Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

οποιος προλαβε προλαβε...


Recommended Posts

και με αυτο θελω να πω οτι ξερω οτι θα παει αρχειο οπως κ εγω!! κ δε με απασχολει μιας και εμαθα αρκετα...

θα επρεπε πολλοι εδω μεσα να ντρεπονται για τον εαυτο τους για την τεραστια ελλειψη αξιοπρεπειας που τους διακρινει! αυτο φυσικα δεν ειναι γνωστο σε ολα τα μελη...γιατι δημοσια τους επιτρεπεται να εχουν ενα σουπερ προφιλ! και ειχα θαμπωθει κ εγω απο αυτο! βεβαια υπαρχει και ενα ρητο που λεει οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι...

και επειδη εχω βαρεθει τα υπονοουμενα και τις μπηχτες απο ολους εδω μεσα ας τα πω με το ονομα τους!

γιατι το μελος γαβριας δηλωσε αποχωρηση;

γιατι ενα παλιοτερο μελος που θαβαμε ολοι αποχωρησε;

η ρουλα τι ρολο επαιξε σε αυτο; και τωρα βγαινει και κατηγορει αυτους που υποτιθεται οτι διεπραξαν το ιδιο;

λεει λεει η αρια αλλα γιατι δε μας λεει γιατι τωρα ξαφνικα καιγεται τοσο πολυ; εχει εξετασει τη πιθανοτητα να φερθηκε χαλια; φυσικα και οχι γιατι αυτη δηλωνει ουφο και ειναι υπερανω!

για να μας πουν αυτα τα μελη ποιοι εδω μεσα ειναι φιλαρακια και κανουν κλικες και εχουν κανει πομπωδεις δηλωσεις κατ επαναληψη κ τωρα βγαινουν και μιλανε για κανονες και κουραφεξαλα...

οσο για το φορουμ αυτο καθε αυτο ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ. αλλα αυτο οφειλεται στα μελη του κατα 90%.

απλα η στυλιανακη εδωσε αυτη την ευκαιρια.

οσο για τη δημοκρατικοτητα και τις αηδιες τα ακουω βερεσε! μεχρι τωρα ηταν αλλα στα ζορια ειναι ιδιωτικη πρωτοβουλια.

αυτο που αποκομισα ειναι ελλειψη αξιοπρεπειας και κουραγιου.

γιατι μαρια στυλιανακη μαλλον πρεπει να ρωτησεις τα παιδια που διδασκεις πως ζηταει καποιος συγγνωμη. και τι αξια εχει η συγγνωμη στη ζωη μας. γιατι αυτο που εκανες εσυ προσωπικα ειναι ανηθικο. ως διαχειριστρια εννοω.

και τελος προκαλω τη διαχειριση να δημοσιευσει τις ωρες απο το αρχειο που κραταει ποτε συνδεθηκε το μελος μαιρηπ.

παρακαλω επισης τη λεγκω (επειδη δε πιστευω οτι μετεχει σε ολο αυτο που δημιουργησε η διαχειριση με το παρεακι) να δημοσιευσει την ακριβη ωρα της κλησης του παιδικου. η τον παιδικο τι ωρα ακριβως εγινε το τηλεφωνημα. η να δοθει η ευκαιρια στη μαιρη να το δημοσιευσει.

επισης λεγκω μου οταν στο προφιλ σου εχεις την ιδια φωτο που δινεις κ στον παιδικο δε χρειαζεται κατι παραπανω για να σε καταλαβουν! και εμενα οποιοσδηποτε με ξερει αν μπει στο φορουμ θα καταλαβει ποια ειμαι!

 

και για να κλεισω να πω οτι σε ενα φορουμ η κατινια φαινεται μονο οταν συνοδευεται και απο βλακεια...αυτο δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν και εξυπνες κατινες....που μεταφερουν τα προσωπικα τους στο φορουμ και κανουν τζερτζελε για ηθικη.

 

φανταζομαι μετα απο αυτο θα παω στο πατο αλλα δε με ενδιαφερει καθολου!

εμαθα τι παιζει και εφριξα. δε λεω οτι και η αλλη πλευρα δεν εχει κανει μλκς. δε γινεται μονοπρακτα η βλακεια και η κατινια. αλλα εδω περα παμε για οσκαρ!!

φιλακια κοριτσια....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και με αυτο θελω να πω οτι ξερω οτι θα παει αρχειο οπως κ εγω!! κ δε με απασχολει μιας και εμαθα αρκετα...

θα επρεπε πολλοι εδω μεσα να ντρεπονται για τον εαυτο τους για την τεραστια ελλειψη αξιοπρεπειας που τους διακρινει! αυτο φυσικα δεν ειναι γνωστο σε ολα τα μελη...γιατι δημοσια τους επιτρεπεται να εχουν ενα σουπερ προφιλ! και ειχα θαμπωθει κ εγω απο αυτο! βεβαια υπαρχει και ενα ρητο που λεει οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι...

