Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Νικουλα μου συγχαρητηρια κοριτσακι μου! Ολα να πανε καλα κ να φερεις στην οικογενεια σου ενα υγειες μωρακι!!

Ποτέ δεν μας δίνεται κάτι που δεν μπορούμε να αντέξουμε...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νικουλα μου συγχαρητηρια κοριτσακι μου! Ολα να πανε καλα κ να φερεις στην οικογενεια σου ενα υγειες μωρακι!!

 

ευχαριστω φιλεναδα!

και εσυ συντομα να δεις την κοιλιτσα σου να φουσκωνει σαν μπαλονακι!!!

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

πολυ το χαρηκα με το καλο να ερθει να σας συνταντησει!!!!!!!

2180421muslmj1yze.gif

b7INp3.pngE8hQp3.png

***ΜΙΧΑΛΗΣ****** ******** ΜΑΡΙΑ*******

 

το σήμερα είναι το σκαλοπάτι του αύριο..Κάνε σήμερα, οτι αύριο θα ονειρέυόσουν να είχες.....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ φιλεναδιτσες!!!

και σε οσες δεν ηρθε ακομα ο πελαργος πατηστε μια τσιριδα παραπανω γιατι και λογο ηλικιας ενα θεμα με την ακοη την εχει...

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

PENIBAKI, τί ευχάριστα νέα είναι αυτά........?????

Συγχαρητήρια....!!!!!!!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου....!!!

Πολύ χάρηκα....!!!

:D :D :D :D :D :D :D

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΝΕΑ!ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΔΕΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ.

ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΥΣΗ ΕΝΝΙΑ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ.

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΠΡΩΪ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΣΑΝ ΨΕΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!

ΚΑΙ ΗΤΑΝ Ο ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΟ ΟΩΘΗΛΑΚΙΟ ΔΕΝ ΕΣΠΑΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΟΥΜΕ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΓΙΝΕΙ ΚΥΣΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΧΑΛΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΟΛΗ ΚΙ ΟΛΗ ΚΑΙ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΕΝΩ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΑΜΕ.

ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΟΣΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ:Ξ Ε Χ Α Σ Τ Ε Τ Ο.ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΕΕΣ ΦΙΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΑΥΤΟ.ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ!

ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΑ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΚΟΠΟ!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ- ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΣΟΥΠΑΚΙ!!!- ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ:)

yZX6p2.png
Link to comment
Share on other sites

nadinaki μου ευχαριστω πολυ πολυ πολυ...

mak μου να εισαι καλα!!!

χαθηκαμε φιλες μου.βλεπω κοντευετε και οι δυο και εχετε αντρακια βλεπω!!!

λες να ειναι παλι κοριτσακι mak;να σου πω δε με νιαζει ιδαιτερα.τοσο καιρο που το παιδευαμε.μονο γερο να ειναι.αν και να σου πω αν ειναι κοριτσακι δε θα πανε τζαμπα κουτες και κουτες με ρουχα της πενης μου...

ειδωμεν..με το καλο και οι δυο σας παντως..

τωρα που καθομαι θα τα λεμε συχνοτερα.

φιλια

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

748119olm6f7z2n1.jpg

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω cristianna μου!

και βλεπω μπρος ολοταχος για το τριτο ε;;)

αξια κοριτσακι μου!

ελπιζω να αξιωθω και εγω και τριτο και τεταρτο που θελω!

καλη εγκυμοσυνη και στις δυο μας λοιπον:)

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρια μου ευχαριστω πολυ!

και εσεν να σου ζησουν τα παιδακια σου!

αληθεια αφου εισαι απο την υπεροχη λεσβο πως και εχεις γιατρο θεσσαλονικιο και μαλιστα τον top γιατρο;

pGqKp3.pngXyeRp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΡΕΝΙΒΑ σ΄ευχαριστώ!

Και 'συ να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και με το καλό ένα γερό μωράκι!!

Βλέπω πως η πριγκίπισσά σου έχει την ίδια ηλικία, που είχε η δικιά μου όταν έμεινα έγκυος στον γιό μου!

Είναι μια πολύ καλή διαφορά!!

Εμείς μέναμε 5 χρόνια Θεσσαλονίκη και εκεί γέννησα την κόρη μου!

Όταν έμεινα έγκυος είχαμε ήδη αποφασίσει, πως Θεσσαλονίκη θα γεννούσα και το 2ο και φυσικά στον top γιατρό!!!!

Είναι, πραγματικά, πολύ καλός άνθρωπος και φοβερός γιατρός!!

8a1731cd5c.png 4b3bd8119f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...