Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φθινοπωρινή Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη!!


daffy

Recommended Posts

Αχχχ ακόμη χειρότερα για μας!!!!!! Δεν την πρόλαβα την μικρούλα μου και σήμερα είναι με πυρετό και αυτή!!!!! Γμτ. :( Ευάκι μη στεναχωριέσαι κοπέλα μου μόλις γίνουμε και εμείς καλά (οικογενειακός) θα κανονίσω καινούργια συνάντηση. Άλλωστε τα κορίτσια μου το έχουν υποσχεθεί ότι θα γίνει νέα συν. και με εμάς μαζί :P.

Σέφι μου χρόνια πολλαααααααααααααααααααααααααα, και διπλά να χαίρεσαι τη γιορτούλα σου και τον γιόκα σου.

myangel άστα τα έπαιξα εγώ και τους κόλλησα όλους!!!!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω μέχρι την επόμενη εβδομάδα να έχουμε συνέλθει οικογενειακός γιατί έχουμε και μετακόμιση μέσα σε αυτό το χάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Φιλάκια πολλά σε όλες :P

 

 

Αλεξία μου σ'ευχαριστούμε πολύ πολύ πολύ για τις ευχές σου (αν και ήθελα να είστε και εσείς στην παρεούλα μας σήμερα) εύχομαι γρήγορη ανάρρωση και σε σένα αλλά και στην ζουζούνα σου και μη στεναχωριέσαι για την συνάντηση γιατί σου υπόσχομαι οτι σύντομα

θα κανονίσουμε άλλη.....

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 72
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

sefi είδα το σήμερα και μπερδεύτηκα - για σήμερα είναι η συνάντηση???

εμείς τελικά Παρασκευή δε μπορούμε - αλλά για καλό λόγο!! έχουμε την τελικη συνάντηση για το νέο μας σπίτι!!!!!!!!!!!!!!!

καλημέρα σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

sefi είδα το σήμερα και μπερδεύτηκα - για σήμερα είναι η συνάντηση???

εμείς τελικά Παρασκευή δε μπορούμε - αλλά για καλό λόγο!! έχουμε την τελικη συνάντηση για το νέο μας σπίτι!!!!!!!!!!!!!!!

καλημέρα σε όλους!!

 

όχι κούκλα μου,αύριο είναι η συνάντηση με τα κορίτσια και τα ζουζούνια μας

στην Αλεξία αναφερόμουν για την γιορτή μου που είναι σήμερα

και....καλορίζικο το νέο σπίτι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

όχι κούκλα μου,αύριο είναι η συνάντηση με τα κορίτσια και τα ζουζούνια μας

στην Αλεξία αναφερόμουν για την γιορτή μου που είναι σήμερα

και....καλορίζικο το νέο σπίτι!!!!!!!!

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ

και θετική σκέψη κοπελιά!!! μην το ξεχνάς ποτέ αυτό!!!

χχχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σέφη, Αλεξία και Λίνα σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας !!!

Λίνα με το καλό και δικά σας παρ' όμοια νέα ... :wink:

 

Σέφη μου Χρόνια Πολλά και για τους δύο σας κορίτσι μου !!!

να σας χαιρόμαστε και να είστε γεροί και ευτυχισμένοι !!!

 

όσο για την αυριανή συνάντηση ακόμα προβληματίζομαι γιατί εκτός του οτι πρέπει να προσέχω τις ιώσεις (που άρχισαν ήδη να κυκλοφορούν :-() σήμερα πήγα σε μια συνάντηση για δουλειά και έγινα χώμα από την κούραση ... :roll: ... ίσως γιατί έχω χαμηλό αιματοκρίτη ... θα δω τελευταία στιγμή

age.png
Link to comment
Share on other sites

Για να ξεσηκώσω όσες προβληματίζονται και είναι της τελευταίας στιγμής,

:):):):):):), θα σας πω ότι χτες το απόγευμα μίλησα με την υπεύθυνη του παιδότοπου και μου είπε ότι θα μας κάνει τα τραπεζάκια σε παρεϊστικο στυλ και θα έχει αρκετές κοπέλες για τα παιδιά.