και επειδη εχω βαρεθει τα υπονοουμενα και τις μπηχτες απο ολους εδω μεσα ας τα πω με το ονομα τους!

γιατι το μελος γαβριας δηλωσε αποχώρηση;

 

sofia_nefeli,δεν έχουμε γνωριστεί ποτέ,δεν έχουμε μίλήσει επίσης ποτέ εκτός ανταλλαγής απόψεων σε πόστ (δεν ανταλλάξαμε πμ και δεν έχουμε άλλη επαφή) απ'όσο εγώ ξέρω.

Ανοίγεις ένα θέμα,στο οποίο με αναφέρεις με πολύ θυμό όμως δεν εξηγείς τι ενοείς.

Επειδή κι εγώ βαρέθηκα τα υπονοούμενα και τη δημιουργία εντυπώσεων στην πλάτη μου απο αγνώστους ,μπορείς να γίνεις λεπτομερής σε παρακαλώ σε ότι ενοέις?

Το να αναφέρεις το όνομά μου,δεν σε κάνει ξεκάθαρη.

Το να πείς: Η gavrias έκλεψε,σκότωσε,έκανε κάτι συγκεκριμένο τέλος πάντων είναι ξεκάθαρο και σε παρακαλώ/προκαλώ να το κάνεις.

 

Κι επειδή όπως προανέφερα δε γνωριζόμαστε με κανένα τρόπο,θα ήθελα να μου πείς και απο που αντλείς τη σιγουριά που φαίνεται να έχεις.

 

Θέλω να ζητήσω επίσης να μην κλειδωθεί το θέμα γιατί με ενδιαφέρει πολύ να μάθω.

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

λεει λεει η αρια αλλα γιατι δε μας λεει γιατι τωρα ξαφνικα καιγεται τοσο πολυ; εχει εξετασει τη πιθανοτητα να φερθηκε χαλια; φυσικα και οχι γιατι αυτη δηλωνει ουφο και ειναι υπερανω!

μου κανεις καποια ερωτηση συγκαικρημενη ..; γιατι συγνωμη δεν την καταλαβα.... σου φερθηκα εσενα καπου χαλια;;;; αν ναι πες το μου να σου ζητησω και συγνωμη ..δε μασαω!

επισης θες να πεις τουλαχιστον ΕΣΥ ξεκαθαρα τι εμαθες; γιατι τα ονοματα που ανεφερες οπως λες μιλανε με υπονουμενα..... μηπως το κανεις εσυ ;;;;

Link to comment
Share on other sites

sofia_nefeli,αν δε θέλεις μπορείς να μην απαντήσεις εδώ.

-ισως να μη θέλεις να μιλήσεις κάν.Οφείλω να σε ενημερώσω όμως πως,ήδη επικοινώνησα με δικηγόρο.Το αποτέλεσμα της επικοινωνίας αυτής, θα το μάθεις σύντομα και όχι μέσω φόρουμ ούτε με υπονοούμενα.

Το ίδιο και όσοι προηγήθηκαν με το δικό σου τρόπο και στόχο ο οποίος είναι μόνο σε σένα γνωστός.

 

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Παλι τα ιδια??????

 

 

Ελεος....φθανει πια....γκωσαμε!!!!!!

 

 

Περναει καθολου απο το μυαλο οτι με ολα αυτα περισσοτερο κακο κανετε στη Μαιρη και την Λεγκω?

 

Αφηστε τις στην ησυχια τους τις εχετε πρηξει καλοκαιριατικα......αλλη δουλεια δεν εχουν παρα να ασχολουνται με τριχες και τριχιες........

 

Δεν μας ενδιαφερουν ουτε τα παρασκηνια ουτε οι κατινιες........

 

Θελετε κι αποδειξεις τρομαρα σας, ωρα ειναι να καλεσουμε και την ΕΥΠ να ανοιξει τηλεφωνικα αρχεια......ο καθενας εβγαλε τα συμπερασματα του και εχει καλυτερα πραγματα να ασχοληθει.

 

Αν ειχατε αφησει τις κοπελες στην ησυχια τους θα ειχε ξεχαστει αυτη η ιστορια. Οτι εγινε εγινε....ΤΕΡΜΑ!!!!!

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ετσι εκ περιεργείας και μονο (περαν του οτι δεν γνωριζομαστε αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορια) και αφου δεν σου αρεσουν το υπονοουμενα ποιο παλια μελος εφυγε εξαιτίας μου, α και κατι ακομα αυτες ειναι δικές σου απόψεις???? η απλα κάνεις το φερεφωνο κάποιων????

