,

 

"φιλοξενια" νομιζω εδω μεσα δεν ειναι , μιας και υπαρχουν διαφημισεις .. ;)

αν δεν υπηρχαν τοτε ναι ....

12/7/10 my princess was born !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπεεεεεεερα.Μεχρι να διαβασω ολες τις σελιδες για να πιασω τι γινεται πιστευα οτι θα κλειδωθει το θεμα και δεν θα προλαβω να πω και εγω τον πονο μου...μπουχουχου

Αλλα προλαβα νιανιανια...!!τελικα εχετε πολυ πλακα εδω μεσα μου φτιαξατε τη μερα αφου για αλλη μια φορα ξυπνησα με ακεφιες αφου ενας ακομα μηνας πηγε χαμμενος..

θελω να με ενημερωνετε με πμ καθε φορα που εχουμε ξεκατινιασμα και δεν τοπαιρνω χαμπαρι να μπαινω να γελαμε και λιγακι:roll::o

 

Καλά βρε κοπελιά, τώρα ξύπνησες?? Νυχτερινός σεκιούριτι δουλεύεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...