Ο παιδότοπος είναι πολύ ωραίος, (έχω ξαναπάει), και ο χώρος των γονιών πολύ ωραίος επίσης.

 

Λοιπόν η μέρα είναι τέλεια.... Ξεσηκωθείτε..... Αφήστε τα αυτοκίνητα σας σπίτι....πάρτε λεωφορείο... άλλωστε που να βρείτε παρκάρισμα στο κέντρο της πόλης, παρασκευή απόγευμα.......βάλτε το πιο καλό σας χαμόγελο....όχι αυτό (σε βλέπω), το άλλο το καλύτερο..... και ελάτε.............. Θα πάρω παρουσίες..... μετά τις 630 κόβεστε.......

 

Φιλάκια .....

Link to comment
Share on other sites

Daffy, βάλε μας απουσία. Και εμείς μάλλον δε θα έρθουμε. Η μικρή έπαθε ωτίτιδα και βεβαίως δεν έχει καθόλου καλή διάθεση.

Αν το απόγευμα αισθάνεται καλύτερα, ίσως περάσουμε μια βόλτα.

 

Σέφη, χρόνια πολλά για χθες.

Νανώ, με το καλό το καινούριο μωράκι.

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπρε daffy μου τι με κάμνεις ...... :lol: :lol: :lol:

 

πολύ θέλω να σας δω γιατί σας πεθύμησα

αλήθεια, αν νιώθω καλά θα βάλω τα δυνατά μου και θα σας έρθω ... :D

 

danae μου σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου !!!

age.png
Link to comment
Share on other sites

Μη βιαστεις να μας βαλεις απουσια εμεις θα ειμαστε εκει κατα τις 7:00 ελπιζω....πρωτη φορα θα παρω λεωφορειο και με τις δυο ζουζουνες μαζι για χαρη σας!Ο Θεος βοηθος!:P

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσαρες τα λεμε το απογευμα ..............................

 

 

Νανοο μου πολυ χαρηκα για σενα μπραβοοοοοοο συγχαρητηρια και με το καλοοο

 

Μιτακι μου περαστικουλια σου θα ηταν καλη ευκαιρια να σε βλεπαμεε

 

Περαστικα και στην μικρουλα σου δαναη μου.

 

Μαρτζιο αντε να γνωρισουμε και τις τσουπρες σου.

 

Ευακι μην στεναχωριεσαι κοριτσακι μου καλο στην επομενη συναντηση. Μολις διαβασα αυτα που εγραψες .. η ωρα ιδια η μερα ιδια ε δεν γινοταν να ειναι και ο τοπος ιδιος??

χαχα

 

φιλακια στις υπολοιπες και θα τα πουμε απο κοντα σε 3 ωρες ....

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε κορίτσια πέστε και σε μας τα καημένα που δεν ήρθαμε!!!!!! Ελπίζω να ήπιατε εκείνο το τσαγάκι στην υγειά μου!!!!!!

 

Myangel μπράβο συγχαρητήρια, καλορίζικο :P. Πολύ χάρηκα. Τώρα πότε με το καλό θα πάτε στο καινούργιο σας σπιτάκι???

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύετε ε??? χαχαχαχα

:P:p:p:p:p:p

 

Άντε να σας πω...

Για άλλη μια φορά περάσαμε υπέροχα!! Τα είπαμε, γελάσαμε, τα παιδιά παίξανε.

Όλα πολύ καλά.

Ο παιδότοπος πολύ καλός με πολλές κοπέλες.

