Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

10-11-2008 / ''ΜΗΤΕΡΑ'' / δωμάτιο 216


Recommended Posts

10 Νοεμβρίου 2008... Τί μέρα κι αυτή... :)

 

Άραγε είναι καμιά από τις τρείς συγκατοίκους μου απ' το δωμάτιο 216 του ''ΜΗΤΕΡΑ'' στο φόρουμ ?

 

Πολύ θα ήθελα να τα πούμε !!!

 

 

 

edit admin αφαιρεθηκε η φωτό μετά απο παράκληση του μέλους mama21

line_m121_beg_40_time_1226293200_text_ef20ecf0e5ecf0dceaeff220e5dfede1e920eae9fcebe1f2.gif71650c2s4z65rli.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συνεχίζεις να με ενοχλείς, έτσι? Τρέχει κάτι μαζί μου?

Μην ξανασχοληθείς με μένα άμα δεν σου αρέσω και τις υποδείξεις σου να τις στείλεις στον ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ, κατάλαβες?

 

Να σου θυμήσω και τον κανονισμό του φόρουμ που δε βλέπω να τον διάβασες ποτέ:

 

''Απαγορεύονται παρατηρήσεις, τα σχόλια και συστάσεις προς άλλα μέλη σχετικά με την συμπεριφορά και συμμετοχή τους στο forum.

Υπεύθυνοι για αυτό είναι αποκλειστικά και μόνο οι Διαχειριστές''.

 

Κατάλαβες dora? ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ !

Κι όσο κι αν προσπαθείς να παραστήσεις τον διαχειριστή εδώ μέσα, δεν είσαι, γι' αυτό τα παράπονά σου στον υπεύθυνο και όχι στο τόπικ μου !

 

Όσο για τη μήνυση, αυτό αφορά εμένα, τις εικονιζόμενες και τον Διαχειριστή, αν ισχύει αυτό που λες δηλαδή, γιατί εγώ δεν είδα κανέναν τέτοιο κανονισμό...

Λες να μου διέφυγε? Μπορεί !

Πάντως δεν αφορά εσένα, σου ξαναλέω:

''Απαγορεύονται παρατηρήσεις, τα σχόλια και συστάσεις προς άλλα μέλη σχετικά με την συμπεριφορά και συμμετοχή τους στο forum.

Υπεύθυνοι για αυτό είναι αποκλειστικά και μόνο οι Διαχειριστές''.

 

Γι' αυτό αν έχεις να πεις κάτι καλό πες το και άσε τις υποδείξεις κατά μέρος.

Στο λέω, δεν θα σπαταλήσω άλλο το χρόνο μου μαζί σου, έχω καταλάβει τί αισθήματα τρέφεις για μένα από τότε που δεν ''έκατσε'' η συνάντηση.

 

Αλλά ως εδώ ! Όπως εγώ δεν σου ξαναέστειλα κανένα μήνυμα μη μου ξαναστείλεις κι εσύ.

Δεν μπορώ να σε υποχρεώσω, αλλά σίγουρα μπορώ να στείλω ένα μήνυμα στον Διαχειριστή ώστε να παραπονεθώ για τη δεικτική συμπεριφορά σου απέναντί μου.

Ήδη το έκανα.

 

Μη δίνεις συνέχεια και σεβάσου ότι δεν θέλω καμία επαφή μαζί σου.

 

Καλό απόγευμα

line_m121_beg_40_time_1226293200_text_ef20ecf0e5ecf0dceaeff220e5dfede1e920eae9fcebe1f2.gif71650c2s4z65rli.gif
Link to comment
Share on other sites

αχ ειστε πολυ γλυκες αλλα και εγω πραγματικα να ημουν μια απο τις συγκατοικους σου θα με ενοχλουσε πολυ αυτη η φωτο...

δεν ξερω τι εχει ηδη παιχτει με την αλλη κοπελα αλλα για καλο νομιζω το ειπε οπως και εγω.

να χαιρεσαι το μωρακι σου.

και εγω στο μητερα γεννησα. πως σου φανηκε;

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τις προλαλήλασες...

Δε θα ήθελα με τίποτα να ανεβαίνει στο ιντερνετ φωτο μου χωρίς την έγκρισή μου.

 

Να χαίρεσαι κι εσύ και οι συγκάτοικές σου τα παιδάκια σας κι εύχομαι να ξανασυναντηθείτε να θυμηθείτε τα παλιά! :)

Να σε ξυπνάει ότι ονειρεύεσαι...

8pvzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να αφαιρεσεις την φωτο. Δεν θελει ο καθενας να βγαινει το προσωπο του στο ιντερνετ και ειδικα εν αγνοια του.

Μεχρι μυνηση μπορουν να σου κανουν

 

η παραπάνω συμβουλή είναι απολύτως σωστή, πάντα πρό της δημοσίευσης φωτογραφιών στις οποίες εμφανίζονται τρίτα προσωπα, ενήλικες ή παιδιά,

θα πρέπει να λαμβάνεται η άδειά τους για αυτή τη δημοσίευση.

το μέλος mama21 ζήτησε ήδη την αφαίρεσή της

οπότε αφαιρείται η φωτό απο την διαχείριση.

 

το θέμα θα κλειδωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...