Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κλήρωσης Μαίου-Ιουνίου 2009 !


Recommended Posts

Η κλήρωση του Μαίου Ιουνίου θα γίνει την Πέμπτη, 25 Ιουνίου, μέσω του ίντερνετ, απο την Μ. Στυλιανάκη, διαχειρίστρια της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων).

 

Θα χρησιμοποιηθεί το πρόγραμμα Oovoo, (www.oovoo.com) το οποίο επιτρέπει την ταυτόχρονη παρακολούθηση της εικόνας βίντεο απο 3 χρήστες.

Οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να κατεβάσει το πρόγραμμα αυτό απο την ιστοσελίδα http://www.oovoo.com/download (για λειτουργικά συστήματα Microsoft Windows 2000, XP or Vista, ή Tiger, Leopard (OSX 10.4 and up) ), είναι νόμιμη και δωρεάν η εγκατάστασή του και λειτουργεί και ταυτόχρονα με την υπηρεσία του Msn messenger χωρίς να δημιουργεί προβλήματα στο λογισμικό του Η/Υ.

 

παρακαλούνται τα μέλη που έχουν λογαριασμό oovoo και θα είναι διαθέσιμα τις πρωινές ώρες, έτσι ώστε να παρακολουθήσουν την κλήρωση, να στείλουν πμ στους διαχειριστές ή στην Μαρία Στυλιανάκη, δίνοντας το username τους (το username που έχουν στο πρόγραμμα Oovoo).

 

Είναι απαραίτητο όποιος θέλει να συμμετάσχει σε αυτή την διαδικασία, να διαθέτει γρήγορη σύνδεση στο ίντερνετ, έτσι ώστε να λαμβάνει την εικόνα σε αληθινή ταχύτητα και να μην υπάρχουν διακοπές στην λήψη.

 

Η ώρα στην οποία θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση θα είναι στο διάστημα 11.30-13.30 πμ., ανάλογα με την δυνατότητα των μελών που θα παρακολουθήσουν.

 

Η διαδικασία διαρκεί περίπου 20 λεπτά.

 

το παρόν θα ανακοινωθεί και το πρωί της Τετάρτης στο Chat έτσι ώστε όποιος είναι online, αν θέλει, να μπορεί να συμμετάσχει στην διαδικασία.

 

 

Σημείωση:

όποιος συμμετέχει ΔΕΝ χρειάζεται να έχει καμερα ή μικρόφωνο, απλώς βλέπει - και επιβεβαιώνει γραπτώς μέσω του παραθυρου που ειναι ανοιχτό, αυτό που βλέπει.

 

στείλτε με πμ το όνομα χρήστη σας στο oovoo έτσι ώστε να σας "προσκαλέσουν" την ώρα της κλήρωσης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Set #1:

276, 130, 71, 249, 228, 221, 118, 223, 206, 289

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

Set #2:

195, 257, 13, 176, 42, 98, 111, 21, 15, 77

 

-----------------------------------------------------------------------

 

Set #3:

192, 103, 89, 97, 354, 101, 152, 122, 279, 128

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δείτε εδώ λεπτομέρειες για το πως απο αυτά τα νούμερα θα βγουν οι νικητές.

 

Θα ανακοινωθούν απο τον administrator αύριο καθώς πρώτα πρέπει να ελεγχθούν και όσον αφορά ipconflict κτλ.

 

Οι νικητές θα ειδοποιηθούν με εμαιλ και με πμ.

 

 

1. 276,

2. 130,

3. 71,

4. 249,

5. 228,

6. 221,

7. 118,

8. 223,

9. 206,

10. 289

 

 

τα νούμερα/δημοσιεύσεις αυτές είναι η πρώτη σειρά νικητών.

 

θα ελέγξουμε ποιά μέλη δεν έχουν δηλώσει για τα συγκεκριμένα δώρα,

 

Εάν το μέλος που κέρδισε το δώρο1. δεν δήλωσε συμμετοχή για το δώρο 1. θα μπεί το αμέσως επόμενο στην σειρά μέλος, το οποίο έχει δηλώσει ενδιαφέρον.

 

πχ αν απο το 2-5 δεν εχουν δηλώσει συμμετοχή για αυτο το νουμερο

αλλά το 6 έχει κερδίσει, τότε θα μπεί ο αριθμός του 6. στην θέση 1.

 

Ο αριθμός που ήταν στην θέση 1. θα πάει στην θέση 6. ή στην όποια κενή θέση δημιουργήθηκε απο αυτή την αλλαγή.

 

 

Επίσης

θα πραγματοποιηθεί αργότερα σήμερα απο τους admins έλεγχος των δημοσιεύσεων (ip) των νικητών και των αναπληρωματικών, και τότε θα δημοσιευτεί η οριστική λίστα τον ονομάτων των μελών που κέρδισαν, ενώ θα ειδοποιηθούν και μέσω πμ και εμαιλ.