Βασικά δεν με ενδιαφέρει κιόλας η αποψη κανενος ειδικά αυτων που δεν έχω σε υπόληψη κατα τα αλλα αν και εφ οσον βρω λόγο ο δρόμος της γαβριας ειναι ανοικτός και θα τον ακολουθήσω και εγω, ή θα μιλάτε ξεκάθαρα για να έχετε ξεκάθαρες απαντήσεις ή θα υποστήτε τις συνέπειες, και αυτο δεν ειναι απειλή ειναι ενημέρωση.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

οταν ειχε πεθανει η λιλη ,,,καποιες κοπελες ανοιγαν κατεξακολουθηση ποστ και μιλαγαν στα καφε με μια ΜΑΝΙΟΔΗς ΕΜΜΟΝΗ να μαθουν πως πεθανε και γιατι ,,,,

τοτε ειχα μιλησει ασχημα ....με αγγιζε προσωπικα το θεμα πολυ ! και ειχα γραψει απρεπος για τα δικα μου δεδόμενα σε ενα δημοσιο φορουμ γιατι θεωρησα οτι προσβαλουν ενα νεκρο με την εμμονη αυτη ...τωρα ολο αυτο μου μοιαζει υποκυνουμενη και αστοχη εως λυπηρη, καθοδηγηση .... με κοινο συστατικο την εμμονη ....

τα μελη που ειναι απενεργοποιημενα και εχουν και καθαρους τους ουρανους τους...ας βγουν να μιλησουν ξεκαθαρα !!! με στοιχεια και με ντοκουμεντα ... και επισης δεν νομιζω πως το μελος μαρυπ εχει φιμοθει ... μπορει αν δεν κανω λαθος να στειλει ενα μειλ στην διαχειρηση ... γιατι δε το εχει κανει??? εκτος και αν το εχει κανει και δε το δημοσιευουν ....! εκει παει αλου η δουλεια....

τωρα να κατηγορειτε η Λεγκω .... Ε ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!! ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΙΑ ..????.( ρε λεγκωλακι μη τα διαβασεις καμαρι μου και παθεις παλι ...αστα αστα ...παρακατω παρακατω χαχαχχαχα)

αλλα επιδη εμαθα πως παιζεται το παιχνιδι ...( και παει καπως ετσι ...¨δε λεω ...ασε να κανω αυτην την κινηση,,, μετα η αλλη θα κανει την αλλη και ολο αυτο μου θυμιζει μαθηματα σκακιου ... και δεν ειμαι καλη σε αυτο το παιχνιδι ....) το ανεθεσα σε δικηγορο ...για να τελειωνουμε !!! αρκετα ασχοληθηκα με .. υπονοουμενα!!!! λυπαμε πολυ !!!

Link to comment
Share on other sites

μπορει οποιοσδηποτε θελει να κινηθει εναντιον μου νομικα! φανταζομαι ανετα μπορειτε να βρειτε τα στοιχεια μου. δεν εχω διαπραξει νομιζω κανενα νομικο αδικημα! βεβαια τωρα αν μου πειτε για τη κατινια αντε να σας παω μια κοντρα...

αυτα και αντιο...οι ξεκαθαροι ανθρωποι φευγουν απο εδω μεσα μολις αντιληφθουν τι παιζει...

Link to comment
Share on other sites

α και γιατι αρχισαν παλι οι χαζομαρες πριν προλαβω να το κλεισω το ρημαδι, ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ Η ΕΘΙΞΑ ΤΗ ΛΕΓΚΩ!!! ΚΑΤΑΝΝΟΩ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΥΝΕΒΕΙ! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!(αυτη ειναι η διαφορα μας! δεν εχω κανενα προβλημα να ζητησω συγγνωμη οταν κανω μλκ. εσεις? )

ΔΕΝ ΤΗΣ ΧΡΕΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΧΡΕΩΝΩ ΣΕ ΕΣΑΣ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το θέμα κλειδώνεται καθώς υπάρχει αίτημα για νομική διευθέτηση.

 

το φόρουμ της ΕΕΕΓ έχει δημιουργηθεί για συγκεκριμένο σκοπό.

 

Η διευθέτηση προσωπικών διαφωνιών,

είτε η διευθέτηση διαφωνιών με την διαχείριση,

είναι απαραίτητο να γίνεται μεταξύ των εμπλεκόμενων.

Το δημόσιο φόρουμ δεν έχει δημιουργηθεί για τέτοιο σκοπό.(διευθέτηση προβλημάτων μεμονωμένων μελών μεταξύ τους)

 

Όποιος έχει πρόβλημα με την διαχείριση, να στείλει εμαιλ στην διαχείριση,

όποιος έχει πρόβλημα με κάποιο μέλος, να του στείλει πμ αν επιθυμεί συζήτηση,

 

το μέλος sofia nefeli θα πάρει προσωρινό μπάν 20 ημερών εξαιτίας του ότι κάνει χρήση του φόρουμ, για προσωπική διαφωνία με ομάδα μελών ή με την διαχείριση, με γραπτά τα οποία περιέχουν υποννοοόυμενα.