 

Άντε στην επόμενη τώρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας πω εγω λοιπον για να μην εχετε αγωνια,περασαμε πολυ ωραια αν και ειχαμε αρκετες απωλειες (ατιμες ιωσεις) αλλα οσες ημασταν τα ειπαμε,γελασαμε και τα παιδια το ευχαριστηθηκαν.Ο παιδοτοπος ηταν πολυ καλος γιατι ειχε πολλες κοπελες και εμενα η φυλαξη με εντυπωσιασε (σπανια σε παιδοτοπο να τους ταιζουν και το τοστακι ).Οι δικες μου δε που μπηκαν και σε λεωφορειο για να πανε ηταν μες στον ενθουσιασμο,νομιζαν οτι παμε εκδρομη:-D

z1QBp3.png UKB8p3.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλες μου καλές,

 

και οι δικές μου εντυπώσεις από τον παιδότοπο είναι πολύ καλές. Πολύ προσεγμένος χώρος για μικρά παιδάκια, με εξαιρετικό προσωπικό, αλλά χωρίς παρκάρισμα! Δεν ξέρω βέβαια, τι γίνεται με το τσιγάρο, γιατί σε 2 τραπέζια κάποιοι κάπνιζαν, ενώ οι δικές μας μανούλες έβγαιναν έξω από το χώρο αυτό για να καπνίσουν.

 

Κατά τ' άλλα, χάρηκα πολύ που ξαναβρεθήκαμε, αν και φυσιολογικό οι απώλειες αυτήν την εποχή. Τα παιδάκια μας πιστεύω διασκέδασαν αρκετά.

 

Ευχές για καλή ανάρρωση στα αρρωστούλικα παιδάκια και μανούλες, καλή εγκυμοσύνη nano, καλορίζικο το νέο σπιτικό Αλεξία!

 

Φιλάκια πολλά σε όλες!

line_m123_beg_41_time_1154491200_text_cf20eaeffdeaebeff220eceff520e5dfede1e9.gif line_m121_beg_39_time_1200114000_text_2e2eeae1e920e720eaeff5eaebdff4f3e120eceff5.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευχές για καλή ανάρρωση στα αρρωστούλικα παιδάκια και μανούλες, καλή εγκυμοσύνη nano, καλορίζικο το νέο σπιτικό Αλεξία!

 

Φιλάκια πολλά σε όλες!

 

Καλημέρα ποπολινάκι μου, ( σε πεθύμησα ), ευχαριστώ πολύ (εγώ μετακομίζω στο πατρικό μου η myangel αγόρασε καινούργιο σπιτάκι) αλλά δεκτές οι ευχές μιας που και εγώ πάω σε καινούργιο σπιτάκι (καλά ελαφρός μεταχειρισμένο ;)). Ελπίζω να τα πούμε σύντομα.

Το κοριτσάκι μου είναι όλη μου η ζωή

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμένα κούκλες

όντως ο παιδότοπος ήταν πολύ καλός,προσεγμένος,με κοπέλες που στην κυριολεξία ασχολούνται με το παιδί,ακόμη και στο φαγητό!!!!!

Η αίθουσα του καφέ πολύ ζεστή,με ωραία μουσική,πολύ παρείστικη!!!!

Οι απώλειες βέβαια ήταν αρκετές αλλά μικροί-μεγάλοι περάσαμε πολύ ωραία,ο Θωμάς μου δεν ήθελε να φύγει και για να τον δελεάσω πήραμε τα πατατάκια μας σε χαρτοπετσέτα να τα φάμε στο δρόμο -το τοστ δεν μας ενδιέφερε που το αφήσαμε,τα πατατάκια όμως......

Άντε κορίτσια σιγά σιγά να οργανώσουμε την επόμενη για να έρθουν και όσες μανούλες δεν μπόρεσαν να έρθουν (Αλεξία μου εύχομαι να είσαι αρκετά καλύτερα)

Link to comment
Share on other sites

κου κου τσάααααα!!!

