Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Συγνωμη !!!


nnm004

Recommended Posts


Διαφημίσεις


κοριτσι μου χαρας το κουραγιο σου , εγω μετακομιζω επειδη απλως δεν αντεχω 2 κακοτροπους ανθρωπους , αμα ειχα τετοιους γειτονες σαν εσενα θα αλλαζα και περιοχη :) καλως ή κακως δεν ειμαι του στυλ του ανθρωπου που μπορω να ή να τους αγνοησω ή να κανω υπομονη , χθες ειχε υπηρεςσια ο ανρας μου αφησα λοιπον λθγο τη μικρη στη μαμα μου και πηρα τον πιτσιρικα να παμε μια βολτα , εεεε με ακουει ο θειος που ανοιγω την πορτα και βγαινει ευγενικα μεν και ρωταει που ειναι ο αντρας μου , αντε παλι τι τον θελει , και απο τοτε φοβμαια οτι οποτε παω να φυγω θα βγουνε και αυτοι και θα λενε διαφορα , μιλαμε εχω φαει φοβερο κολλημα και φοβερο ακυρο .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα.ειλικρινα σας μιλαω αν σας τυχει κακος γειτονας την εχετε πατησει.θα σας πω την δικη μου ιστορια.νοικιασε διπλα μου πριν παντρευτω και μεινω εγκυος μια οικογενεια απο καλαματα.καλαματιανη αυτη απο το μελιγαλα ο αντρας της στρατιωτικος εδω.ειχανε και ενα μωρο ενα χρονο μικροτερο απο το δικο μου ειναι.αυτη μου εκλεψε μεσα απο το αυτοκινητο μου 3300 ευρω(το ταμειο της δουλειας μου-μεγαλη ιστορια).δεν ειχα αποδειξεις και αφου βρηκα και εδωσα τα λεφτα συνεχισα τη ζωη μου.μενω εγκυος στον πρωτο μηνα παμε μαζι στο λιντλ.ανοιγω την πορτα μου να σφουγκαρισω να στεγνωσει βγαινει στο μπαλκονι εξαφανιζεται η τσαντα μου.800 ευρω(της δουλειας παλι)γυαλια κινητο φωτογραφικη μηχανη εγγραφα κτλ.αυτη ετοιμαζε τοτε γαμο-βαφτιση.ο συζυγος μου δεν την ηθελε αλλα εγω τοτε μονη δεν δουλευα η μαμα μου ξεκωμενη και ειχα αναγκη εναν ανθρωπο συντροφια.ημασταν μια πορτα και την ακανα ακομα παρεα.εξαλου δεν ειχα αποδειξεις και μπορει να στρεφοταν εναντιον μου νομικα αν ελεγα κατι.αφου την ειχα σαν αδερφη μου εν ολιγις πηγαμε να φαμε στα γενεθλια του συζυγου και περνει τηλ το 100 να ερθει να γραψει το αυτοκινητο μας.ειχες το θρασος να μας παρει τηλ στο κινητο να δειξει οτι δηθεν ενδιαφερθηκε.αυτο ηταν και το τελος εποχης!ειχαμε και την ιδια παιδιατρο και προσπαθησε να με κανει να μαλωσω μαζι της!τελικα βρηκανε σε ενα χωριο και φυγανε και ειναι ακομα στο νησι(μαλλον)!το κορυφαιο ειναι οτι εκλεψε αλλες 2000 ευρω απο μια οικογενεια αλβανων που μενανε πανω.ηταν μονο το κοριτσακι τους και προφασιστηκε οτι παει να βοηθησει στις δουλειες και τα εκλεψε.το ανακαλυψανε μια εβδομαδα μετα και το κοριτσακι φοβοτανε στην αρχη να πει οτι ειχε παει αυτη στο σπιτι!τελικα η οικογενεια αυτη μετακομισε εξαιτιας της!τι επαιζε και φΙλΗ τους!αυτη ηταν τοσο κουτσομπολα που γνωριζε τα παντα για ολους και γω σαν ντοπια δεν ηξερα τιποτα για κανεναν στη γειτονια.σας το λεω με το χερι στην καρδια.ηταν η πιο ΠΑΝΟΥΡΓΑ Π@@@@@ΝΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ.ΗΤΑΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ!:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

τι να πω????????????????????????????

μενω αφωνη.....................................αλλα μην ανησυχεις θα την παθει αυτη απο καποιον πολυ γερα....................απο μελιγαλα ε????????????καλο κουμασι!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω θα την ειχα ξεμαλλιασει......χαλαρα,και λιγα σου λεω........

LcNGp3.png

k90zp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

απο μελιγαλα ο κακομοιρος ο αντρας της χρυσο παιδι και πολυ νοικοκυρης αλλα απο τις περιπτωσεις που τους βαζουν μεσα στο β---ι τους.δυστυχως.ακομα και τη μανα του δεν μιλουσε 3 χρονια για χαρη της

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...