Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Τα μάτια μου είχαν κολλήσει σε ένα πλασματάκι στην γωνία κάτω από μια λάμπα σε ένα πυρεξάκι που το καθάριζε η βοηθός από τις βλέννες και που άρχισε σχεδόν αμέσως να κλαίει κι εγώ λαχανιασμένη ακόμα από το σπρώξιμο άρχισα να κλαίω μαζί του από συγκίνηση και από δέος. Δεν μπορούσα να πιστέψω πως αυτό το θαύμα ήταν τόσο καιρό μέσα μου! 2.900γρ. 49εκ., τόσο γεννήθηκε το θαύμα μου, η μπουμπού μου, ο έρωτάς μου, το λίγο από μένα και λίγο από εκείνον που αγαπώ! Ήταν 12.20 το μεσημέρι. Το τύλιξαν σε ένα πανί και το έβαλαν πάνω στο στήθος μου ενώ κλαίγαμε κι εγώ κι αυτό κι αμέσως σταματήσαμε και οι δύο κι εγώ χαμογελούσα ευτυχισμένη και του χάϊδευα το χεράκι με φόβο μήπως το χαλάσω τόσο εύθραυστο που έμοιαζε. Δεν το περίμενα τόσο όμορφο, τόσο ανώδυνο και τόσο μαγικό! Είναι το πιο σημαντικό πράγμα που έχω κάνει στην ζωή μου και όλα πια φαντάζουν ανούσια πριν από αυτό. Ποιές σπουδές, ποιά πτυχία, ποιά δουλειά...; Όλοι μας υποδέχτηκαν με ενθουσιασμό στο "press room", ακόμη κι πεθερά μου πρόλαβε να φτάσει. Είπα στον άντρα μου που με φίλησε ότι δεν ήταν τίποτα και πάμε για το επόμενο μωρό. Όλοι είπαν ότι έμοιαζα σαν να μην είχα γεννήσει, ξεκούραστη, γεμάτη ενέργεια και χαρούμενη. Πώς να μην ήμουν...

39of6754xr8myz8h.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτά τα όμορφα! Εύχομαι και σ' εσάς τα καλύτερα! Περιμένω σχόλια, ερωτήσεις και σύντομα θα σας πω και για τα μετά που εξακολουθούν να είναι όμορφα αλλά πολύ απαιτητικά! Για δυνατούς λύτες...Φιλιά!

39of6754xr8myz8h.png
Link to comment
Share on other sites

Nα σου ζήσει να είναι χιλιόχρονη και καλότυχη! Με ταξίδεψες 3,5μήνες πριν που γέννησα και εγώ τον αγγελό μου........ Βέβαια εγώ δεν τον γέννησα σε μισή ώρα όπως εσύ μας πήραν κάτι ώρες αλλα θα περίμενα και μέρες για τον έβλεπα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο Σοφακι μας.. Πολυ πολυ ομορφα!!! Οπως ακριβως πρεπει να ειναι!!! Να στε καλα κ να τη χαιρεστε καθε στιγμη της ζωης σας!!!!

...τρεις και το λουρι της μανας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 εβδομάδες μετά...
  • 9 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...