Τα υποννοούμενα αυτά, που δεν περιέχουν κάποιο σαφές περιεχόμενο,(δεν ενημερώνουν δηλαδή για κάτι συγκεκριμένο) παράλληλα φωτογραφίζουν με πολύ άσχημο τρόπο, διάφορα μέλη καθώς και την διαχείριση της εταιρείας.

 

 

Τέτοιου είδους κατάχρηση του φόρουμ, δεν θα επιτρέπεται στο φόρουμ απο εδώ και στο εξής.

 

 

Εάν κάποιο μέλος έχει να δημοσιεύσει κάτι συγκεκριμένο, που να μην περιέχει υποννοούμενα, αλλά συγκεκριμένα στοιχεία, μπορεί να το στείλει μέσω εμαιλ στην ΕΕΕΓ έτσι ώστε να δημοσιευτεί εδώ, μέσω της διαχείρισης,

ενώ εάν δεν επιθυμεί αυτό, υπάρχουν και άλλες ιστοσελίδες ή μπλόγκ στο διαδίκτυο στις οποίες μπορεί να αναρτηθεί αυτόματα κάποιο ενημερωτικό κείμενο με μεγάλη ευκολία.

 

Προς λύση του όποιου προβλήματος, εάν επιθυμείται κάτι τέτοιο (απο οποιοδήποτε μέλος),

θα είναι απαραίτητο να επικοινωνήσετε με την ίδια την ΕΕΕΓ μέσω εμαιλ ή και μέσω τηλεφώνου.

 

προκαλω τη διαχειριση να δημοσιευσει τις ωρες απο το αρχειο που κραταει ποτε συνδεθηκε το μελος μαιρηπ.
για να γίνει κάτι τέτοιο θα πρέπει οι τεχνικοί να ειδοποιηθούν απο το ίδιο το εμαιλ του κατόχου του λογαριασμού μαρυπ. Οι τεχνικοί τότε θα ειδοποιήσουν το μέλος στο εμαιλ του.

 

απο την διαχείριση

Link to comment
Share on other sites

επεξήγηση

 

και επειδη εχω βαρεθει τα υπονοουμενα και τις μπηχτες απο ολους εδω μεσα ας τα πω με το ονομα τους!

γιατι το μελος γαβριας δηλωσε αποχωρηση;

γιατι ενα παλιοτερο μελος που θαβαμε ολοι αποχωρησε;

η ρουλα τι ρολο επαιξε σε αυτο; και τωρα βγαινει και κατηγορει αυτους που υποτιθεται οτι διεπραξαν το ιδιο;

λεει λεει η αρια αλλα γιατι δε μας λεει γιατι τωρα ξαφνικα καιγεται τοσο πολυ; εχει εξετασει τη πιθανοτητα να φερθηκε χαλια; φυσικα και οχι γιατι αυτη δηλωνει ουφο και ειναι υπερανω!

για να μας πουν αυτα τα μελη ποιοι εδω μεσα ειναι φιλαρακια και κανουν κλικες και εχουν κανει πομπωδεις δηλωσεις κατ επαναληψη κ τωρα βγαινουν και μιλανε για κανονες και κουραφεξαλα...

στο κείμενο αυτό, ονομάζεται απλώς και μόνο το όνομα μελών.

Όλες οι φράσεις είναι ερωτήσεις, στις οποίες δεν δίνεται κάποια απάντηση.

 

(όπως γράφουμε πιο πάνω, η απάντηση, σε αυτά τα ερωτήματα, εάν υπάρχει κάποια απάντηση συγκεκριμένη, πλέον, θα πρέπει να δοθεί μέσω εμαιλ, στο info(at)parents.gr )

 

 

Θέλω να ζητήσω επίσης να μην κλειδωθεί το θέμα γιατί με ενδιαφέρει πολύ να μάθω.
Απαντήθηκε πιο πάνω ο λόγος για τον οποίο το θέμα δε θα μείνει ανοιχτό.

Εάν υπάρξει κάποια απάντηση μέσω εμαιλ, θα δημοσιευτεί εδώ απο την στιγμή που περιέχει κάποια συγκεκριμένα στοιχεία, (χωρίς υποννοούμενα), προς ενημέρωση των μελών

 

Εάν δηλαδή η αρχική πρόθεση του μέλους να ενημερώσει για κάτι τα μέλη, έχει κάποια βάση, θα δημοσιευτεί το κείμενο που θα λάβουμε με εμαιλ και αν χρειαστεί, το θέμα θα ανοίξει εκ νέου, τότε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...