τι κάνετε???? εύχομαι να είστε καλύτερα από εμάς γιατί εμείς και πιο συγκεκεριμένα ο μικρός αρρρώστησε λιγάκι και είμασταν λίγο αρρωστούληδες.... ελπίζω μόνο να μην κόλλησε καμμία.... για όσες φοβόταν μιλάω

σύντομα να το επαναλάβουμε γιατί εγώ πήγα νωρίς έφυγα .. φιλιά σε όλες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αγαπητά μέλη γειά σας!

 

το θέμα αυτό έχει κλειδωθεί.

Το αντίστοιχο θέμα βρίσκεται πλέον στο ParentsCafe.gr

 

Για να μεταφερθείτε εκεί, πατήστε σε αυτό το σύνδεσμο

 

http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3'>http://www.parentscafe.gr/forumdisplay.php?f=3

 

 

θα σας οδηγήσει στο νέο φόρουμ, στο οποίο μπορείτε

είτε να κρατήσετε τον υπάρχον λογαριασμό σας/να τον μετονομάσετε

είτε να δημιουργήσετε καινούριο λογαριασμό.

 

Τα φόρουμ έχουν ξεχωριστές βάσεις δεδομένων και οι δημοσιεύσεις σας, ακόμα και αν κρατήσετε το ίδιο όνομα χρήστη, δεν θα συνδέονται μεταξύ τους.

 

To ParentsCafe.gr δημιουργήθηκε απο τους διαχειριστές του Parents.gr (ΕΕΕΓ) έτσι ώστε να εξυπηρετήσει τις ανάγκες των μελών για διασκέδαση και ψυχαγωγία, οι οποίες δεν ήταν δυνατόν να καλυφθούν απο την ΕΕΕΓ και την ιστοσελίδα parents.gr για οικονομικούς λόγους/λόγους του καταστατικού της. (Διαχειρίστρια του parentscafe.gr είναι η Μ.Στυλιανάκη, το parentscafe.gr όμως, δεν ανήκει στην ΕΕΕΓ)

 

Έτσι ώστε να γράψετε σε αυτό το τόπικ που παραθέτουμε,

θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τον λογαριασμό σας στο http://www.parentscafe.gr

 

- μέσω του εμαιλ που θα σας αποσταλεί ( η πιο σύντομη μέθοδος )

ή

- μέσω ειδοποίησης στον administrator(at)parents.gr

με το εξής κείμενο

"Διατηρώ τον εξής λογαριασμό με όνομα χρήστη : .... και θα ήθελα να μου τον ενεργοποιήσετε και στο parentscafe.gr / θα ήθελα να μου τον ενεργοποίησετε και στο parentscafe.gr και να μετονομάσετε και σε .....(νέο όνομα χρήστη) "

 

Η αλλαγή αυτή είναι απαραίτητη για την καλή λειτουργία του parents.gr σαν ενημερωτικό εργαλείο για τους γονείς και καθιστά δυνατή την συνέχιση της λειτουργίας του site.

Η βάση δεδομένων του parents.gr δεν μπορεί πλέον να δεχτεί τις δημοσιεύσεις ψυχαγωγικού χαρακτήρα και έτσι πλέον το περιεχόμενο που είναι ψυχαγωγικό ενώ και κείμενα/τόπικ κοινωνικής δικτύωσης έχουν μεταβιβαστεί στο νέο site το οποίο βρίσκεται σε άλλο σέρβερ και έχει την δική του ξεχωριστή βάση δεδομένων.

 

Περισσότερα για αυτό θα μπορέσετε να διαβάσετε εδώ:

(παλιότερος σύνδεσμος που βρίσκεται στις ανακοινωσεις και πρωτο ανακοινωνε αυτη την αλλαγή)

 

Παρακαλούμε μην ανοίγετε στο parents.gr νέα παρεμφερή θέματα καθώς θα κλειδώνονται απευθείας

 

ευχαριστούμε!

__________________

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...