 

 

Εάν σε κάποιο μέλος διαπιστώνεται ip conflict ή κάτι παρόμοιο για την συγκεκριμένη δημοσίευση ή γενικότερα θα χάνει την συμμετοχή του και θα επιλέγεται ο αντίστοιχος αριθμός της δευτερης σειράς.

 

πχ αν ο 7. 323 δείχνει να έχει ip conflict θα χρησιμοποιηθεί ο έβδομος αριθμός

της δεύτερης σειράς δηλαδή το 70 .

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Doro 1 #276 anouk

Doro 2 #249 MaryAnn

Doro 3 #71 evie

Doro 4 #130 νούφαρο

Doro 5 #228 eleftheriak

Doro 6 #220 BEBE

Doro 7 #137 valiagz

Doro 8 #223 dina27

Doro 9 #257 Silo

Doro 10 #13 ΚΥΡΙΑΚΗ_

 

Οι νικητές της κλήρωσης!!

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

 

(θα ειδοποιηθούν με πμ και με εμαιλ)

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και στους υπόλοιπους νικητές!!!!Μιας και είναι η πρώτη φορά που κερδίζω θα ήθελα να ρωτήσω πως θα παραλάβω το δώρο μου!!! Που θα δώσω τα στοιχεία μου κλπ.

και πάλι σας ευχαριστώ!!!! :)

WqOQp2.png KyXNp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και στους υπόλοιπους νικητές!!!!Μιας και είναι η πρώτη φορά που κερδίζω θα ήθελα να ρωτήσω πως θα παραλάβω το δώρο μου!!! Που θα δώσω τα στοιχεία μου κλπ.

και πάλι σας ευχαριστώ!!!! :)

το ιδιο και εγω
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πιστεύω ότι θα μας ενημερώσουν κάποια στιγμή έτσι?Κι εγώ πρώτη φορά κερδίζω!!!!Αν ήταν να μας έλεγε κάποια κοπέλα που είχε κερδίσει σε προηγούμενη κλήρωση!!

WqOQp2.png KyXNp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας,

 

εκ παραδρομής ξεχάστηκε απο τους αδμιν να τοποθετηθεί η φράση

 

"Έτσι ώστε να παραλάβετε το δώρο σας παρακαλούμε στείλτε στο εμαιλ administrator(at)parents.gr

ένα επίθετο και τηλέφωνο έτσι ώστε να τα προωθήσουμε στην εταιρεία η οποία θα επικοινωνήσει μαζί σας για να σας στείλει το δώρο "

 

 

οπότε στέλνετε απλώς εμαιλ με όνομα κ τηλέφωνο και το προωθεί ο αδμιν στην εταιρεία.

 

παρακαλώ την anouk να στείλει επίσης εμαιλ στον αδμιν για να της απαντηθεί το ερώτημα απο εκεί !

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

 

Ζητούμε συγνώμη για το μπέρδεμα,

είχαν αντιστραφεί τα μέλη που κέρδισαν το δώρο 1 και το δώρο 3.

 

Doro 1 #71 evie

Doro 2 #249 MaryAnn

Doro 3 #276 anouk

 

 

 

 

αυτή είναι η σωστη σειρά των νικητών όσον αφορά το δώρο 1 και το δώρο 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

γειά σας,

 

αν μπορείτε στείλτε εμαιλ στο administrator(at)parents.gr

με την ημερομηνία περίπου του αρχικού σας εμαιλ, όπου στείλατε τα στοιχεία σας (όνομα και τηλέφωνο για να προωθηθούν στην εταιρεία).

Για συντομία παραθέστε το μύνημα αυτό έτσι ώστε να μπορέσουν οι τεχνικοί να δούν τι συνεβη.

περεταίρω επκοινωνία για το θέμα θα πραγματοποιηθεί μέσω εμαιλ στον λογαριασμό εμαιλ που έχετε δηλώσει στο φόρουμ,

 

ευχαριστούμε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Doro 1 #276 anouk

Doro 2 #249 MaryAnn

Doro 3 #71 evie

Doro 4 #130 νούφαρο

Doro 5 #228 eleftheriak

Doro 6 #220 BEBE

Doro 7 #137 valiagz

Doro 8 #223 dina27

Doro 9 #257 Silo

Doro 10 #13 ΚΥΡΙΑΚΗ_

 

Οι νικητές της κλήρωσης!!

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

 

(θα ειδοποιηθούν με πμ και με εμαιλ)

 

 

ευχαριστω!!!!!πως θα το παραλαβουμε το δωρακι??????????????/

 

ήρθες στη ζωή μου και νιώθω να ζώ ξανά...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σε όλους. Δεν ξέρω αν είμαι off topic, μα θα ήθελα να μάθω πότε θα γίνουν νέοι διαγωνισμοί (Ιουλίου-Αυγούστου έγιναν?). Ευχαριστώ κ συγνώμη εάν είμαι εκτός θέματος.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...